علیرضا بجار مدیرعامل جدید شرکت مهندسی نرم افزار شقایق شد


مراسم معارفه مدیرعامل جدید شرکت مهندسی نرم افزار شقایق برگزار و دکتر علیرضا بجار به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، طی مراسمی با حضور مدیران ارشد گروه فدرا بهزازان و بانک ملت، مراسم معارفه مدیرعامل جدید مهندسی نرم افزار شقایق و انتصاب دکتر علیرضا بجار به عنوان مدیرعامل برگزار شد. برای این شرکت پیش از آن علی گلزاری این سمت را برعهده داشت.

در همین راستا روابط عمومی این شرکت پیامی را منتشر کرد که به شرح زیر است:

بدینوسیله به جناب آقای علیرضا بجار به عنوان مدیرعامل شرکت مهندسی نرم افزار شقایق تبریک می گوییم، بی شک شروع فعالیت ایشان در سمت جدید نوید آینده ای روشن و دستاوردهای بزرگ را برای مجموعه خواهد داد، یقینا با راهنمایی های خردمندانه، همراهی کارکنان شرکت و با تلاش مضاعف پله های موفقیت و ترقی را یکی یکی پشت سر می گذاریم و به بالاترین درجات می رسیم.از ایشان سعادت و توفیق روزافزون در راه خدمت خالصانه در پیشگاه خداوند را خواستاریم.در ادامه بر خود لازم می دانیم از آقای مهندس علی گلزاری به پاس خدمات ارزنده و اقدامات سازنده خود در دوران مدیریت شرکت مهندسی نرم افزار شقایق که منشا گام های اساسی در رشد و شکوفایی و کسب موفقیت های ارزشمند و ماندگار بود و از خداوند متعال توفیق روزافزون ایشان را خواستاریم. در تمام مراحل کار و زندگی

بخش مدیریت و روابط عمومی

شایان ذکر است شرکت مهندسی نرم افزار شقایق (خصوصی) در سال ۱۳۸۱ با هدف ارائه خدمات نرم افزاری به اشخاص حقیقی و حقوقی با بهره گیری از موفقیت های علمی و عملیاتی، توانمندی ها و راهبردهای توسعه و همچنین یک مورد تاسیس شد. از شرکت های بانک ملت و هلدینگ بهزان فردا نام برد.

این مجموعه تاکنون با بهره گیری از نیروهای مجرب و مجرب در زمینه های مختلف اعم از تولید نرم افزار، فروش، نصب، پشتیبانی و خدمات پس از فروش پیشرفت چشمگیری داشته است.

پس از سال ها تلاش و روند توسعه، در سال ۲۰۱۶، شقایق مقام اول را در زمینه پشتیبانی مشتری و همچنین تولید نرم افزاری که مشتریان از شورای عالی انفورماتیک ایالت سفارش داده بودند، کسب کرد و این موفقیت در سال ۲۰۱۷ تمدید شد.

همچنین شقایق در سال ۱۳۹۶ به عنوان یک شرکت دانش بنیان ارتقا یافت و گواهی انطباق استاندارد مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS) را کسب کرد.

در حال حاضر این شرکت با مدیریت و پشتیبانی ۹ سامانه جامع بانکی (بانک ملت) و ۵ محصول توسعه ای، دانش قابل توجهی در زمینه سیستم های ارزش افزوده صنعت بانکداری و بانکداری اجتماعی ایجاد کرده است.

لینک کوتاهلینک کپی شد!