مراجعه به تغذیه خانگی مشاوره تغذیه رژیم غذایی خانگی اینترنتی | متخصص تغذیه و رژیم درمانی بالینی


ویزیت تغذیه در منزل

در برخی موارد ، به دلیل مشکلات جسمی ، فرد نمی تواند به دفتر متخصص تغذیه مراجعه کند ، بنابراین می تواند ویزیت تغذیه در منزل ، A از مشاوره تغذیه استفاده می کند.

ویزیت تغذیه در منزل

در ویزیت تغذیه در منزل به مشاور تغذیه ، برای مشاوره و ارزیابی به خانه بیمار بروید و با توجه به شرایط رژیم غذایی مناسب برای بیمار تهیه کنید و در پایان هر دوره ، برای کنترل روند درمان و تغییر رژیم غذایی مجدد ، برای بازدید از منزل. بیمار می رسد.

نکاتی در مورد رژیم درمانی

  • یکی مشاور تغذیه به هیچ وجه نمی خواهم بگویم که توصیه می کنم مادر غیر فعال باشد. بلکه رژیم غذایی مبتنی بر رژیم غذایی است که توسط کل خانواده استفاده می شود و به ترتیب خاصی برای آنها تنظیم می شود.
  • با برنامه رژیم غذایی و بدون استفاده از داروهای شیمیایی و تثبیت دوره درمان ، می توانید کاهش وزن را تضمین کنید.
  • به یاد داشته باشید که اگر رژیم غذایی خود را توسط متخصص تغذیه تنظیم کنید ، ضعیف نخواهید بود و هیچ گونه مشکل پوستی یا ریزش مو نخواهید داشت.
  • رژیم های درمانی شامل مشکلاتی مانند چاقی ، مشکلات معده ، سوء تغذیه و غیره است. بهبود یافته.

نقش متخصص تغذیه در سلامت

  • خوب است بدانید که رژیم غذایی تأثیر بسزایی در حفظ سلامتی دارد. بنابراین ، بهتر است با یک متخصص تغذیه برای سلامتی مشورت کنید تا او بتواند شما را بر اساس تحصیلات و سابقه کاری شما در رژیم غذایی روزانه شما راهنمایی کند.
  • گاهی اوقات ، بیماریهایی که از آن رنج می برید به دلیل عادات غذایی نامناسب است که می توانید با بازیابی سلامتی خود آنها را اصلاح کنید.
  • همچنین تغذیه مناسب در کودکان ، رشد بهتر آنها را افزایش داده و هوش کودکان را افزایش می دهد ، بنابراین با مشورت با مشاور تغذیه خوب ، شما می توانید بهترین و سالم ترین غذا را برای فرزندان خود تهیه کنید.

بهترین متخصص تغذیه را انتخاب کنید

برای انتخاب یک متخصص تغذیه خوب ، می توانید از دوستان بپرسید یا بهترین متخصصان تغذیه را در Google جستجو کنید.

اگر لیستی از بهترین متخصصان تغذیه که مشاوره و ویزیت تغذیه خانگی را ارائه می دهید دارید ، در مورد آنها تحقیق کنید و سپس با بهترین آنها صحبت کنید و از آنها بخواهید که برای ویزیت به خانه بیایند.

حتماً در طول ویزیت همه مسائل و درخواست های خود را با یک متخصص تغذیه در میان بگذارید تا بتواند شما را به درستی راهنمایی کند.

رژیم غذایی اینترنتی

باید بگوییم که در مواردی چون متخصص تغذیه برای ویزیت به خانه نمی رود و خود فرد قادر به مراجعه به مطب نیست می تواند از رژیم اینترنتی استفاده کند.

در رژیم آنلاین ، فرد تمام مشکلات و اطلاعات از جمله سن ، قد و … را برای بهترین متخصص تغذیه ارسال می کند و پس از ارسال اطلاعات مورد بررسی شما ، برنامه رژیم غذایی مناسبی را تهیه کرده و برای شما ارسال می کند. روشی را که باید دنبال کنید

دکتر مهدی شادنوش یکی از متخصصان تغذیه است که به مشاوره و بازدید از تغذیه در منزل ، رژیم اینترنتی ، کاهش وزن تضمینی ، رژیم درمانی و غیره برای بیماران آن

ویزیت تغذیه در منزل

با افزایش سن ، نیازهای تغذیه ای ما و اشتهای ما نیز تغییر می کند. افراد مسن کمتر غذا می خورند و به کالری کمتری نیاز دارند. با این حال ، جنبه های دیگر رژیم غذایی ، مانند ویتامین ها ، میزان مواد معدنی و غذاهایی که ممکن است برای افراد مسن خطرناک باشد ، باید مورد توجه قرار گیرد.

سالمندی سنی است که در آن نباید در رژیم غذایی سخت گیری کرد. نکته مهم این است که افراد مسن باید غذای کافی بخورند و در صورت نیاز مکمل مصرف کنند.

