طرح های نوآورانه Top Plus در کنفرانس روز ملی فناوری اطلاعات فاش شد


در اولین همایش ملی فناوری اطلاعات با حضور بیش از پانصد نفر از مسئولان، کارشناسان و مدیران شرکت های ICT کشور، دستاوردهای تاپ پلاس به عنوان مرکز پژوهش و نوآوری شرکت تجارت الکترونیک پارسیان (TOP) رونمایی شد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، این رویداد با حمایت شرکت تاپ و با حضور بیش از پانصد نفر از مسئولان، کارشناسان و مدیران شرکت های فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور همزمان با روز ملی فناوری اطلاعات برگزار شد. خاطره خوارزمی تاپ پلاس نمایش و بهره برداری.

مرکز تاپ پلاس که در سال ۲۰۱۹ با هدف معرفی تاپ گروپ به اکوسیستم استارتاپی آغاز به کار کرد، بر روی توسعه پروژه ها در حوزه های صنعت پرداخت، وام دهی، بلاک چین، گردشگری، مدیریت سرمایه و موجودی و مالی، شخصی و مدیریت تجاری

با گذشت کمتر از دو سال از آغاز به کار این مرکز، تاکنون این مرکز موفق به راه‌اندازی سه پروژه در حوزه وام، فروشگاه الکترونیکی و سامانه پرداخت پول دولتی شده و در حال توسعه پروژه‌های دیگری در حوزه پزشکی و بهداشتی است. . درمان و بلاک چین

در حال حاضر سه پروژه سامانه خرید اقساطی (وامین)، فروشگاه اینترنتی (تاپ مارت) و سامانه انتقال وجه (RIS) از جمله پروژه های اجرا شده توسط مرکز تاپ پلاس می باشد. سامانه تسهیلات خرید اقساطی وامینا به منظور ارائه خدمات فروش اقساطی به خریداران خاص، ارائه خدمات ارزش افزوده به طرف قرارداد، بسترسازی برای اعطای تسهیلات خرید اقساطی و … راه اندازی شد.

همچنین فروشگاه اینترنتی تاپ مارت به منظور ارائه خدمات به صاحبان فروشگاه و ایجاد بستر فروش آنلاین و همچنین دسترسی آسان کاربران برای دریافت اقلام مورد نیاز خود طراحی شده است.

سامانه انتقال وجه (RIS) پروژه ای در زمینه تنظیم انتقال پول از حساب های دولتی نزد بانک مرکزی است که توسط نیروهای خلاق این مرکز در تاپلاس اجرا می شود.

این طرح با هدف جمع‌آوری و انتقال وجوه از حساب‌های مراکز علوم پزشکی به حساب خزانه در بانک مرکزی، کسب سهم ۵۰ درصدی مراکز علوم پزشکی و ارائه خدمات به سایر مراکز و مؤسسات دولتی از جمله مهمترین موارد است. اهداف در اجرای این طرح

طرح‌های نماد مسکن نوآورانه، طرح‌های دارویی و درمانی به‌عنوان محصولات آتی Top Plus به عنوان بخشی از یک برنامه توسعه تعریف می‌شوند که در آینده نزدیک شاهد آن خواهیم بود.

تجارت الکترونیک پارسیان با بهره گیری از محیط کاری پویا و خلاق و همچنین بهره گیری از توان نخبگان جوان و متعهد، روحیه مشارکت بالا و کار تیمی همراه با مدون، منسجم و کار گروهی، تلاش کرده تاپ پلاس را به شرکتی موفق و آینده نگر تبدیل کند. برنامه هدفمند پیشرفت

منبع: روابط عمومی شرکت تجارت الکترونیک فارسی