مربی سلامت برای زنان کارآفرین (2021)


به عنوان یک کارآفرین شلوغ ، زمان زیادی ندارید.

و چنین کاهش وزن یا تغذیه سالم اهداف غیرممکن به نظر می رسند.

باور کنید ، من می دانم-من خودم یک کارآفرین تمام وقت هستم. و من با بسیاری از کارآفرینان بسیار شلوغ کار کرده ام.

اما آنچه اکثر مردم نمی دانند این است که برای کاهش وزن ، دیگر به زمان نیاز ندارید. شما فقط به استراتژی های مناسب نیاز دارید علی رغم زندگی شلوغ شما

ستی ناگینا
من خودم یک کارآفرین شلوغ هستم ، اما با استراتژی های مناسب با وجود برنامه سختگیرانه ام ، تناسب اندام خود را حفظ می کنم.

و یک مربی می تواند کمک کند.

آیا می خواهید درباره مربیگری سلامت زنان کارآفرین بیشتر بدانید؟ بیایید درست داخل شویم

چگونه به عنوان یک کارآفرین وزن خود را کاهش می دهید؟ شما به استراتژی ها و غذاهای مناسب نیاز دارید. آنها را به صورت رایگان دریافت کنید ورق تقلب ادویه شیرین با ادویه شیرین که به شما کمک می کند متابولیسم خود را افزایش داده و میل به قند خود را متوقف کنید (پاداش: دستور چربی سوزی).

چگونه بدن رویایی خود را بدست آورید

پوشیدن یک لباس مناسب بدون بیرون آوردن چیزی از آن چه احساسی خواهد داشت؟ یا اگر می توانید با اطمینان بیکینی بپوشید بدون اینکه احساس کنید باید پنهان شوید؟

و هر روز بهترین عملکرد خود را انجام دهید ، بدون اینکه خسته و کند باشید …

این بدان معناست که مثل این برای شما ، زندگی و تجارت شما بسیار است ، درست است؟

تنها مشکل:

شما برنامه بسیار شلوغی دارید. احساس می کنید هیچ وقت وقت ندارید خود و سلامتی خود را در اولویت قرار دهید.

در عین حال ، شما نمی توانید بخاطر رژیم غذایی گرسنه بمانید. یا ساعت ها در باشگاه ورزش کنید.

بنابراین شما به سیستمی نیاز دارید که با سبک زندگی شما کار کند و رعایت آن ساده و آسان باشد.

نحوه ایجاد یک کسب و کار در 40 کیلو کم کرد

وقتی این تجارت را شروع کردم ، MasalaBody ، هنوز در 9-5 بودم.

چند سال پیش ، من دو فرزندم را به دنیا آوردم.

تا آن زمان ، من همیشه با وزنم مبارزه می کردم. من هر رژیمی را زیر نور خورشید امتحان کردم ، اما بیشتر و بیشتر از وزن خود اضافه کردم. ناگفته نماند که مدام خسته بودم و انرژی ام کم بود.

بعد از به دنیا آمدن دخترم متوجه شدم که باید چیزی تغییر کند. اگر دائماً به این فکر می کردم که دیکون می شوم و از خودم دست می کشم ، نمی توانم کار شرکتی را ادامه دهم و بهترین والدین برای فرزندانم باشم.

بنابراین من شروع به تحقیق در مورد استراتژی ها و غذاهای کاهش وزن کردم. و همانطور که پیداست ، در تمام سالهایی که رژیم یویو داشتم ، همه کارها را اشتباه انجام داده بودم!

شروع کردم به خوردن بیشتر همانطور که قبلاً داشتم و من احساس گناه در مورد یک لیوان شراب یا یک تکه کیک شکلاتی نداشتم – در عوض از خودم لذت بردم.

اما با وجود اینکه همیشه احساس سیری و رضایت می کردم ، شروع به کاهش وزن کردم. و در نه ماه 40 کیلو وزن کم کرده بودم.

مثال کاهش وزن
من ، قبل و بعد

بهترین قسمت؟ تا به امروز ، من این وزن را کاهش داده ام.

علاوه بر این ، من متوجه شدم که انرژی بسیار بیشتری دارم. این باعث شد من MasalaBody را راه اندازی کنم – و امروز ما اینجا هستیم.

