شخصی سازی خدمات بانکی در بستر بانکداری باز بانک کشاورزی


بانک زیارت امکان سفارشی سازی محصولات و خدمات بانکی، ایجاد طیف وسیعی از محصولات متنوع و افزایش خدمات نوآورانه، مدیریت کلیه امور مالی در یک برنامه و … را در اختیار مشتریان قرار داد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، بانک کشاورزی با هدف توسعه خدمات نوآورانه، سفارشی سازی و رفع نیازهای خاص هر مشتری در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه، خدمات بانکی خود را از طریق زیرساخت بانکی باز به متقاضیان ارائه می کند.

پیشرفت های تکنولوژیکی و تغییر نیاز مشتریان منجر به ارائه خدمات بانکی بر مبنای Open Banking شده است و به همین منظور بانک کاسورسی خدمات بانکی مبتنی بر API را به پلتفرم های بانکداری باز، شرکت های فناوری مالی و حقوقی ارائه می کند. مشتریان برای به اشتراک گذاشتن خدمات مالی اقداماتی برای تسهیل استفاده از خدمات بانکی انجام شده است.

این گزارش می افزاید: ارائه این خدمات امکان شخصی سازی محصولات و خدمات بانکی، ایجاد طیف وسیعی از محصولات متنوع و افزایش خدمات نوآورانه، مدیریت کلیه امور مالی در یک برنامه و … را برای مشتریان فراهم کرد.

بر اساس این گزارش، مشتریان نهایی با نصب نرم افزار تولید شده توسط شرکت های فین تک و افتتاح حساب در بانک زیارت به راحتی می توانند از خدمات مورد نظر خود استفاده کنند. همچنین، با قرار دادن API های بانکی VIPC در سیستم های خود، مشتریان قانونی می توانند از طریق همین سیستم به امور بانکی رسیدگی کنند.

برای اطلاعات بیشتر و دانلود فرم درخواست می توانید به شعب بانک زیارت مراجعه و یا از اینجا اقدام نمایید.

لینک کوتاهلینک کپی شد!