ماکارونی گیاهی مدیترانه ای (پروتئین بالا ، بدون گلوتن ، گیاهخواری)این ماکارونی گیاهی مدیترانه ای با پستو یک شام سالم و گیاهی را درست می کند.

ناهار اضافی روز بعد تهیه کنید- از خودتان تشکر خواهید کرد!

طعم ماکارونی سنتی عالی است ، اما اغلب فاقد پروتئین و فیبر است!

دستور پخت ماکارونی گیاهی یا گیاهی سنتی خود را با پاستای پر پروتئین تهیه شده از کوکی ها ، عدس یا لوبیا سیاه ارتقا دهید. برای این ماکارونی گیاهی مدیترانه ای از اسپاگتی Trader Joe’s Yellow Lentil & Brown Rice استفاده کردم ، آنها 14 گرم پروتئین و 3 گرم فیبر در هر وعده دارند.

Banza پاستای حبوباتی با پروتئین بالا OG است. از کوکی ها تهیه شده است و احتمالاً از نظر تغذیه طعم مورد علاقه من است.

اما اگر شما را تشویق نکنم که به سبزیجات روی بیاورید ، چه نوع متخصص تغذیه ای هستم؟ غذاهای غیر نشاسته ای مانند فلفل ، پیاز ، گوجه فرنگی ، کدو سبز و بادمجان به این دستور غذا بافت ، فیبر و طعم مدیترانه ای می افزایند.

از آنجا که من در یک بشقاب بزرگ غذا زندگی می کنم ، افزودن سبزیجات زیاد به من اجازه می دهد تا حجم زیادی از غذا را بدون نیاز به کالری مصرف کنم. وقتی از یک بشقاب بزرگ با سبزیجات دور می شوم ، کمتر شکر یا میان وعده می خورم.

من این غذا را همراه با سس های گیاهی Vegan Kale & Cashew Pesto از Trader Joe کشیدم … و بلافاصله با پنیر بز گیاه خواری نکردم. وای! یا بگیرش یا ولش کن.

PS- یکی از مشتریان من این روش پخت گوجه فرنگی را به من آموخت ، بنابراین من آنها را جداگانه تفت دادم! خیلی خوشمزه! اما ریختن آن با سایر سبزیجات نیز م workثر است.

یوم!

پاستا گیاهی مدیترانه ای

آماده سازی: 10-15 دقیقه
زمان پخت: 45 دقیقه

عناصر:

 • 1 عدد بادمجان کوچک ، ورقه ورقه شده
 • کدو سبز 1 عدد ، ورقه شده
 • 1 فلفل قرمز ، به قطعات 1 اینچ برش دهید
 • 1 فلفل نارنجی ، به قطعات 1 اینچی برش دهید
 • 1 پیاز قرمز ، به قطعات 1 اینچ برش دهید
 • نمک سیر
 • 1 عدد گوجه فرنگی بچه
 • روغن زیتون اضافی
 • 1 سیر کاپ
 • آویشن
 • ماکارونی با پروتئین بالا (من از عدس زرد و برنج قهوه ای استفاده کردم ، اما کوکی یا ماکارونی لوبیا سیاه کار می کند)
 • پستو (من یک مغازه خریدم ، اما ما یک دستور غذا در اینجا داریم)
 • اختیاری: پنیر بز یا پنیر فتا ، مخمر تغذیه ای

دستورالعمل ها:

 1. فر را با دمای 400 درجه فارنهایت گرم کنید. یک ورقه پخت بزرگ (یا 2) را با فویل آلومینیوم بچسبانید. به پهلو بخوابید.
 2. در یک کاسه بزرگ ، سبزیجات را به جز بچه گوجه فرنگی ترکیب کنید. روغن زیتون * را اضافه کنید و روی آن را به طور مساوی بپوشانید. روی ورقه پخت بمالید و نمک سیر بپاشید. به مدت 40 دقیقه در فر بپزید.
 3. در یک سینی فر جداگانه ، گوجه فرنگی را اضافه کنید. روغن زیتون بپاشید. آویشن و حبه سیر را اضافه کنید. به مدت 25 دقیقه تفت دهید ، بالزامیک را برداشته و بریزید و 20 دقیقه دیگر سرخ کنید. پس از اتمام کار ، سیر را خرد کرده و برگ های آویشن را از ساقه جدا کنید.
 4. در همین حال ، طبق دستورالعمل ، ماکارونی را بپزید.
 5. وقتی سبزیجات و ماکارونی آماده شدند ، با پستو ترکیب کنید.
 6. اختیاری: پنیر بز یا فتا بپاشید و لذت ببرید!

* با دانستن اینکه این غذا بیشتر با پستو و پنیر بز چرب است ، ترجیح دادم هنگام برشته شدن این سبزی از روغن استفاده نکنم. من از اسپری نچسب روی فویل آلومینیومی استفاده کردم. سبزیجات و آب سبزیجات را برای رطوبت انداختم و طبق معمول چاشنی زدم.

این غذا را برای خودتان یا خانواده خود درست کنید؟ ما می خواهیم ببینیم! شاهکار خود را به اشتراک بگذارید و ما را در اینستاگرام تگ کنید @ Nutrition.consciousnessبه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید …

کیت ریچاردسون یک متخصص تغذیه در اورلاندو ، فلوریدا است. او در تمرین خصوصی ، آگاهی از تغذیه ، شریک است ، جایی که به رژیم های ناامید Jo-Jo کمک می کند تا با آموزش تغذیه 1: 1 به اهداف سلامتی خود برسند. او مجری مشترک پادکست آگاهی از تغذیه است.

سلب مسئولیت: برخی از پست های وبلاگ ممکن است حاوی یک یا چند پیوند وابسته باشند. همه نظرات متعلق به من است.دیدگاهتان را بنویسید