محکومیت ۷۱ میلیارد ریالی قاچاقچیان در هرمزگان


مدیرکل تعزیرات حکومتی استان هرمزگان افزود: پلیس آگاهی شهرستان بندرلنگ یک محموله کالای قاچاق را کشف و گزارش تخلف را به شهرستان بندرلنگ ارسال کرد.
به گزارش پایگاه خبرآنلاین؛ بر اساس بررسی ها، شعبه رسیدگی کننده به پرونده قاچاق ۵۲ هزار لیتر گازوئیل کشف شده از یک کشتی شناور متهم به توقیف محموله و پرداخت ۱۶ میلیارد و ۳۳۶ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
وی از جریمه ۱۳ میلیارد و ۸۷۳ میلیون ریالی قاچاق گازوئیل خبر داد و گفت: متهم این پرونده به اتهام قاچاق ۳۲ هزار و ۷۰۰ لیتر گازوئیل توسط پلیس امنیت اقتصادی دستگیر و به توقیف محموله و پرداخت یک قبضه محکوم شد. خوب.
ممیزی بیان کرد: عامل قاچاق ۱۶ هزار و ۱۱۷ لیتر گازوئیل توسط ماموران انتظامی بندرعباس و پس از بررسی و تایید تخلف در شعبه سوم رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز در شهرستان بندرعباس دستگیر شد. دستور توقیف محموله و پرداخت ۸ میلیارد و ۵۵۷ میلیون ریال جریمه نقدی صادر شد.
مدیرکل زندان دولتی هرمزگان افزود: در یک پرونده دیگر قاچاق با گزارش واصله از اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز قشم، شعبه بازپرسی به پرداخت ۶ میلیارد و ۷۵۴ میلیون ریال جریمه نقدی و ضبط ۲۱ هزار و ۵۰۰ لیتر گازوئیل دستور داد. نیروی دریایی. پایه