محصولات جدید “تمدن سرمایه تامین” در کیش اینوکس ۲۰۲۲


تامین سرمایه تمندان در شرکت خط توسعه اکوسیستم بازار سرمایه کشور آخرین محصولات مالی خود را در نمایشگاه بین المللی کیش اینوکس ۲۰۲۲ به نمایش می گذارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، چهاردهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری در کشور و نهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی موسوم به «کیش اینوکس ۲۰۲۲» از دوشنبه ۴ مهرماه تا مهرماه در جزیره کیش برگزار می شود. ۲۸، ۱۴۰۱.

در این رویداد بزرگ که در مرکز همایش‌ها و نمایشگاه‌های بین‌المللی کیش برگزار می‌شود، شرکت سرمایه‌گذاری آسان ایران (IB شاپ)، رهپویان پردازش صحرا، کارگزاری تمدن و سرمایه‌گذاری ریسک هوشمند به منظور معرفی جدیدترین محصولات و خدمات مالی در بازار سرمایه کشور برگزار می‌شود. ، همراه شرکت تامین سرمایه تمندان.

در این رویداد بین المللی ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه ۵ مهرماه در سالن ابن سینا مرکز همایش های بین المللی کیش، بازار سرمایه میزبان فعالان بازار سرمایه در نشست تخصصی «نقش بسترهای مالی هوشمند در توسعه کسب و کار» خواهد بود. .

همچنین شرکت تامین سرمایه تمندان در راستای توسعه اکوسیستم بازار سرمایه و بسترهای سرمایه گذاری از ساعت ۱۸ الی ۲۰ روز سه شنبه ۵ مهرماه در غرفه این شرکت در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی کیش از محصولات مالی جدید خود رونمایی می کند.

شایان ذکر است تامن کپیتال فایننس بهترین تامین کننده سرمایه کشور به انتخاب سازمان بورس و اوراق بهادار است که بیش از ۸۶ هزار میلیارد تومان دارایی تحت مدیریت تامن در اختیار دارد.

رویداد کیش اینوکس به عنوان یکی از بزرگترین رویدادهای اقتصادی کشور طی سال های گذشته، با حمایت و مشارکت نهادها، سازمان ها و شرکت های فعال در بازار سرمایه و اکوسیستم سرمایه گذاری کشور، محلی برای ارائه تصویری کامل از توانمندی ها و و ایجاد زمینه های تحول در توسعه بازارهای مالی کشور.