مدیرعامل شرکت بیمه ایران با شرکت های بیمه بزرگ استان یزد دیدار کرد


حسن شریفی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت بیمه ایران با تاکید بر برنامه های محوری شرکت بیمه ایران در دستیابی به موضوع سال بر اساس «تولید، دانش، اشتغال زایی» از مجتمع معدنی چادرملو و شرکت کاشی آجیک، دو بیمه بزرگ. بازدید شرکت ها در بیمه ایران در استان یزد.

به گزارش پایگاه خبری تفاهم آنلاین، حسن شریفی در این دیدارها که با حضور جمعی از مدیران فنی و کارکنان همراه بود، ضمن استماع نظرات و نظرات شرکت های بیمه، با مهندس جهانی، مدیرعامل مجتمع معدنی چادرملو گفتگو کرد. و شریف فرد، مدیرعامل کاشی عقیق. وی برای ارتقای همکاری بین آنها از حسن نیت آنها در شرکت بیمه ایران تشکر کرد و گفت: خوشحالیم که شرکت بیمه ایران را به عنوان شرکت بیمه خود انتخاب کرده اید. وی گفت: شرکت های بیمه فقط مشتریان ما نیستند، بلکه آنها را شریک خود می بینیم.

در این دیدارها مدیران این دو شرکت که به تشریح وضعیت فعلی موسسه اقتصادی متبوع پرداختند، از خدمات بیمه ای در ایران ابراز خرسندی کردند و خواستار گسترش خدمات بیمه ای شدند.

لازم به ذکر است حضور در محل کار و دفاتر شرکت های بیمه، دیدار با آنان، رفع موانع و مشکلات احتمالی و اتخاذ تدابیر لازم از اهداف و برنامه های سفرهای رئیس اجرائیه است. در این راستا شرکت های شونیز، ایدم و شیرین وطن مورد بازدید مدیرعامل و مدیران ارشد بیمه ایران قرار گرفتند.