فرشید فرخی نژاد مدیرعامل بانک کشاورزی شد


فرشید فرخینژاد وزیر امور اقتصادی و دارایی به عنوان مدیرعامل بانک کشاورزی منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، با تصمیم وزیر اقتصاد؛ فرشید فرخی نژاد مدیرعامل بانک کشاورزی شد.

در حکم سید احسان خاندوزی در خصوص فرخی نژاد چنین می خوانیم: با عنایت به تعهد، تجربه و تخصص جنابعالی، به موجب رأی صادره در تاریخ ۲۰ مهر ماه ۱۳۰۱ هیئت مدیره آن بانک محترم و به استناد ماده ۳۵ ق. دستورالعمل های شرکتی شرایط حاکمیت بانک های دولتی به موجب این حکم به تایید انجمن می رسد، به موجب این حکم به سمت مدیرعاملی بانک کشاورزی منصوب می شوید.

امیدوارم با عنایت خداوند متعال و با همدلی و همدلی کارکنان بانک کشاورزی و با همکاری نهادهای تخصصی ذیربط تمام تلاش خود را در جهت تحقق اهداف دولت خدمتگزار معطوف نمایید.

لازم به ذکر است در دستوری که وزیر اقتصاد به مدیرکل جدید بانک کشاورزی ابلاغ کرده است، «هدایت اعتبارات به بخش‌های تولیدی اقتصاد با توجه به اولویت‌های توسعه در این بخش و گسترش است. تامین مالی.” به منظور ارتقای تولید کالاهای اساسی و استراتژیک و استفاده از «ابزارهای جدید برای تأمین مالی الگوهای جدید در کشت محصولات کشاورزی و دائمی» از مهمترین اولویت های کاری وی است.

خاندوزی در این حکم همچنین مواردی از جمله «استقرار کامل سامانه تأیید سلامت اعتبار، رتبه‌بندی و انطباق»، «جلوگیری از حملات سایبری و حفاظت از اطلاعات و اجرای کامل برنامه امنیت داده‌ها» و «تسریع در اجرای طرح» را برشمرد. روش و برنامه ایجاد تحول دیجیتال مطابق با سیاست های مرتبط با اقتصاد هوشمند ابلاغی از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی از اولویت های کاری فرخی نژاد مورد تاکید قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، «اجرای نظام جانشین پروری و استفاده از نیروهای جوان و نخبه، در چارچوب قوانین و مقررات مربوط و اجرای کامل دستورالعمل های حاکمیت شرکتی، بر اساس ابلاغیه وزارت امور اقتصادی و دارایی. فاینانس، «عملیات اصلی بانک را سودآور کرد و نسبت کفایت سرمایه را حداقل تا حد استانداردهای نظارتی ارتقا داد» و «ایجاد تعادل در تخصیص عادلانه تسهیلات از منظر جغرافیایی بر اساس قوانین بالادستی». از اولویت های کاری مدیرعامل جدید بانک کشاورزی است.

از دیگر نکات مورد تاکید وزیر اقتصاد، «تعهد به انضباط بودجه ای و مدیریت بهینه هزینه ها به منظور ارتقای کارایی و اثربخشی فعالیت های بانک» از اولویت های کاری فرخ نژاد است.

منبع: ایلانا

انتهای پیام/

لینک کوتاهلینک کپی شد!