عناوین اخبار چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱


رئیس پلیس منطقه اطلاعات و تولید تهران بزرگ از شناسایی و دستگیری کلاهبردار اینترنتی که از طریق اپلیکیشن مولد فیش جعلی از تعدادی از شهروندان کلاهبرداری می کرد، خبر داد. درآمد تسهیلات بانک پاسارگاد در شهریور ماه سال جاری نسبت به ماه قبل همراه با ماه قبل رشد چشمگیری داشته و بالغ بر ۸۳۲۶ میلیارد تومان بوده است. شرکت بیمه اتکایی ایرانیان در عملکرد کامل ۹ ماهه منتهی به شهریور ۱۴۰۱، درآمد حق بیمه را تعیین کرد. از ۲۴۵ میلیارد تومان، حدود ۷۰ میلیارد تومان آن. در سپتامبر مسکن، اکوسیستم بانکی یک مقوله کلیدی در نوآوری مالی است. اکوسیستم ساختمانی امروزی در جهان ادبیات خاصی برای نوآوری دارد. البته نوآوری های زیادی از جمله پروتک و در حوزه نوآوری بانکی برای مسکن وجود داشت، اما در ایران وضعیت چگونه است و چه نوع سرمایه گذاری هایی انجام شده است.

و به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک من، عناوین اخبار بانکی و پرداخت چهارشنبه ۱۵ مهر ۱۴۰۱ را در این صفحه دنبال کنید.

بانک های لبنان پس از یک هفته اعتصاب بازگشایی شدند

پس از بازگشایی بانک ها یک هفته پس از اعتصاب، فدراسیون بانک های لبنان خواستار امنیت بیشتر بانک ها و تصویب قانونی برای آزادسازی سپرده های سپرده گذاران شد. به گزارش الدیار، بانک های لبنان امروز دوشنبه پس از یک هفته اعتصاب درهای خود را بازگشایی کردند و شاهد صف های طولانی شهروندان، کارمندان دولت و سربازانی بودند که به دلیل تاخیر در امور بانکی خود به این کشور آمده بودند.

معرفی روبل دیجیتال در تجارت روسیه با چین

روسیه قصد دارد به دلیل تحریم های غرب و قطع دسترسی به زیرساخت های بازار مالی جهانی، از روبل دیجیتال در معاملات خود با چین استفاده کند. به گزارش رویترز، به گفته یک قانونگذار ارشد روسی، این کشور قصد دارد در اوایل سال آینده یک روبل دیجیتال را برای استفاده در معاملات دوجانبه با چین راه اندازی کند.

سرمایه گذاران به سبز بودن ماهی کاد خوش بین هستند

آلودگی های بنیادی در روزهای گذشته باعث شد تا شاخص کل بورس در این مدت به شدت کاهش یابد. با این حال بررسی معاملات روز دوشنبه نشان داد که افزایش تقاضا در این روز توانست مسیر این بازار را هرچند موقت تغییر دهد و در شرایطی که کالاها در بازارهای جهانی کاهش یافت، افق روشنی را برای سرمایه گذاران ترسیم کرد. به گفته کارشناسان، انتشار گزارش های ماهانه شرکت های «کیدال» باعث افزایش خوش بینی سرمایه گذاران نسبت به وضعیت موجود شده است.

مدیر استارباکس سه بار مدیریت را ترک کرد

هوارد شوالتز در لیست کارهای خود برای تقریباً شش ماه باقی مانده در استارباکس قرار داد و سپس برای سومین بار – و همانطور که وعده داده بود – برای آخرین بار از شرکت کنار رفت.

تامین مالی ۱۰۰ هزار میلیارد تومانی در معاملات بورس کالا از طریق اوراق جم

مدیر امور مالی زنجیره تولید بانک مرکزی اعلام کرد: به منظور متنوع سازی روش های تامین مالی تولید غیرتورمی و رفع مشکلات اعتباری بنگاه ها، امسال حداقل ۱۰۰ هزار میلیارد تومان از محل معاملات بورس کالا با ابزارهای اعتباری تامین مالی می شود. مانند لینک های بازی.

