عناوین اخبار دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱


مدیر شعبه بانک کشاورزی منطقه مرکزی از طرح جدید بدهکاران به این بانک خبر داد. جشنواره ویژه سندیکای بانک تیجارا با ده کمک هزینه سفر و هزاران جایزه دیگر تا پایان مهرماه تمدید شد. درآمد حق بیمه شرکت بیمه نوین از خرداد ماه سال جاری تا پایان سال جاری آغاز می شود. مرداد ماه روند صعودی داشت اما در شهریور شاهد کاهش درآمد این شرکت بیمه بودیم. سرویس خرید تشریحی سامانه تدارکات الکترونیکی دولت با هدف رفع چالش های قبلی این سامانه رونمایی شد. متخلفان در زمینه عدم رعایت نرخ سود سپرده های سرمایه گذاری بلندمدت، ۶ بانک از نرخ های تعیین شده تخلف کرده اند که پرونده یکی از آنها به هیات انتظامی بانک ها ارجاع شده است. اجاره ابری اصطلاحی است که برای توصیف معماری نرم افزار و به طور خاص تر، نحوه دسترسی و استفاده مشتریان از منابع دیجیتال استفاده می شود.

به گزارش سایت حبری خدمات بانکداری الکترونیک، آدرس بانک های الکترونیکی و اخبار پرداخت روز دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱ را در این صفحه دنبال کنید.

دور زدن بازار بانکی از بورس

بازار سهام در حالی از اولین روز معاملاتی فصل پاییز آغاز شد که در روزهای گذشته شاهد تشدید روند نزولی بودیم. در روز جمعه قیمت های جهانی با کاهش شدید مواجه بود و علاوه بر آن ناامیدی کامل در بین سرمایه گذاران بورس به وجود آمد که باعث شد بسیاری از سرمایه گذاران از بازار خارج شوند که بازار را تنها گذاشتند و این رها شدن باعث کاهش سرمایه شد. . فرار از بورس جذابیت بازار به ویژه بازار بانکی با وجود اینکه در مکانی ارزشمند واقع شده است، شتاب خود را از دست داده است.

دو روش سنت و مدرنیته/ رشد بانکداری الکترونیک با کاهش تورم در شعب بانک ها

لینک کوتاهلینک کپی شد!