قیمت اتریوم تا پایان سال ۲۰۲۲ رشد ۴۰۰ درصدی را پیش بینی می کند


اتریوم محبوب ترین و محبوب ترین آلت کوین در بازار ارزهای دیجیتال است، به طوری که برخی کارشناسان پیش بینی می کنند تا سال ۲۰۲۲ قیمت این ارز دیجیتال تا ۴۰۰ درصد افزایش یابد.

اتریوم معروف ترین و محبوب ترین آلت کوین در بازار ارزهای دیجیتال است و محبوبیت بیشتری در بین سرمایه گذاران نسبت به سایر ارزهای دیجیتال دارد.

اتریوم آلتکوین آنقدر محبوب است که برخی کارشناسان پیش بینی می کنند که قیمت این ارز دیجیتال تا سال ۲۰۲۲ تا ۴۰۰ درصد افزایش می یابد.

اتر، ارز دیجیتال اصلی که اتریوم یکی از زیرمجموعه های آن است، از زمان راه اندازی آن در سال ۲۰۱۵ رشد قابل توجهی داشته است و سود قابل توجهی برای سرمایه گذاران خود به همراه داشته است.

زمانی که برنامه نویس Vitalik Buterin ارز دیجیتال اتریوم را به بازار ارزهای دیجیتال معرفی کرد، قیمت این ارز دیجیتال تنها ۰.۳۱۱ دلار بود، در حالی که اکنون شاهد هستیم که قیمت اتر در ماه های اخیر به ۴۸۰۰ دلار رسیده است.

در روزهای اخیر، زمانی که اکثر ارزهای رمزپایه در نمودارهای قیمتی عمدتاً در حال کاهش بودند، قیمت اتر به زیر ۱۸۰۰ دلار کاهش یافت، اما با این وجود، کاربرانی که روی ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کردند، به این کار ادامه دادند. آنها به طور متوسط ​​بیش از ۷۰۰۰۰۰ درصد سود داشتند.

یکی از ویژگی هایی که AltriQueen Atrium را نسبت به سایر ارزهای دیجیتال و حتی بیت کوین جذاب تر می کند، تنوع قابلیت های نرم افزاری این ارزهای رمزپایه است، به طوری که نوشتن برنامه های کاربردی بر اساس اتریوم و توکن های غیر قابل تعویض بسیار آسان است.

از آنجایی که نرم‌افزاری مانند اتریوم مبتنی بر فناوری بلاک چین است، فرصت‌های زیادی برای استفاده از این ابزارها در صنایع سرگرمی، بازی، موسیقی یا صنایع غیرمتمرکز مالی وجود دارد.

به همین دلیل همواره شاهد افزایش دارندگان این نوع کد ارز در بازار ارزهای دیجیتال هستیم.

اگر به رشد سالانه قیمت اتر نگاه کنیم، این ارز دیجیتال محلی به طور متوسط ​​سالانه ۳۰۰٪ گران شده است، به این معنی که سرمایه گذارانی که اتر را در سال ۲۰۱۴ خریداری کرده اند، هر سال حدود ۴ برابر دارایی های خود را افزایش می دهند.

البته دنیای ارزهای رمزپایه فراز و نشیب های زیادی دارد و درصد کمی از سود تضمین نمی کند که شما از ضررهای هنگفت در امان باشید، بنابراین نباید در این بازارها به آب بپرید و بدون اطلاع ریسک کنید.

با این توضیحات، باید بدانیم چه متغیرهایی وجود دارند که بر افزایش و کاهش قیمت اتریوم در سال ۲۰۲۲ و افزایش قیمت این ارزهای رمزپایه در بازار تأثیرگذار هستند؟

اتریوم و ۲۰۲۲، صعود یا سقوط؟

برای پاسخ به این سوال قبل از هر چیزی باید گفت که پیش بینی قیمت اتریوم در ماه های آینده تقریبا غیرممکن است و حتی برخی از کارشناسان بازار معتقدند اتریوم نوسانات قیمتی بسیار شدیدتری را نسبت به بیت کوین تجربه خواهد کرد.

یکی از دلایل تردید در مورد آینده اتریوم، تغییرات نرم افزاری است که در فناوری آلت کوین ایجاد خواهد شد، زیرا سازندگان این ارزهای رمزپایه قصد دارند فناوری اتریوم را تغییر دهند تا مصرف انرژی استخراج این ارزهای دیجیتال را کاهش دهند و در ماه های آینده از اتریوم ۲.۰ رونمایی کنند. .

با توجه به این تغییرات، مشخص نیست که آیا اتریوم ۲.۰ مورد استقبال سرمایه گذاران قرار خواهد گرفت یا اینکه حرکت به سمت محیطی سبزتر به محبوبیت اتریوم آلتکوین در بازار لطمه خواهد زد. صرف نظر از همه این عدم قطعیت ها، پیش بینی های زیر در مورد قیمت اتریوم در آینده محتمل تر به نظر می رسد:

به گزارش فینوپیا، با وجود چالش های پیش رو، اکثر کارشناسان دیدگاه مثبتی نسبت به آینده اتریوم دارند و به همین دلیل انتظار دارند که قیمت اتریوم در سال ۲۰۲۲ دوباره از مرز ۴۰۰۰ دلار عبور کند.

طبق این پیش بینی ها اتریوم در سال ۲۰۲۲ با قیمتی بین ۴۰۰۰ تا ۴۵۰۰ دلار به پایان می رسد. حال سوال اینجاست که آیا قیمت اتریوم می تواند به بالای ۴۰۰۰ دلار برسد؟

خبرنامه کوین پدیا که این روزها به مرجع اخبار اتریوم تبدیل شده است، پیش بینی می کند که قیمت اتریوم دوباره مانند روزهای اوج سکه در اواسط سال ۲۰۲۱ افزایش پیدا کند و به ۶۵۰۰ تا ۷۵۰۰ دلار برسد.

با وجود این چشم اندازهای دلگرم کننده، بهار ۲۰۲۲ نشان داد که قیمت اتریوم به تنهایی دهان به دهان افزایش نخواهد یافت و افزایش شدید می تواند به دارایی های هر سرمایه گذار در بازار دیجیتال آسیب برساند.

با این حال، چه نسبت به آینده اتریوم خوش بین باشیم و چه بدبین، اتریوم در سال ۲۰۲۲ با رقبای قدرتمندی روبرو خواهد شد که منتظر کوچکترین لغزشی هستند تا آلت کوین را از جایگاه فعلی خود در نمودار قیمت خارج کنند، لغزشی که در صورت حرکت از اتریوم به اتریوم اگر نسخه ۲.۰ به درستی راه اندازی نشود، قطعا این اتفاق خواهد افتاد.