پیش بینی آب و هوا در ۶ اکتبر ۱۴۰۱

سازمان هواشناسی با پیش بینی وضعیت جوی پایدار امروز در بیشتر مناطق کشور، از از سرگیری بارش ها از فردا در برخی مناطق از جمله استان های ساحلی دریای خزر خبر داد.

کلاهبرداری جدید با برنامه تولید رسید

رئیس پلیس منطقه تولید و تبادل اطلاعات تهران بزرگ از شناسایی و دستگیری کلاهبردار اینترنتی که از طریق اپلیکیشن مولد فیش جعلی از تعدادی از شهروندان کلاهبرداری می کرد، خبر داد.

سقوط ۵ درصد بیت کوین در چند ثانیه

بیت کوین، محبوب ترین ارز رمزنگاری شده جهان، در عرض چند دقیقه ناگهان ۵ درصد سقوط کرد.

تراز مثبت سنگین ۸۶۵۸ میلیارد تومانی از بانک پاسارگاد ثبت شد

درآمد تسهیلاتی بانک پاسارگاد در شهریور ماه سال جاری با رشد قابل توجه و قابل توجهی نسبت به ماه های قبل همراه بود و به مبلغ ۸۳۲۶ میلیارد تومان رسید.

و قیمت طلا و سکه در روز چهارشنبه ۱۵ مهر ۱۴۰۱ میلادی ثبت شد

هر قطعه سکه بحر آزادی طرح جدید امروز چهارشنبه در بازار آزاد تهران با قیمت ۱۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان فروخته شد. برای اطلاع از قیمت روز طلا و سکه به صفحه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان مراجعه کنید.

بررسی روند تعیین درآمد حاصل از صدور بیمه نامه در بیمه های اتکایی برای ایرانیان

شرکت بیمه اتکایی ایران برای ۹ ماهه منتهی به شهریور ۱۴۰۱، ۲۴۵ میلیارد تومان درآمد حق بیمه صادر شده در عملکرد کامل شناسایی کرد که حدود ۷۰ میلیارد تومان آن در شهریور محقق شد.

کاهش زمان در رزرو نوبت از طریق سامانه نوبت دهی آنلاین بانک ملت

سیستم نوبت دهی آنلاین ویژگی های مهمی دارد. از جمله، این امکان را به مشتریان می دهد که در هر ساعت از شبانه روز از طریق درگاه های مختلف، قرار و رزرو کنند. مشتریان می توانند از طریق سامانه تلفن همراه بانک ملت، سایت بانک و یا با مرکز تماس بانک، نوبت خود را تعیین کنند.

ایلان ماسک رهبر ثروتمندان شد

ایلان ماسک، میلیاردر فناوری، در صدر فهرست جدید فوربس از ۴۰۰ ثروتمندترین افراد آمریکا قرار گرفت و از دومین فرد ثروتمند این کشور پیشی گرفت.

طبقه بندی بانک ها در بازپرداخت تسهیلات بدون ضامن

بانک های دولتی از ابتدای بهمن ماه ۱۴۰۰ تا پایان مرداد ماه سال جاری برای ۷۰۳ هزار و ۴۶۰ نفر ۲۳ هزار و ۶۷۳ میلیارد و ۳۵۶ میلیون تومان تسهیلات پرداخت کردند.

با گروه هکر ناشناخته آشنا شوید

«ناشناس» نام گروه معروفی از هکرهاست که این روزها در ایران خبرساز هستند. اما هدف از ایجاد این گروه چیست و چگونه و کجا کار می کند؟

افزایش ۷۴ درصدی تقاضا برای برات در تهران

بر اساس اعلام بانک مرکزی، طی پنج ماهه امسال بیش از ۷۷.۵ میلیارد تومان سفته و برات در تهران فروخته شد که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۷۴.۱ درصد افزایش نشان می دهد.

بیمه چقدر برای درمان ناباروری متاهل پرداخت می کند؟

لینک کوتاهلینک کپی شد!