در حالی که کارم را اداره می کردم ، فرزندانم را بزرگ می کردم ، به عنوان مددکار اجتماعی به عنوان مشاور مدیریت کار می کردم و از زندگی ام لذت می بردم ، وزنم کاهش یافت.

چگونه مشتریان من با چند استراتژی ساده 20-60 پوند وزن کم کردند

از طریق MasalaBody ، من توانستم به صدها زن کمک کنم تا 20-60 پوند وزن کم کنند. بسیاری از آنها کارآفرین هستند و آنچه در سیستم های من می پسندند این است که مجبور نباشند سازش کنند و سبک زندگی خود را رها کنند.

آنها می توانند به خوردن غذاهای خوشمزه ادامه دهند و در حالی که وزن خود را ذوب می کنند ، بارها و بارها یک لیوان شراب بنوشند.

و به لطف انرژی که با خوردن غذاهای مناسب دریافت می کنند ، آنها توانسته اند مشاغل ، پزشکان ، سرگرمی ها و سایر پروژه های جانبی را راه اندازی کنند.

یکی از مشتریان من ، لوئیسا را ​​ببر.

لوئیسا یک کارآفرین چند رقمی 7 رقمی است. هم او و هم شوهرش بسیار مشغول هستند و لوئیسا نمی خواست زمانی را که با او داشت در مورد چیزهایی مانند آشپزی صرف کند.

آنها خود را در محلی دیدند که مرتباً دستور غذا خوردن می دادند و احساس می کردند که ناسالم هستند. لوئیسا می خواست جایگزین بهتری پیدا کند ، اما نمی خواست ساعت ها وقت بگذارد تا دریابد چه چیزی بخورد. او همچنین نمی خواست خود را محروم کند – او می خواست همه چیز را داشته باشد ، هم بدن باریک و هم غذای خوشمزه.

پس از کار با من ، او رابطه خود را با غذا کاملاً تغییر داد و حتی بر تمایل به شکر مادام العمر خود غلبه کرد. حالا او می داند در سفرهای کاری و روزهای معمولی بدون گذراندن ساعت ها در آشپزخانه چه چیزی بخورد.

در اینجا درباره داستان لوئیزا بیشتر بدانید:

https://www.youtube.com/watch؟v=EOe-VHIVOVI

مربیگری سلامت چگونه به شما کمک می کند تا بهتر پیش بروید و وزن خود را کاهش دهید

غذا چگونه بر عملکرد و بهره وری شما تأثیر می گذارد؟

آنچه می خورید تأثیر زیادی بر احساس شما دارد.

همانطور که می دانید ، هنگام غذا خوردن مغز خود را با انرژی می سوزانید. به خاطر همین وات غذا خوردن چنین تأثیر زیادی بر مغز شما می گذارد.

به عنوان مثال ، مصرف اسیدهای چرب امگا 3 (موجود در ماهی) مغز شما را بهبود می بخشد. اما غذاهایی که حاوی چربی های اشباع شده هستند می توانند بر توانایی های شناختی و حافظه شما تأثیر منفی بگذارند. وعده های غذایی نیز بر روحیه شما تأثیر می گذارد.

و آنچه من دریافتم این است که کاهش وزن 80 درصد رژیم غذایی شما است. مطالعه استنفورد نشان می دهد که افراد دارای اضافه وزن با رعایت رژیم غذایی وزن خود را کاهش نمی دهند. در عوض ، آنها با دو برابر کردن برخی از موارد اصلی مانند کاهش قند و خوردن سبزیجات بیشتر آن را از دست دادند.

علاوه بر این ، غذاها و ادویه جات ترشی جات مانند دارچین ، ماهی قزل آلا و فلفل قرمز دارای کاهش وزن و سایر مزایای سلامتی هستند.

با غذاهای مناسب مغز و بدن خود را تقویت می کنید. شما می توانید به معنای واقعی کلمه بنشینید و کار کنید یا Netflix را با شوهر خود تماشا کنید در حالی که بدن شما چربی را ذوب می کند.

برای نتایج بهتر ، چندین بار در هفته تمرینات قدرتی را اضافه کنید. نشان داده شده است که تمرینات قدرتی باعث افزایش عملکرد مغز و همچنین متابولیسم شما می شود (که باعث می شود کاهش وزن راحت تر و سریعتر انجام شود).

