مدیر عامل بیمه دانا: معلمان سرمایه های ارزشمندی برای جامعه هستند


به گزارش روابط عمومی بیمه دانا، دکتر رضا جعفری در تشریح اینکه شرکت بیمه دانا هفته گذشته در راستای راهبرد توسعه بازار و در راستای تحقق مسئولیت اجتماعی و تکریم معلمان تفاهم نامه ای با وزارت آموزش و پرورش منعقد کرد و بر لزوم حضور همه کارکنان تاکید کرد. وی با تاکید بر ارائه خدمات بیمه ای مطلوب برای این قشر تحصیلکرده، افزود: معلمان سرمایه های ارزشمندی برای جامعه هستند و ارائه بهترین نوع خدمات بیمه ای به آنان ضروری است.


مدیرعامل بیمه دانا در این نشست با بیان اینکه دو قرارداد بزرگ دیگر در راه است، اظهار کرد: تا پایان خردادماه حق بیمه این شرکت در شاخص فروش (به جز یادداشت MOE) تولید می شود. بالغ بر چهار هزار میلیارد تومان و در صنعت بیمه در رتبه دوم باقی خواهیم ماند.
وی همچنین از رونمایی دو محصول جدید در صنعت بیمه به نام های تکافل و بیمه عمر پیوست سهام در پایان تیرماه خبر داد.
دکتر رضا جعفری در بخشی دیگر از سخنان خود، رویکرد حاکمیت شرکتی، توجه به سرمایه انسانی، چابکی سازمانی، توسعه بازار مبتنی بر مدیریت ریسک و هوشمندی فعالیت ها، انضباط مالی و ارتقای حوزه سرمایه گذاری را از مهمترین راهبردها برشمرد. نقشه راه شرکت بیمه دانا. او اهداف فوق را می دانست و در ادامه به تشریح این راهبردها پرداخت.
وی با اشاره به اهمیت فناوری اطلاعات در عصر فناوری، بر لزوم فعالیت هوشمندانه در صنعت بیمه تاکید کرد و گفت: در حوزه فناوری اطلاعات، سیاست های خود را بر اساس بیمه هوشمند تعریف کرده ایم که در در همین راستا پایان تیرماه اولین مرحله بیمه صنعت هوشمند خواهد بود.علاوه بر اولین مدل بیمه هوشمند در بیمه دانا کلید است که از طریق اپلیکیشن «داناپ» راه اندازی می شود.


وی همچنین بر ماموریت این شرکت برای ارائه بهترین انواع خدمات بیمه ای تاکید کرد و از راه اندازی طرح جبران خسارت سیار در محل حادثه برای شرکت های بیمه در آینده نزدیک خبر داد و افزود: این طرح در تهران، شیراز اجرا می شود. و شهرهای دیگر به زودی ..
بر اساس این گزارش، وی ضمن قبول اظهارات مدیر عامل بیمه دانا، مسعود دهقان رئیس شعبه حافظ شیراز، در گزارشی از رشد ۶۷ درصدی بیمه تولیدی بیمه دانا در این استان در اولین دوره استقبال کرد. سه ماهه امسال
در این جلسه رئیس کانون نمایندگان شرکت بیمه دانا در استان فارس به بیان دغدغه ها و مشکلات خود در شبکه فروش این استان پرداخت.
شایان ذکر است در این سفر دکتر رضا جعفری مدیرعامل شرکت بیمه دانا و هیئت همراه در بازدید از شعب حافظ و سعدی شیراز شرکت کردند و در بررسی مسائل شرکت های بیمه از نزدیک با همکاران گفتگو کردند.