عرضه سهام «زرنام» تابستان ۱۴۰۱


با اعلام تمایل گروه پژوهشی صنعتی زرنام برای عرضه سهام در تالار شیشه ای، به دعوت بورس تهران، جمعی از خبرنگاران بازار سرمایه از پالایشگاه غله زرنام و برخی از گروه های گروه ضرام بازدید و در جریان عملکرد قرار گرفتند. و برنامه های آتی این هلدینگ اقتصادی.
به گزارش سایت خبرآنلاین؛ مدیرعامل زرنام در خصوص زمان برگزاری این رویداد گفت: درخواستی را برای عرضه اولیه سهام زرنام به بورس ارائه کرده ایم و منتظر زمان مناسب برای اعلام هستیم و پیش بینی می شود این عرضه طول بکشد. مکان در تابستان امسال
حمیدرضا دیلاوی همچنین درباره صادرات محصولات زرنام به عنوان یکی از مهم ترین شاخص های عملکرد شرکت ها گفت: با وجود اینکه در سال گذشته حدود ۴۰۰ هزار تن انواع محصولات در این شرکت تولید شد، اما به دلیل شرایط بازار، تمرکزی بر صادرات نداشتیم. ما باید داشته باشیم.
وی با تاکید بر اینکه امسال با توجه به اهداف تعیین شده و فرصت های موجود در بازارهای منطقه، حدود ۲۰ درصد از فروش این شرکت به صادرات اختصاص خواهد یافت، افزود: زرنام توانسته به بیش از ۲۰ کشور جهان صادرات داشته باشد که بیشتر مقاصد صادراتی محصول عبارت CIS به کشورهای عرب خلیج فارس، عراق، افغانستان و حتی ترکیه اطلاق می شود.
دلاوری از طرح ها و برنامه های توسعه ای در زرنام خبر داد و گفت: کارخانه دیگری در محل کارخانه در حال ایجاد محصولات پودری است که محصولات آن در حوزه های دارویی، غذایی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. پنج پروژه عمرانی دیگر نیز داریم که در سال های آینده به تناوب با توجه به نیاز بازار و تامین سرمایه مورد نیاز راه اندازی و وارد بازار می شود.