عناوین اخبار پنجشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۱


وزیر اقتصاد گفت: امسال هیچ حکم قانونی برای تعیین سقف و تعداد معاملات نداشتیم و تشکیل دولت در زمینه تفکیک حساب شخصی و تجاری منوط به خوداظهاری است. آمارها از ابتدای راهپیمایی ۹۳ نفر فوت کرده اند و طبق اعلام بستگان آنها باید مدعیان را دریافت کنند تا با مدارک لازم به بیمه سامان و شعب سراسر کشور مراجعه کنند. واتس اپ و حتی سرویس های گوگل فیلتر هستند. و برخی فقط به اینترنت ملی دسترسی دارند.سرمایه گذاران و معامله گران ارزهای دیجیتال در هنگام انتخاب بهترین بستر معاملاتی علاوه بر توجه به معیارهای امنیتی، تنوع ارزی، سهولت استفاده، واریز و برداشت سریع و وجود اپلیکیشن موبایل آنها کارمزدهای دریافتی پلتفرم ارزهای دیجیتال را یکی از معیارهای اصلی انتخاب خود می دانند.

و به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک من، عناوین اخبار بانکی و پرداخت پنجشنبه ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ را در این صفحه دنبال کنید.

ارتقای بهره‌وری دستگاه‌های اجرایی در بستر نوآوری

رئیس سازمان ملی بهره وری ایران در افتتاحیه مجموعه رویدادهای «نوآوری مولد» تاکید کرد: در برنامه عملیاتی ارتقای بهره وری دستگاه های اجرایی شاخصی به نام «نوآوری مولد» تعریف شد که بر اساس آن دستگاه شناسایی شد و سازمان باید مشکلات خود را از طریق نوآوری مولد کند حل کند

هیچ ماده قانونی برای تعیین حد معامله در تفکیک حساب ها وجود ندارد

وزیر اقتصاد و در خصوص عملکرد دولت در زمینه تفکیک حساب های شخصی و تجاری با انتقاد از عدم دقت در گزارش این موضوع گفت: امسال هیچ حکم قانونی برای تعیین سقف و تعداد جریان ها نداشتیم و استقرار دولت در زمینه تفکیک حسابهای شخصی و تجاری منوط به خود اظهاری است.

ویروس کرونا را از طریق ماسک هوشمند ردیابی کنید

محققان ماسکی ساخته اند که ویروس کرونا را در ۱۰ دقیقه تشخیص می دهد. به گزارش ایندیپندنت، این پوشش بسیار حساس صورت می تواند ویروس جدید موجود در هوا را ردیابی کند و از طریق یک اپلیکیشن موبایل به کاربر هشدار دهد.

عدم تمایل اشخاص حقیقی و حقوقی به خرید اوراق

لینک کوتاهلینک کپی شد!