مدیرعامل جدید تاپ معرفی شد


امروز مراسم تکریم و معارفه دکتر احمد جعفری و مهندس مجید هادی با حضور مدیران گروه داده پردازی پارسیان، بانک پارسیان، بانک تجارت و اعضای هیات مدیره شرکت پارسیان ای برگزار شد. -شرکت بازرگانی

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک و به نقل از روابط عمومی تجارت الکترونیک پارسیان (TOP)، اعضای هیئت مدیره این شرکت در مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل، با قدردانی از زحمات دکتر احمد جعفری، از مهندس مجید هادی برای قبولی قدردانی کردند. سمت مدیر عامل

در این مراسم که مصادف با بیست و دومین سالگرد تاسیس شرکت تجارت الکترونیک پارسیان بود، مسعود باشمچی معاون فناوری های نوین اطلاعات و مالی بانک پارسیان، حمید تفیقی مدیر عامل گروه داده پردازی پرشین، محمد فرجاد مدیرعامل تجارت و این جلسه با حضور اعضای هیئت مدیره و معاونین و مدیران تجارت الکترونیک پارسیان برگزار شد.

مجید هادی، فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه اصفهان، پیش از این سمت قائم مقام و معاون فناوری اطلاعات بانک سینا را برعهده داشت.

گفتنی است در این دیدار از زحمات مهندس سید جواد سجادی، دکتر احمد جعفری غزل حصار، مهندس حاج مقیمی رئیس اداره توسعه محصول و کسب و کار بانک تیجارا به نمایندگی از بانک تیجارا تقدیر و تشکر شد. ، و دکتر علی موسوی. معاون نوآوری و فناوری هلدینگ پارسیان دیتا عناوین اعضای جدید هیات مدیره شرکت برتر معرفی شد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!