شرکت بیمه جدید از محصول جدید خود رونمایی کرد


به گزارش پایگاه خبرآنلاین؛ این محصول با توجه به رویکرد نیاز مشتریان به تامین مالی در دوران بازنشستگی طراحی شده است و بر این اساس افراد می توانند بلافاصله مبالغ منظم را در قالب حقوق سالانه بر اساس حق بیمه انتخابی و تنها با یک بار پرداخت دریافت کنند.

«بیمه‌نامه بازنشستگی» محصول بیمه‌ای جدیدی است که بر اساس آن شرکت بیمه متعهد می‌شود در ازای پرداخت آن، مبالغی را به‌عنوان کارمزد سالانه به دو صورت برای مدت معین و مادام‌العمر به بیمه‌گذار پرداخت کند. حق بیمه توسط مشتری در ابتدای قرارداد.

تخصیص سود به حساب وثیقه و تقسیم سود صندوق بیمه در پایان هر سال از ویژگی های اصلی این بیمه نامه است که باعث می شود افراد از حفظ وجه خود در طول مدت بیمه اطمینان حاصل کنند.

همچنین بیمه نامه بازنشستگی برای بیمه شدگانی که کمتر از ۳۵ سال و بیش از ۸۰ سال سن ندارند برای بیمه جدید صادر می شود و دارندگان این بیمه نامه می توانند بر اساس انتخاب خود ماهانه و در فواصل زمانی سه ماه یکبار مبلغ مستمری دریافت کنند. ، شش ماهه یا سالانه

از جمله ویژگی های “بیمه سالیانه” می توان به موارد زیر اشاره کرد. امکان پوشش ریسک فوت به هر علتی با سرمایه انتخابی بیمه گذار، پوشش خطر فوت ناشی از حادثه بیمه شده و همچنین امکان اخذ وام از اندوخته بیمه وجود دارد.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا اخذ این بیمه نامه می توانند به شعب و نمایندگی های بیمه نوین در سراسر کشور و یا سامانه تخصصی بیمه عمر این شرکت به نشانی life.novininsurance.com بازدید کنید.