ماجرای سرقت از خزانه شعبه بانک ملی چیست؟


بانک ملی بیانیه ای صادر کرد؛ پلیس گفت ما در حال بررسی هستیم

سارقان در تعطیلات خرداد ماه با ورود به شعبه بانک ملی در تهران محتویات حدود ۲۵۰ صندوق امانات را به سرقت بردند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری آنلاین، تعدادی از سارقان در تعطیلات اخیر با ورود به یکی از شعبه های ممتاز بانک ملی واقع در خیابان انقلاب روبروی دانشگاه تهران از ساختمان مجاور، حدود ۲۵۰ صندوق امانات را باز کرده و اموال داخل آن را سرقت کردند. این وجوه

بر اساس این خبر و از آنجایی که سارقان از محیط بانک مطلع بودند، دستگاه ضبط فیلم را به همراه خود به سرقت بردند و همین امر باعث شد آمار و اطلاعات دقیقی از این سرقت، تعداد سارقان در آنجا و نحوه هک کردن آن به دست آید. بانک این سیستم در حال حاضر در دسترس نیست.

به گفته منابع آگاه، سامانه هشدار بانکی که باید هم به تلفن همراه بانک و هم به سامانه پلیس متصل شود، تنها به تلفن همراه بانک متصل بوده و سرقت به تلفن همراه بانک منتقل شده است.

اما با توجه به اینکه این سامانه در سال های گذشته اخطار نادرستی داده بود، رئیس بانک به این پیامک توجهی نکرد و تصور کرد که پیامک مانند دفعات قبل اشتباه بوده است.

اندازه، تعداد و تعداد سرقت هنوز مشخص نیست زیرا بانک از محتویات گاوصندوق مطلع نبود. پرونده این سرقت نیز در اداره ۱۷ پلیس آگاهی در دست بررسی و پیگیری است.

بانک ملی ایران از وقوع تصادف در شعبه دانشگاه خبر داد

بانک ملی همچنین در اطلاعیه ای اعلام کرد: حادثه واحد دانشگاهی این بانک که منجر به خسارت محدود به صندوق امانات شد، توسط پلیس و مراجع ذیربط در حال پیگیری است.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، علل وقوع این حادثه بلافاصله پس از تکمیل بررسی ها اعلام می شود.

بانک ملی ایران در چارچوب مقررات قانونی پیگرد خسارات وارده است و فعالیت شعبه دانشگاه به روال قبل ادامه دارد.

دستگیری سارقان گاوصندوق بانکی در حال پیگیری است

سرهنگ علی ولی پور گدرزی رئیس پلیس آگاهی پایتخت در خصوص سرقت از صندوق امانات یک بانک در خیابان انقلاب اظهار داشت: با وقوع سرقت، پیگیری ها برای دستگیری سارق یا سارقان مورد نیاز است. ادامه هید.

لازم به ذکر است بسیاری از کارکنان این بانک که در تحقیقات اولیه این حادثه کوتاهی کردند تحت نظر هستند و تحقیقات ادامه دارد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!