طرح «عطیه ملی» بانک ملی ایران از آینده کودکان حمایت می کند


با طرح آتیه ملی بانک ملی ایرانیان و افتتاح حساب های کوتاه مدت و بلندمدت با امتیاز دریافت تسهیلات می توانید از این پس به فکر آینده فرزندان خود باشید.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک و به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک در راستای حمایت از فرزندان ایران اسلامی و تامین منابع مورد نیاز جوانان این مرز و بوم برای تحصیل، ازدواج، مسکن، و غیره در آینده «طرح ملی آینده» را طراحی کرده و جوانان بالای سن خود می توانند به مدت ۱۸ سال و والدین در این طرح شرکت کنند و از مزایای آن برای آینده خود و فرزندانشان بهره مند شوند.

در این طرح متقاضی می تواند حساب کوتاه مدت یا بلندمدت افتتاح کند و از طریق پس انداز سپرده تصاعدی، پس از یک دوره ۱ تا ۱۵ ساله، از مزایای طرح شامل سود سپرده های کوتاه مدت و بلندمدت می باشد. همانطور که علاوه بر تسهیلات در مبلغ، مدت بازپرداخت و نرخ ویژه.

حداقل مبلغ افتتاح حساب سپرده کوتاه مدت یک میلیون ریال و سپرده بلند مدت ۱۰ میلیون ریال می باشد.

در زمان واریز، سود به مانده سپرده طبق نرخ مصوب هیات پول و اعتبار واریز می شود و صاحب حساب پس از ۵ سال می تواند از تسهیلات بانک استفاده کند.

حداکثر مدت سپرده طرح برای هر دو نوع سپرده ۱۵ سال است.

واریز و برداشت از حساب توسط مشتری بدون محدودیت انجام می شود و مشتری می تواند هر زمان که بخواهد حساب خود را ببندد و سود مربوطه را بدست آورد.

لازم به ذکر است سپرده بلندمدت یکساله باز بوده و در پایان سال مجددا تمدید می شود. همچنین سود سپرده های بلند مدت به صورت ماهانه واریز می شود و واریز و برداشت از حساب ویژه کوتاه مدت طرح بدون محدودیت توسط مشتری امکان پذیر است.

انتهای پیام/

لینک کوتاهلینک کپی شد!