شخصیت های تاثیرگذار خانواده های کیت و ویلیام ارتباط دوست داشتنی ای با هم دارند


 • ما برای محصولات خریداری شده از طریق پیوندهای موجود در این مقاله کمیسیون دریافت می کنیم.

 • شوهر پرنسس بئاتریس ، ادواردو ماپلی موزی و دوشس سارا فرگوسن ، رابطه نزدیک خود را با خانواده کیت میدلتون در یک حرکت محبت آمیز نشان دادند.


  جیمز میدلتون ، در اینستاگرام خود اعلام کرد که او و نامزدش آلیزه تونته در مراسمی مخفی در جنوب فرانسه ازدواج کردند.

  آقای و خانم میدلتون ❤️ 🇬🇧 🇫🇷 دیروز با عشق زندگی ام ازدواج کردم که توسط خانواده ، دوستان و البته چند سگ در روستای زیبا یا بورمز لس میموساس محاصره شده بود. کلمات نمی توانند توصیف کنند که من چقدر خوشحالم ❤️ ” ، جیمز به صورت آنلاین نوشت ، در کنار عکس شگفت انگیزی از او و همسر جدیدش ، در زیر نور آفتاب و یکی از سگ های محبوبش در پس زمینه.

  این قابل درک است که کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام برای این روز بزرگ به خارج از کشور سفر کردند و شاهزاده جورج ، شاهزاده شارلوت و شاهزاده لویی را با خود بردند تا دوک و دوشس کمبریج و بچه های کوچک در حال تماشای جیمز و آلیس باشند.

  انتظار می رود که کیت و ویلیام وقت خود را با والدین کیت ، کارول و مایکل میدلتون ، و همچنین خواهر کیت پیپا ، همسرش جیمز متیوس و فرزندانشان ، آرتور و گریس بگذرانند.

  در همین حال ، خانواده ویلیام حمایت خود را از شورای آینده پادشاه نشان داده اند ، با پسر عمویش شاهزاده خانم بئاتریس ، ادواردو ماپلی موزی و خاله اش ، سارا فرگوسن ، عشق خود را برای آقای و خانم میدلتون جدید ارسال کرده اند.

  “خیلی خوشحالم برای شما دو نفر. ❤️❤️” ، توسعه دهنده املاک ادو ، که امسال منتظر اولین فرزند خود با بئاتریس است ، در مورد عکس فوری زیبا از جیمز و آلیزه نوشت.

  در همین حال ، سارا فرگوسن موفق شد این پست را “لایک” کند.

  جیمز و آلیس سال گذشته قصد ازدواج داشتند اما به دلیل همه گیری مداوم ازدواج آنها به تعویق افتاد.

  این زوج در اکتبر 2019 نامزدی خود را اعلام کردند ، جیمز که اخیراً در مورد نبرد افسردگی خود صحبت کرد ، عکس سلفی این زوج را در منطقه لیک منتشر کرد.

  جیمز ، دوستدار سگ ، همچنین جزئیات یک گام بزرگ دیگر را برای او و تحلیلگر مالی آلیزه به اشتراک گذاشت و اعلام کرد که آنها خانه ای را دور هم جمع کرده اند.

  من فکر می کنم خرید خانه یکی از پر استرس ترین تجربیات زندگی من است. چند ماهی است که به این خانه جدید منتقل شده است و ما نمی توانیم خوشحال تر باشیم. ما در کشور و سگ ها نشسته ایم و زندگی می کنیم home️ خانه جدید آنها #خانه #جابجا #زندگی در کشور #سگ در اینستاگرام #سگ ، “او نوشت ، علاوه بر عکسهای فوری فوق العاده از محل سکونت جدید روستایی آنها.  دیدگاهتان را بنویسید