مدیریت سلامت مالی و رفاه روانی کاربران


Railsr، پلتفرم پیشرو در زمینه تخصص مالی جهانی، با Maslife همکاری می کند

نیلوفر آدپ نیا. Railsr، پلتفرم پیشرو برای تجارب مالی جهانی، در یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که با Maslife برای راه‌اندازی یک اپلیکیشن مالی که هم از سلامت مالی و هم رفاه روانی پشتیبانی می‌کند، همکاری می‌کند.

Railsr، پلتفرم پیشرو تجربه مالی جهانی، در یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که در حال همکاری با Maslife برای راه اندازی یک برنامه مالی است که از سلامت مالی و رفاه روانی پشتیبانی می کند.

این برنامه توسط Mastercard و Checkout.com نیز پشتیبانی می شود.

Maslife بر اساس تحقیقات مستندی استوار است که معتقد است سلامت روانی و جسمی تأثیر قابل توجهی بر سلامت مالی دارد.

Maslife ویژگی‌های پیشرو بانکداری و پرداخت را با ترکیبی خلاقانه از انگیزه و هوش مصنوعی ترکیب می‌کند تا کاربران را ترغیب کند تا تغییرات ساده‌ای در روال روزانه خود ایجاد کنند که منجر به نتایج مثبت بلندمدت شود.

Maslife مجموعه کاملی از برنامه های بانکداری تلفن همراه را با آخرین فناوری و تمرکز قوی بر تناسب اندام ترکیب می کند.

با ردیاب های تناسب اندام، کلاس های یوگا و کارگاه های مدیتیشن که به طور خاص برای حفظ حرکت و انگیزه کاربران طراحی شده اند.

Maslife همچنین قابلیت Apple Pay / Google Wallet را با پشتیبانی Mastercard راه اندازی کرده است.

Cash Amini، بنیانگذار و مدیر عامل MassLife گفت: “من و تیم من از حمایت فوق العاده و پاسخ مثبت به MassLife شگفت زده شده ایم.”

هیچ برنامه دیگری در بازار آنچه را که ما می توانیم انجام نمی دهد، با رویکرد منحصر به فرد Maslife برای بهبود زندگی مردم با مراقبت از امور مالی آنها و در عین حال حمایت از سلامت و رفاه روانی آنها.

کسب و کار ما به تازگی شروع شده است. در آینده نزدیک طیف گسترده ای از خدمات پرداخت مدرن از جمله کیف پول ارز دیجیتال (دارایی های دیجیتال) را ارائه خواهیم داد.

این به کاربران امکان خرید، فروش و نگهداری ارزهای دیجیتال را می دهد و تقاضای رو به رشد برای خدمات پرداخت ترکیبی سنتی و ارزهای دیجیتال را تامین می کند.

Maslife در حال حاضر در حال ساخت یک پلت فرم B2B برای ارائه ویژگی های سلامت شخصی به مشاغل و کارمندان آنها است که در سه ماهه اول سال ۲۰۲۳ راه اندازی می شود.

Maslife در ماه می ۲۰۲۰ به صورت بتا راه اندازی شد و به سرعت بیش از ۶۵۰۰ شرکت کننده فعال را جذب کرد.

صف فعلی حدود ۲۸۰۰۰ کاربر دارد. این شرکت که برای راه اندازی کامل در بریتانیا در ۱۲ سپتامبر ۲۰۲۲ برنامه ریزی شده است، با راه اندازی اروپایی در آلمان، فرانسه و ایتالیا در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۲، این شرکت در حال حاضر حدود ۲۲ میلیون پوند ارزش دارد.

ویژگی های موجود در برنامه زندگی مردانه به شرح زیر است:

  • ابزارهای خرج کردن هوشمند، حساب‌های چند ارزی، کارت‌های نقدی، مبادله ارز، حواله‌ها و طیف وسیعی از کیف پول‌های ارزهای دیجیتال.
  • گام شمار، ضبط کننده فاصله، کالری شمار، برنامه های مدیتیشن هدایت شده و یوگا.
  • جوایز انحصاری برای دستاوردهای درون‌برنامه، بازگشت نقدی، تخفیف‌های خرده‌فروشی و موارد دیگر.

Railsr، شریک Mastercard Fintech Express، تعدادی خدمات را از طریق بستر تجربه مالی جهانی خود ارائه می دهد.

این خدمات شامل صدور و پردازش کارت، بانکداری به عنوان خدمات و صدور مجوز است که به Maslife اجازه می دهد تا کارت ها و حساب های مجازی و فیزیکی را منحصراً در اختیار کاربران خود قرار دهد.

لویزا موری، رئیس باشگاه مشتریان کلیدی Railsr، گفت: “ما از شراکت با Maslife در این پروژه هیجان انگیز خرسندیم. این نوع ابتکاری است که به صورت مشارکتی دنبال می کنیم و مشتاقانه منتظر ارائه پشتیبانی و خدمات آنها هستیم. نیاز به رشد و شکوفایی شرکت

کاش امینی، بنیانگذار و مدیر عامل Maslife اضافه کرد: ما با Railsr شریک شده ایم زیرا آنها سابقه صنعتی قوی و تعدادی سازمان موفق در کارنامه خود دارند و ما هیجان زده هستیم که آنها را با سرمایه گذاری خود به خود بازگردانیم.

دفتر مرکزی Railsr در لندن با دفاتری در سنگاپور، ایالات متحده، استرالیا، لیتوانی، آلمان، فیلیپین، ویتنام و سریلانکا قرار دارد.