سیستم پل در بانک رفاه به بهره برداری رسیده است


سرویس پرداخت آنی پول عملیاتی است و در تمامی شعب و درب های غیر حضوری بانک رفاه کرکران قابل دریافت است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کرکران، مشتریان این بانک می توانند با استفاده از سامانه بریج تا سقف ۱۵ میلیون تومان به صورت آنی وجه بین بانکی را انتقال دهند.

بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، این سامانه علاوه بر عرضه در شعب و بانک های سیار، به زودی بر روی بستر بانکداری اینترنتی، بانکداری باز و خودپردازهای رفاه بانک کرکران راه اندازی می شود.

پردازش آنی، استانداردهای امنیتی بالا، ریسک و هزینه کم، در دسترس بودن در تمام ساعات شبانه روز بدون وقفه، انتقال آنی وجوه بر اساس تعداد جوان، هماهنگ و یکپارچه در کشور و تسویه آنی پرداخت در مقادیر زیاد و کمتر می باشد. از جمله ویژگی ها و مزایای سیستم پل است.

وظیفه نهایی این سیستم ارائه یک سرویس پرداخت جدید با دسترسی آسان به مشتریان یا حتی مشاغل است. بازار هدف این سرویس عمدتاً پرداخت های خرد و آنی با امنیت بالا برای پاسخگویی به نیازهای روزافزون شرکت های فناوری مالی است.

مشتریان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به شعب بانک رفاه کارکاران در سراسر کشور مراجعه کنند و یا با مرکز تماس مشتریان این بانک به شماره ۸۵۲۵-۰۲۱ تماس بگیرند.

همچنین بخوانید:

سیستم پل خانه نوآوری های مالی است

روند پرداخت بر اساس حساب کاربری چگونه است؟

لینک کوتاهلینک کپی شد!