صنعت اجاره خودرو در قرن بیستم شروع شد


صنعت اجاره خودرو برای اولین بار در کشورهای دیگر مانند ایالات متحده در قرن بیستم شروع شد. پس از رونق این تجارت، اجاره خودرو طرفداران زیادی پیدا کرد. پس از یک دهه اجاره خودرو، این کشور رشد چشمگیری را تجربه کرده است. اجاره خودرو به تدریج وارد کشورهای دیگر شده است. این تجارت به دلیل مزایای فراوانی که برای متقاضیان و صاحبان وسایل نقلیه با درآمدی که به دست آورده‌اند، رونق گرفته است. علاقه آنها به این صنعت بیشتر شده است. این کسب و کار در ایران در سال های اخیر رشد خوبی داشته و بسیاری از متقاضیان اجاره خودرو در تهران و شهرستان ها با یکدیگر موافقت کرده اند و سود بسیار بالایی را نصیب شرکت های اجاره خودرو کرده اند.

مزایای اجاره ماشین در تهران

در برخی موارد اجاره خودرو به خصوص در شهرهای شلوغی مانند تهران بسیار بهتر و ارزانتر از خرید آن است. در زیر به مزایای اجاره خودرو در تهران می پردازیم.

  • دستت را برای سفر باز کن: اگر شما هم علاقه مند به سفر به ایران هستید; حتما نام جاذبه های تهران را شنیده اید یا قصد دیدن آن ها را دارید. افراد زیادی از شهرهای دیگر برای گردشگری به تهران سفر می کنند تا از جاذبه های گردشگری آن دیدن کنند. اما با شلوغی این شهر، رفت و آمد با اتوبوس یا مترو چندان جالب نیست. فکرش را بکنید، چند روزی مرخصی گرفتید و به تهران سفر کردید و تمام وقتتان در اتوبوس و مترو با غریبه ها تلف می شود. اما با اجاره ماشین می توانید بدون محدودیت به جاذبه های گردشگری مانند کاخ گلستان، سعدآباد، باغ بهشت ​​و … برسید. همچنین زمانی که صاحب خودرو هستید، حریم خصوصی مورد نظر خود را خواهید داشت و می توانید به راحتی تمامی وسایل سفر خود را با خود حمل کنید.
  • ارزان برای پذیرایی از مهمانان VIP: گاهی اوقات بسیاری از شرکت ها یا افراد مهمان مهمی دارند و می خواهند آنها را از فرودگاه به مقصد برسانند. در حال حاضر خرید خودرو صرفاً برای این منظور اصلاً اقتصادی و منطقی نیست. زیرا برای رانندگی تنها به چند ساعت زمان نیاز دارید. در این مواقع اجاره ماشین برای شما بسیار ارزانتر است. مراکز اجاره خودرو نیز انواع خودروهای لوکس خارجی رده پایین و متوسط ​​را برای اجاره ارائه می دهند. به عنوان مثال، شما یک مهمان خارجی مهم دارید که برای یک جلسه کاری مهم به تهران آمده است. می توانید بی ام و یا هر وسیله نقلیه دیگری را اجاره کنید و اعتبار کسب و کار خود را نشان دهید. این مراکز همچنین قابلیت درخواست راننده را نیز دارند تا نیازی به صرف زمان برای رانندگی نداشته باشید.
  • تجهیزات جانبیاتومبیل های اجاره ای دارای ویژگی ها و لوازم جانبی مناسب مانند GPS یا پخش کننده موسیقی با کیفیت بالا با بلوتوث هستند تا تجربه رانندگی شما را افزایش دهند.

