سلام! + یک به روز رسانی کوچک – سارا گلدشتاین


سلام دوستان!

این یک به روز رسانی کوچک و اغراق آمیز برای زندگی و تجارت است ، امیدوارم از آن لذت ببرید!

از آنجا که من در 7 ماه گذشته عمدتا “آفلاین” بودم ، قبل از شروع دوباره ارسال ، چند مورد را می خواستم در مورد آنها صحبت کنم. مانند بسیاری از ما ، رابطه من با رسانه های اجتماعی و فضای آنلاین دائماً در حال تحول و تکامل است. رسانه های اجتماعی به عنوان یک صاحب مشاغل اغلب بسیار مهم تلقی می شوند و می توانند جزء مهمی در ایجاد / اداره یک کسب و کار باشند. با این حال ، احساسات شخصی من مانع می شود و پیدا کردن تعادل می تواند طاقت فرسا و دشوار باشد.

من یک استراحت بسیار اجتناب ناپذیر از رسانه های اجتماعی و همچنین پست در وبلاگ خود گرفتم. این به عنوان یک احساس ناخوشایند شروع شد که من در دیدگاه مردم در رسانه های اجتماعی نقش مثبتی نداشتم. من همیشه رسانه های اجتماعی را به عنوان توسعه ای از مشاغل خصوصی و کسب و کار سلامتی شرکت و به عنوان راهی در دسترس تر برای آموزش دیگران می بینم. در سال های اخیر ، این نیز راهی برای ارتباط با مشتریان و ایجاد روابط کاری معنی دار بوده است. با این حال ، من بیشتر و بیشتر از همه “سر و صدا” آنلاین ، چه در فضای رژیم غذایی و چه در خارج از آن آگاه می شدم و واقعاً نمی خواستم به آن کمک منفی کنم.

من اخیراً وقت می گذارم تا درباره نحوه نمایش آنلاین خود فکر کنم. از آنجا که رسانه های اجتماعی یک جریان مالی مهم یا درآمدزایی برای تجارت من نیست ، من به اندازه کافی خوش شانس بودم که وقت و مکان لازم برای فکر کردن را داشتم. این همچنین با این واقعیت ترکیب شد که برنامه من اخیراً بسیار شلوغ بوده است (بیشتر در مورد این در پست بعد!). از ارسال مقالات بیشتر در وبلاگم ، Twist & Sprout ، و در کانالهای بعدی رسانه های اجتماعی خود ، هیجان زده هستم. امیدوارم مباحث مهم پیرامون سلامتی ، رفاه ، غذا و تغذیه و همچنین مسائل مربوط به عدالت بهداشتی و عدالت زندگی ادامه یابد. همچنین امیدوارم با تغییر چشم انداز رسانه های اجتماعی و همچنان که من به عنوان یک شخص و پزشک تمرین می کنم ، محتوای من تکامل یابد.

بنابراین در حال حاضر برای برخی از به روز رسانی واقعی.

در ماه ژوئیه ، درهای اتاق شخصی ام را بستم. این تلخ بود زیرا واقعاً به نظر می رسید که پایان یک دوران است ، و در عین حال یک تسکین بزرگ به نظر می رسید. احساس خوبی است که درهای یک فصل را ببندید و فصل دیگری را شروع کنید. من از راه دور کار کردم و هر دو مشتری را دیدم و از طریق Zoom / Skype کارگاه های آنلاین را انجام دادم.

(عکس بالا نحوه حرکت من در یک روز فوق العاده گرم را به من نشان می دهد. یک روز دفتر خود را ترک کردم و خوشحال و هیجان زده بودم که به فصل جدیدی بروم.)

من هنوز در مدرسه هستم که زمان زیادی را از من می گیرد. باز هم می گویم ، این یکی دیگر از دلایلی است که من در شبکه های اجتماعی از کار می افتم. در ارتباط با مدرسه ، من چندین موقعیت مختلف داوطلبانه دارم ، به عنوان دستیار تحقیق کار می کنم و در سایر پروژه های تحقیقاتی و تغذیه فوق برنامه کار می کنم.

در یک یادداشت شخصی تر ، من یک تابستان / اوایل پاییز دوست داشتنی داشتم ، توجه داشته باشید. من تا آنجا که می توانستم در خارج از خانه گذراندم ، و با چند دوست منتخب “حباب دار” و با شریکم به چند سفر عالی کانو و سفرهای آخر هفته رفتم. من و شریکم همچنین یک واحه کوچک کوچک در فضای باز در بالکن جلویی خود ایجاد کردیم و باغ ظروف را آزمایش کردیم ، که واقعاً سرگرم کننده بود. این در واقع شادی زیادی (و کمی سبزیجات!) در تمام تابستان و اوایل پاییز برای من به ارمغان آورد.

در مورد مراحل بعدی ، من چند حوزه را در زیر شرح دادم:

مربیگری تغذیه 1: 1: اکنون همه قرارها از طریق Zoom ، FaceTime ، Skype یا Phone آنلاین هستند. با خیال راحت بسته های ما را اینجا ببینید! همچنین می توانید برای ما ایمیل [email protected] ارسال کنید 🙂

سلامتی محل کار: مجدداً ، همه کارگاه ها به صورت مجازی و از طریق زوم به صورت زنده ارائه می شوند. برنامه چالش 10 روزه ما نیز کاملاً مجازی است. اگر به خدمات سلامتی در محل کار علاقه دارید ، برخی از جزئیات را در اینجا خواهید یافت. لطفاً برای اطلاع از یک برگه قیمت کامل ، به آدرس [email protected] برای ما ایمیل کنید.

وبلاگ + اینستاگرام: پست های وبلاگ با ترکیبی از دستور العمل ها ، مطالب آموزشی و پست های اطلاعاتی ادامه می یابد. پست های در حال ظهور وبلاگ ارزشهای من به عنوان یک متخصص تغذیه و دانش آموز دائمی را منعکس می کنند و طیف وسیعی از موضوعات را در بر می گیرند. بحثها پیرامون تغذیه ، غذا ، پایداری ، سیستمهای غذایی ، نابرابریهای بهداشتی ، عدالت غذایی و تحقیقات تغذیه خواهد بود.

بوتک: مغازه من جایی است که من برنامه های غذایی و کتابهای کوچک دستور العمل را می فروشم. من دائماً منابعی را که در اینجا دارم به روز می کنم! اگر به دنبال چیز خاصی هستید ، لطفاً با ما تماس بگیرید 🙂

ممنون که به روز رسانی کوچک من را مطالعه کردید! اگر پست خاصی وجود دارد که به نظر شما مفید است ، به من اطلاع دهید و البته اگر سوالی داشتید به من اطلاع دهید!

– سارادیدگاهتان را بنویسید