فصل جدید ایران-ماین و دانشگاه علمی کاربردی صبا در گرو همکاری بود


با امضای تفاهم نامه همکاری آموزشی و پژوهشی بین شرکت بیمه اتکایی ایرانیان، معین و مرکز آموزش علمی کاربردی توسعه تجارت صبا، فصل جدیدی از همکاری بین این دو مجموعه آغاز شده است.

به گزارش وب سایت تفاهم، تفاهم نامه ای که بر اساس آن سطح پرتفوی داخل و خارج از بورس کارفرما افزایش می یابد، به جذب کمی و کیفی متقاضیان برای همکاری با کارفرما، افزایش مهارت های فنی بیمه و حداکثرسازی کمک می کند. ظرفیت تبلیغات طرفین و تولید محتوای علمی، فنی و مهارتی در تمامی بخش‌ها بیمه استاندارد تجاری است که به امضای رئیس شرکت بیمه اتکایی ایران معین و رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی صبا رسید. برای توسعه کسب و کار

پیشبرد اهداف سازمانی با ابزارهای دانش و مهارت

مرتضی حیدری، عضو هیئت مدیره و رئیس شرکت بیمه اتکایی ایرانیان در حاشیه این مراسم، معین با تاکید بر نقش دانش در پیشبرد اهداف سازمانی، اظهار کرد: نیروی کار را می توان دارایی سازمانی دانست که دارای دانش، مهارت و مهارت کافی است. انگیزه برای مسئولیت پذیری به ویژه در شرکت های بیمه، به دلیل فروش خدمات، مهارت نیروی انسانی مهم ترین است.

وی کسب دانش و مهارت را با آموزش معنادار ممکن دانست و افزود: تربیت نیروی انسانی مستلزم برنامه ریزی و هدفمندی است و در این مسیر نباید محدودیتی برای صرف وقت، وقت و انرژی وجود داشته باشد.

حیدری به تخصص دانشگاه علمی کاربردی صبا به عنوان یکی از معیارهای انتخاب این گروه اشاره کرد و گفت: برخلاف اکثر دانشگاه ها که سرفصل های آموزشی با واقعیت صنعت همخوانی ندارد، در دانشگاه علمی کاربردی به ویژه دانشگاه که تحت پوشش بیمه است، آموزش کاملاً مطابق با رویدادهای روز است.» این یک صنعت بیمه است و به این ترتیب کاربردی و کاربردی است.

رئیس بیمه اتکایی ایران معین با تقدیر از خدمات دانشگاهی شرکت بیمه ایران گفت: این شرکت بیمه به عنوان پیشرو در بازار می تواند نقش مشاوره مدیریت در صنعت بیمه را بر عهده بگیرد. امروزه بسیاری از شرکت ها و شرکت های بیمه در توسعه استراتژی کسب و کار، فناوری اطلاعات، بازاریابی و ساختار سازمانی به سراغ شرکت های بیمه ای می روند که گاه با فضای کسب و کار ناآشنا هستند.

وی تاکید کرد: قطعا همکاری لازم بین اساتید دانشگاه و همگامی با فعالان این صنعت خدمت بزرگی به خانواده بیمه خواهد بود.

تحصیلات؛ ناجی صنعت بیمه

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی توسعه تجارت صبا ضمن خیرمقدم و ابراز خرسندی از توجه ویژه مدیران ارشد بیمه اتکایی ایران گفت: در حال حاضر مهمترین مشکل صنعت بیمه و تنها راه حل آن آموزش است. در گذشته اگر از بحران آموزشی صحبت می کردیم، امروز در یک فاجعه آموزشی گرفتار شده ایم. چرا باید تعداد زیادی از نمایندگان شبکه فروش به عنوان مهمترین ارکان شرکت با برخی و نه کاملاً محصولات بیمه ای آشنا باشند.

حمید معینی صنعت بیمه را وابسته به نیروی کار عنوان کرد و افزود: اگر نمایندگان به سلاح دانش مسلح شوند درآمد این صنعت حداقل ۵ برابر می شود.