سبک برتر آدیداس من بازگشت به مدرسه را انتخاب می کند!


سبک برتر آدیداس من بازگشت به مدرسه را انتخاب می کند!

1 ژوئیه 2021 –

می دانم منظور شما از عنوان این پست چیست … بازگشت به مدرسه!؟ اما کسي ، ما تازه وارد تابستان شديم !!

IMG_7866.jpg

من آنها را در اینجا دارم زیرا من عاشق شماره 1 تابستان اینجا هستمبا این حال، من همچنین برنامه ریز هستم و می خواهم برخی از چیزهای مورد علاقه خود را با همه به اشتراک بگذارم تا بتوانید قبل از بازی به مدرسه بروید!

من ممکن است 32 ساله باشم (یک شنبه!) اما من اکنون بیشتر از یک جعبه نهار از مدرسه ابتدایی استفاده می کنم.

IMG_7873.jpg

به عنوان یک مربی سفر و در طول روز در ماشینم بودن ، من تمایل دارم برای رانندگی نوشیدنی و غذا بیاورم.

IMG_7851.jpg

من وسواس کیف ناهار عایق آدیداس دارم! این اندازه مناسب برای یک وعده غذایی + یک نوشیدنی است و حتی وقتی بسته های یخ اضافه می کنم همه چیز را خنک نگه می دارد.

IMG_7875.jpg

می توانید از شوهر من بپرسید ، این هر روز پشت میز نشسته است ، بنابراین من فراموش نمی کنم که آن را با خودم بیاورم! همانطور که من این را تایپ می کردم ، او به معنای واقعی کلمه به بالا نگاه کرد و تصویر جعبه ناهار را دید و گفت “شما سالهاست این مورد را دارید” ، هه! او اشتباه نمی کند!

IMG_7876.jpg

دومین نیاز من برای مدرسه مال من است اسلایدها!

من از زمانی که فوتبال را در 8 سالگی شروع کردم ، سرسره های آدیداس را تکان می دادم. همچنین تصور می کنم که آنها به هر لباسی اضافه زیبایی می کنند.

IMG_7880.jpg

سومین انتخاب من برای بازگشت به مدرسه این خواهد بود شورت دوچرخه سواری!!

اگر در دوران دبیرستان این “چیز” بود ، هر روز آن را می پوشیدم. حالا ، اشتباه نکنید ، من مطمئن هستم که شورت دوچرخه سواری به وضوح در اطراف بود ، اما نه به اندازه “دبیرستان” … این شرم آور است اگر از من بپرسید!

IMG_7865.jpg

آنها بسیار متنوع هستند و می توانند با هر مخزن ، آستین کوتاه ، آستین بلند یا پیراهن روی تن خود باشند. در تابستان ، من هر روز شورت دوچرخه سواری می پوشم … زمان مورد علاقه من در سال! و همانطور که گفتم ، اگر بخواهم به مدرسه بازگردم ، هر روز این را تکان می دهم.

IMG_7849.jpg

امیدوارم با این پست ایده های جدیدی برای آدیداس من در انتخابات مدرسه داشته باشید! من عاشق این هستم که چیزهایی را که دوست دارم با شما به اشتراک بگذارم ، به خصوص اینکه آنها را می پوشم و هر روز از آنها استفاده می کنم.

مقاله شما برای بازگشت به مدرسه چیست!؟

آیا وفادار هستید ،

جو کسی

من سفیر آدیداس هستم ، اما مثل همیشه ، همه نظرات متعلق به من است.

عکسهای Mikayla @ the.photographygirls

می توانید از پست های بیشتری لذت ببرید

دسته: وبلاگدیدگاهتان را بنویسید