بهترین قسمت؟

با برنامه مربیگری مناسب ، نیازی به هدر دادن زمان و انرژی برای کاهش وزن ندارید.

به عنوان یک کارآفرین چگونه وزن خود را کاهش می دهید؟ شما به استراتژی ها و غذاهای مناسب نیاز دارید. آنها را به صورت رایگان دریافت کنید ورق تقلب ادویه شیرین با ادویه شیرین که به شما کمک می کند متابولیسم خود را افزایش داده و میل به قند خود را متوقف کنید (پاداش: دستور چربی سوزی).

آموزش سلامت برای زنان کارآفرین

با تغییر رژیم غذایی بهتر و تمرینات قدرتی دو بار در هفته به مدت 30 دقیقه / جلسه ، متابولیسم بدن شما شروع به کار می کند و وزن شما شروع به افزایش می کند.

در صورت تمایل ، می توانید ورزش بیشتری را اضافه کنید تا انرژی بیشتری دریافت کنید.

بنابراین این واقعا در مورد استفاده از یک استراتژی است که با سبک زندگی موجود شما کار می کند.

برنامه من همینه تغییر شکل باریک میکند. این یک برنامه مربیگری یک ساله است که بر مربیگری سلامت برای زنان کارآفرین و دیگر زنان مشغول تمرکز دارد.

و برای زنان حرفه ای مانند شما شخصی سازی شده است. ما با زنان 40 ، 50 و 60 ساله که می خواهند 20 تا 60 کیلو وزن کم کنند ، از جمله گیاهخواران و گیاه خواران ، کار می کنیم.

چیزی که است:

حتی اگر تمام نکات موجود را رعایت کنید ، به فلات های کاهش وزن برخورد خواهید کرد. در Slim Down Transformation ، ما به شما کمک می کنیم تا از این مشکل عبور کنید (به لطف تمام داده هایی که از صدها زن که با ما وزن کم کرده اند) داریم.

علاوه بر این ، تحقیقات نشان می دهد که اگر می خواهید وزن خود را کاهش دهید ، حمایت و پاسخگویی ضروری است. در Slim Down Transformation ، یک مربی مسئولیت شخصی دریافت خواهید کرد که شما را در طول برنامه مسئول و با انگیزه می کند.

شما همچنین بخشی از جامعه ای هستید که شما را در سفر کاهش وزن تقویت می کند.

و از آنجا که این برنامه 12 ماه طول می کشد ، عاداتی ایجاد می کنید که می توانید وزن خود را برای همیشه حفظ کنید. بسیاری از مشتریان ما بعد از برنامه حتی بیشتر وزن خود را کاهش می دهند.

برای مثال، برندا، مدیرعامل مشغول یک شرکت مدیریت دارایی که او تأسیس کرد و مادر سه فرزند بود ، پول زیادی برای برنامه های دیگر خرج کرده بود. از زمانی که تجارت خود را شروع کرده بود ، متوجه شده بود که چگونه وزن او شروع به افزایش می کند.

او نمی خواست به غذا فکر کند ، بلکه برنامه ای روشن می خواست که به او در انتخاب سریع و کارآمد غذاهای مناسب کمک کند.

فقط با پیروی از برنامه من ، او 9 پوند اول خود را در 8 هفته از دست داد. این اولین بار بود که او در این وزن در 5-6 سال بود! در اینجا درباره تغییر شگفت انگیز براندا بیشتر بدانید:

بالای تو!

آنجا شما آن را دارید اکنون می دانید که برای کاهش وزن به عنوان یک کارآفرین شلوغ ، چه چیزی لازم است.

و به لطف مربی سلامت برای کارآفرینان زن ، می توانید سریعتر وزن کم کنید و لاغر شوید. پاسخگویی ، حمایت و برنامه مناسب برای کاهش وزن در دراز مدت بسیار مهم است.

حالا دوست دارم از شما بشنوم:

مانع شماره 1 شما در کاهش وزن چیست؟

چگونه به عنوان یک کارآفرین وزن خود را کاهش می دهید؟ شما به استراتژی ها و غذاهای مناسب نیاز دارید. آنها را به صورت رایگان دریافت کنید ورق تقلب ادویه شیرین با ادویه شیرین که به شما کمک می کند متابولیسم خود را افزایش داده و میل به قند خود را متوقف کنید (پاداش: دستور چربی سوزی).دیدگاهتان را بنویسید