عملکرد بیمه ما مورد قدردانی قرار گرفت


نشست دوجانبه مدیران شرکت آیروف با سابقه ۳۵ ساله در زمینه تولید مفتول صنعتی و بیمه “ما” با موضوع بررسی همکاری جدید و تمدید قرارداد ارائه بیمه برگزار شد. خدمات در یک کشور فضای دوستانه.

و بر اساس آنچه این پایگاه خبری در اینترنت به نقل از روابط عمومی شرکت بیمه «ما» گزارش داد؛ در این جلسه مسعود جعفری رئیس هیئت مدیره شرکت ایروف، مصطفی آقارزی مدیر بیمه مسئولیت شرکت بیمه «ما» و سارا شاهوردی رئیس شرکت بیمه «ما» غرب تهران حضور داشتند.

در ابتدای این جلسه رئیس هیئت مدیره شرکت آیروف عملکرد شرکت بیمه «ما» (سهام عام) در ارائه خدمات بیمه ای طی ده سال گذشته را به دلیل ابتکار این شرکت در ارتقای بیمه ارزیابی کرد. کیف و ماشین پزشکی عمر از تصادف و آتش سوزی راضی بود.

در ادامه مدیران دو شرکت با اشاره به منافع مشترک شرکت بیمه و بیمه گذار برای گسترش همکاری ها در زمینه ارائه پوشش های بیمه ای مطابق با نیاز هلدینگ عروف ابراز امیدواری کردند. برای یک سال دیگر

لازم به ذکر است ایروف با تجربه ۳۵ ساله مدیران موسس خود در تولید مفتول صنعتی، هم اکنون به بزرگترین تولید کننده سیم کشی در ایران، در زمینه تامین نیازهای اصلی مصرف کنندگان سیم صنعتی از جمله سیم کم کربن تبدیل شده است. ، سیم کربن بالا، سیم با کربن بالا با کیفیت، انیل فسفات، سیم و سیم لحیم نیمه پودری.