  • راحتیدر مسافرت اجاره ماشین نیاز به تاکسی و هزینه اسنپ را بی نیاز می کند. حتی اگر می خواهید از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنید، همیشه به زمان حرکت بستگی دارید. همچنین در ساعاتی که کارمندان از سر کار بازمی گردند. اوضاع واقعاً بدتر می شود. در این ساعات عملا نمی توانید از آن استفاده کنید. اجاره ماشین شخصی نیز به شما حریم خصوصی بیشتری می دهد و می توانید در سفر راحتی را تجربه کنید. موسیقی مورد علاقه خود را برای خود پخش کنید و بدون نگرانی با آهنگ سفر کنید.

چگونه اجاره اتومبیل پول درآوردن؟

اگر ماشینی دارید که به آن نیاز ندارید، بهتر نیست آن را اجاره کنید؟ شما به راحتی می توانید از خدمات ارائه شده توسط وسیله نقلیه خود درآمد کسب کنید. اجاره ماشین مانند اجاره خانه است. بر اساس نوع قرارداد اجاره خودرو و همچنین هزینه اجاره و همچنین بسته به گروهی که قرارداد را با آن امضا می کنید، می توانید مبلغی را دریافت کنید. شما می توانید به صورت هفتگی، روزانه، ماهانه یا با مایل دستمزد دریافت کنید. در اینجا چند راه برای کسب درآمد با اجاره ماشین در تهران آورده شده است.

  • اجاره ماشین به عنوان ماشین شرکتی

اگر وانتی دارید که از آن استفاده نمی کنید، می توانید آن را به شرکت های اجاره خودرو مانند اسپیر بسپارید و بابت آن پول دریافت کنید. کافی است در هر بار اجاره خودرو خود را در این سرویس ثبت کنید و از آن درآمد کسب کنید. برای این کار باید مشخصات خودروی خود را به درستی وارد کرده و عکس خوبی از آن انتخاب کنید. امروزه بسیاری از کسب و کارها به وسیله نقلیه اضافی برای استفاده کارکنان خود نیاز دارند. از این طریق می توانید بدون هیچ هزینه ای سود کسب کنید. این ساده ترین مدل کسب و کار با ریسک کمی است.

  • اجاره ماشین برای مناسبت های خاص

در این صورت می توانید ماشین خود را برای مناسبت های خاص اجاره کنید. مثلا شما یک ماشین لوکس دارید و آن را برای مناسبت های خاص مثل عروسی برای یک شب یا چند ساعت اجاره می کنید. یا مثلا مهمانی های خصوصی، جشن فارغ التحصیلی و …. این کار چندان به درد خودروی شما نمی خورد و استهلاک خودرو بسیار کم است. همچنین می توانید با تنظیم راننده سلامت وسیله نقلیه خود را بررسی کنید.

معرفی بهترین شرکت اجاره خودرو

اسپریس یک شرکت با سابقه و حرفه ای در زمینه اجاره خودرو در تهران است. در وب سایت این شرکت، می توانید ماشین خود را اجاره کنید یا می توانید ماشین کرایه کنید. این سرویس یک سرویس اجاره اتومبیل آسان است که اتومبیل شما را ایمن می کند. این ضمانت بیمه هم برای موجر و هم برای موجر است. اگر می خواهید ماشین اجاره کنید، می توانید با سمپاش با خیال راحت رانندگی کنید. بیمه در صورت بروز حوادث، خرابی و خسارت. البته قبل از هر چیز باید سعی کنید از خودرو به خوبی مراقبت کنید.

همچنین اگر مالک هستید؛ بیمه کرایه اتومبیل از خسارات احتمالی شما جلوگیری می کند و می توانید به راحتی درآمد کسب کنید. ثبت نام خودرو در سرویس رایگان است. شما می توانید تعیین کنید که چند روز، تاریخ و مبلغ مورد نظر خود را تعیین کنید و مالک همه چیز را بررسی می کند. اسپرز گزینه های مختلفی را به مشتریان خود ارائه کرد. در هر شهری که هستید می توانید هر مدل ماشینی را که می خواهید انتخاب کنید. البته شرایط و قیمت ها نیز متفاوت خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر به سایت مراجعه کنید.