اطمینان از این امر یکی از نکات کلیدی در خدمات تغذیه خانگی است. بنابراین ، به دلیل ناتوانی برخی افراد مسن در مراجعه به متخصص تغذیه برای دریافت دستورات غذایی مناسب ، این خدمات توسط متخصص تغذیه به صورت حضوری در خانه ارائه می شود. وعده های غذایی یک فرایند مهم در طول روز است و ساختار اساسی یک روز مراقبت در خانه را تشکیل می دهد.

مواد مغذی عمومی برای افراد مسن

در سنین بالا ، نیاز به انرژی به دلیل کاهش متابولیسم پایه و کاهش سطح فعالیت بدنی کاهش می یابد.

از آنجا که مواد مغذی برای افراد مسن تمرکز اصلی هستند ، باید به پزشک اجازه داده شود که مقداری غذا مصرف کند. این بدان معناست که سه وعده غذایی در روز تنها روش ایده آل برای یک فرد نیست و اگر می خواهید پنج وعده غذایی کوچک بخورید یا حتی دوست دارید یک وعده غذا در روز بخورید ، کاملاً قابل قبول است.

همچنین به افراد مسن توصیه می شود روزانه 10 میلی گرم ویتامین D مکمل مصرف کنند. مولتی ویتامین ها مورد نیاز نیستند و به دلیل عدم وجود سنگ در کلیه به دلیل عدم فعالیت در سنین بالا توصیه نمی شوند. به عنوان یک قاعده کلی ، غذا باید خوشمزه ، دلپذیر ، آسان برای خوردن و بدون استرس باشد و مقدار مورد نیاز انرژی و مواد مغذی را تأمین کند.

کمبود اشتها و سوء تغذیه

مطالعات نشان می دهد که افراد مسن در شرایط خاصی زندگی می کنند و بیشتر از سوء تغذیه رنج می برند. این مشکل به دلیل نظارت ناکافی ، مشغله زیاد خانواده با افراد مسن و نداشتن منوی غذایی هنگام غذا خوردن است.

یکی از بزرگترین مزایای انتخاب متخصص تغذیه در منزل از طرف متخصص تغذیه این است که می توان مسائل تغذیه را کنترل و مدیریت کرد.

مشکلات جسمی و روحی نیز می توانند اشتها و حتی سوء تغذیه را کاهش دهند. در این موارد ، متخصص تغذیه توصیه می کند که ابتدا انرژی و سپس تغذیه را تحویل دهید. اگر یک فرد مسن دوست دارد یک تکه کیک بخورد ، و دوست ندارد یک وعده غذایی کامل بخورد ، خوردن یک تکه کیک یکسان ، به جای اینکه اصلا چیزی نخورد ، ترجیح داده می شود.

اطمینان می دهد که نیازهای سلامتی با مواد مغذی برآورده می شود

گاهی اوقات والدین یا اعضای سالخورده خانواده که شما را دوست دارند دارای مشکلات سلامتی هستند که بر نحوه خوردن و غذایی که می خورید تأثیر می گذارد. به عنوان مثال ، یک فرد مبتلا به دیابت باید به طور منظم وعده های غذایی کوچک بخورد و مصرف قند خود را محدود کند.

حساسیت غذایی در افراد مسن نادر است. اما از آنجا که خوردن برخی غذاها مانند تخم مرغ و گوشت برای آنها مشکل است ، کمبود آهن و میزان ویتامین B12 در افراد مسن بیشتر مشاهده می شود.

چه موقع ویزیت تغذیه باید انجام شود؟

ویزیت رژیم گاهی اوقات می تواند مفید باشد. گاهی اوقات یک دیدار کوتاه برای ایجاد تغییر بزرگ کافی است. اما گاهی اوقات خانواده ها تصمیم می گیرند این ملاقات ها را بیشتر برای یکی از اعضای سالخورده خانواده انجام دهند.

بهترین راه برای بازدید از خانه سالمندان چیست؟

می توانید از خدمات یک متخصص تغذیه در خانه خود برای ملاقات با یکی از اعضای سالخورده خانواده استفاده کنید. بدون شک ، این تصمیم مناسب ترین راه حل برای شما و اعضای قدیمی خانواده شما است.

ویزیت تغذیه در منزل

قیمت ویزیت رژیم چقدر است؟

هزینه ها ویزیت تغذیه در منزل ، با مطب و آنلاین متفاوت است و توسط عوامل مختلفی از جمله مشکلات شما ، دوره درمان و غیره تعیین می شود.

لطفاً توجه داشته باشید که برای انتخاب یک متخصص تغذیه خوب ، مراقب باشید و ابتدا در مورد او تحقیق کنید.

امروز برای انتخاب یک متخصص مشاوره تغذیه خوب ، راه های مختلفی وجود دارد ، مانند جستجوی Google یا پرسیدن دوستان و آشنایان.

دیدگاهتان را بنویسید