شرکت بیمه ایران زائران را بیمه می کند


بیما ایران اعلام کرد که مسئولیت تامین امنیت ۱۴۰۱ زائر را بر عهده گرفته است.

به گفته حسن شریفی، مدیرعامل شرکت بیمه ایران، کلیه زائرانی که از طریق شرکت حج و حج برای انجام مناسک حج سال ۱۴۰۱ به عربستان سفر می کنند مشمول بیمه عمر (فوت به هر علت)، فوت یا از کار افتادگی و بیمه دائمی کامل یا جزئی هستند. . ناتوانی ناشی از حادثه و درمان.

به گفته وی، مدت این قرارداد از ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ لغایت اول شهریور ۱۴۰۱ است و پوشش بیمه ای هر زائر از صفر صبح دو روز مانده به سفر آغاز و تا ساعت ۲۴ سه روز ادامه خواهد داشت. . پس از ورود به کشور

مدیرعامل شرکت بیمه ایران گفت: چنانچه هر یک از بیمه شدگان طی ۲۴ ساعت پس از ورود به کشور (به شرط مثبت بودن تست PCR) دچار بیماری عروق کرونر قلب شوند و نیاز به درمان در ایران داشته باشند، تحت پوشش بیمه قرار خواهند گرفت.

شایان ذکر است شرکت بیمه ایران در حادثه منا و در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی خود به سرعت و بدون هیچ گونه اقدام بیمه ای نسبت به ابراز همدردی با خانواده بازماندگان و مصدومان این حوادث جهت جبران بخشی از هزینه های دفن وی برای دفن قربانیان شروع به پرداخت ۲۵۰ میلیون ریال به حساب خود در شعب سراسر کشور کرد. شرکت بیمه ایران به عنوان تنها شرکت بیمه دولتی جزو اولین آژانس هایی بود که سیاست های دولت را رعایت کرد و این میزان خسارت را در کمترین زمان ممکن پرداخت کرد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!