شاهزاده ویلیام و کیت با ظهور یک سالگرد قدرتمند ، تصمیمی سخت می گیرند


 • ما برای محصولات خریداری شده از طریق پیوندهای موجود در این مقاله کمیسیون دریافت می کنیم.

 • دوک و دوشس کمبریج قرار است در هفته جاری و همزمان با آغاز سالگرد درگذشت پرنسس دایانا با سه فرزند خردسال خود تصمیمی دلخراش بگیرند.


  شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون این هفته با یک معضل روبرو خواهند شد زیرا تصمیم می گیرند بیست و چهارمین سالگرد مرگ پرنسس دایانا را با سه فرزند خردسالش جشن بگیرند.

  خانواده برای بزرگداشت سالگرد دیوانه کننده آماده می شوند ، در حالی که خاطره مادربزرگ بچه ها را تضمین می کنند.

  در سال 2017 ، دوک کمبریج نشان داد که چگونه حافظه مادرش را زنده نگه می دارد و گفت که “دائما” با فرزندان خود “درباره گراند دایانا” صحبت می کند تا آنها بدانند “در مادرش دو مادربزرگ وجود دارد”.

  اعتبار: گتی

  در مستندی به نام دیانا ، مادر ما: زندگی و میراث او ، دوک افزود: “ما اکنون عکس های بیشتری در اطراف خانه او داریم و کمی درباره او صحبت می کنیم.”

  در اوایل سال جاری ، خانواده کمبریج همچنین تصویری نادر از اینکه چقدر شاهزاده جورج ، شاهزاده شارلوت و شاهزاده لویی شاهزاده دیانا را دوست داشتند ، نشان دادند و کارت های شیرینی را که برای آنها نوشته بودند فاش کردند.

  عکس های کارت های دست ساز کودکان کمبریج به مادربزرگشان پرنسس دیانا ، که سالها قبل از تولد آنها در سال 1997 درگذشت ، در روز مادر در حساب اینستاگرام کنزینگتون رویال به اشتراک گذاشته شد.

  شاهزاده جورج ، که سومین نفر در زمینه جانشینی سلطنتی است ، نوشت: “مادر بزرگ دیانا ، روز مادر مبارک باد. من شما را بسیار دوست دارم و همیشه به شما فکر می کنم ، از جورج عشق زیادی بفرستید.

  پرنسس دایانا ، شاهزاده ویلیام ، شاهزاده هری تورپ پارک را شرمنده کردند

  اعتبار: گتی

  در همین حال ، پرنسس شارلوت نوشت: “مادربزرگ دیانا عزیز ، من در روز مادر به تو فکر می کنم. من خیلی دوستت دارم ، پدر دلتنگت است. خیلی دوست دارم ، شارلوت.”

  خانواده سلطنتی وسیعتر با افتتاح مجسمه ، که توسط شاهزاده ویلیام و شاهزاده هری در ساعت 3-5 بعد از ظهر روز سه شنبه از شاهزاده بعدی ولز ادای احترام کرد.

  در بیانیه ای از قصر آمده است: “آنها به Cradle Walk که اساساً مسیر پیاده روی زیبا در اطراف باغ غرق شده است دسترسی می دهند”.

  شاهزاده ویلیام کیت میدلتون

  اعتبار: گتی

  وی افزود: “ما آن را به صورت رایگان برای رهگذران یا هر کسی که می خواهد در آنجا سه ​​شنبه حرکت کند و لحظه ای وقت بگذارد ، مخصوصاً برای سالگرد ، باز خواهیم کرد.”

  شاهزاده ویلیام و شاهزاده هری مجسمه را در ماه جولای رونمایی کردند و این اولین باری بود که برادران در ماه های گذشته با یکدیگر ملاقات کردند.

  دیدگاهتان را بنویسید