فرآیند تأیید هویت را تا حد امکان ساده کنید


OneID، شرکت فن‌آوری احراز هویت مستقر در بریتانیا، اعلام کرده است که با DocuSign برای ارائه تأیید اعتبار دولتی برای راه‌حل امضای الکترونیکی این شرکت، eSignature، همکاری کرده است.

طبق گزارش UK Finance، کلاهبرداری در سراسر جهان در حال افزایش است و تا سال ۲۰۲۱ در بریتانیا به ۱.۴ میلیارد پوند می رسد. در مرکز این مشکل رو به رشد سرقت ادبی نهفته است. بر اساس این گزارش، تقریباً ۴۰ درصد از ضررها در زمینه کلاهبرداری مبتنی بر برنامه مربوط به جعل هویت است.

ادغام OneID با DocuSign به حل مشکل کلاهبرداری آنلاین کمک می کند و تضمین می کند که وقتی شخصی سندی را امضا می کند، هویت او با استفاده از فناوری تأیید هویت مورد استفاده بیش از ۴۰ میلیون شهروند بریتانیا به طور ایمن تأیید می شود. مهمتر از همه، این فناوری با از بین بردن نیاز به بررسی های اضافی، اصطکاک را کاهش می دهد و افراد را قادر می سازد هویت خود را تنها با چند کلیک و در عرض چند ثانیه تأیید کنند.

با DocuSign eSignature، کاربران می توانند به طور ایمن اسناد را تقریباً از هر نقطه جهان، با مشتریان موجود از جمله LinkedIn، AstraZeneca و Unilever، ارسال و امضا کنند. ادغام این شرکت با OneID امنیت را برای کاربران بریتانیایی افزایش می دهد.

OneID به افراد اجازه می دهد تا به سرعت و کارآمد هویت خود را به روشی امن تأیید کنند. این شرکت همچنین صورت های بانکی تایید شده را ارائه می دهد. این ویژگی نیازی به هیچ پروسه ثبت نامی ندارد، هیچ گونه اطلاعات شخصی را ذخیره نمی کند و نیازی به اسکن پاسپورت یا گرفتن سلفی برای احراز هویت آنلاین را از بین می برد.

منبع: Financial IT

لینک کوتاهلینک کپی شد!