مدیرعامل جدید شرکت پرداخت الکترونیک سپهر معرفی شد


طی مراسمی با حضور مدیران ارشد بانک صادرات ایران و معاونان و مدیران ارشد شرکت پرداخت الکترونیک سپهر، دکتر حمزه آقابابایی به سمت مدیرعاملی شرکت پرداخت الکترونیک سپهر منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از روابط عمومی پرداخت الکترونیک سپهر، در این مراسم که ۲۳ خردادماه در سالن اجتماعات شرکت سپهر برگزار شد، از زحمات بابک رهنم پور مدیرعامل سابق سپهر قدردانی شد.

در ابتدای این مراسم مصطفی رحیمی شهفری رئیس هیئت مدیره شرکت ضمن خیرمقدم به حاضرین و قدردانی از زحمات بابک رهنم پور مدیر عامل سابق این شرکت گفت: خوشبختانه سپهر توانسته بود امکانات لازم را فراهم کند. خدمات درخواستی بانک صادرات به ویژه در دو نمایشگاه مهم کتاب و قرآن در سال جاری در سطح بالایی شاهد بودیم که از رضایت مشتریان و بانک ها بوده است.خوشحالیم که در ادامه این مسیر جناب آقای دکتر آقابابایی با توجه به سوابق و تجربیات خود ادامه خواهند داد. مسیر را به نحو بهتری طی کرده و شاهد حرکت رو به جلوی شرکت خواهیم بود.

در ادامه این نشست دکتر علی حکیم جوادی مدیرعامل هلدینگ فناوری اطلاعات بانک صادرات ایران با اشاره به توانمندی های بالای بانک صادرات ایران در حوزه های پرداخت و بانکی گفت: آنها توانستند این شرکت ها را در مسیر هم افزایی بیشتر متمرکز کنند. انتخاب دکتر آقابابایی ادامه این راه و هم افزایی است و برای ایشان آرزوی سلامتی داریم.
این مراسم با سخنان دکتر یاشار نجف زاده نایب رئیس هیئت مدیره شرکت پرداخت الکترونیک سپهر و بهروز اعتمادی رئیس سرمایه گذاری و امور شرکتی بانک صادرات ایران ادامه یافت و اعضای هیئت مدیره این شرکت بر افزایش سهم بازار تاکید کردند. و مشتریان رضایت در آینده نزدیک وی با قدردانی از مدیران ارشد بانک صادرات ایران گفت: ابتدا از عزیزانی که مرا در این مسیر همراهی کردند تشکر می کنم. از جناب آقای دکتر ایمانی مدیر عامل بانک صادرات که شایسته این فرصت برای خدمت به منافع و اهداف بانک صادرات ایران در این شرکت بودند تشکر می کنم.
وی افزود: صنعت پرداخت الکترونیک در سال‌های اخیر فراز و نشیب‌های زیادی را تجربه کرده است و معتقدم در این مسیر با چند دسته چالش مواجه هستیم، چالش‌هایی مانند سیستم کارمزد، درآمدزایی برای شرکت‌های PSP، افزایش هزینه‌های تجهیزات و زیرساخت، نوسانات نرخ ارز و مهاجرت نیروی کار متخصص که بر عملکرد شرکت تاثیر می گذارد البته کاتالیزورهایی مانند نوآوری هایی وجود دارد که می تواند در صنعت پرداخت اتفاق بیفتد و ما برای آن برنامه ویژه ای داریم.
انشاالله بتوانیم با حمایت بانک عالی صادرات، عزیزان و مجموع امکانات و توانمندی های شرکت در مسیر رشد شرکت قدم برداریم و منشاء خدمات مثبت باشیم تا آنها ماندگار باشد نقش در خاطرمان خواهد ماند.

همچنین در این مراسم مهندس بابک رهنم پور مدیر عامل سابق این شرکت با اشاره به حمایت های مدیران گذشته و فعلی بانک صادرات ایران و تقدیر از همکاران شرکت پرداخت الکترونیک سپهر ابراز امیدواری کرد که این امر با موفقیت همراه باشد. انگیزه و نشاط از جدید. مدیرعامل پرداخت الکترونیک سپهر در کنار تجربه مدیران ارشد و اعضای هیئت مدیره، موفقیت روزافزونی را تجربه کرد.
گفتنی است حمزه آقابابایی دارای مدرک دکتری مدیریت و از مدیران جوان صنعت پرداخت بوده و دارای امور ارباب رجوع با تجربیات مدیریتی و اجرایی بوده است.

لینک کوتاهلینک کپی شد!