سامانه پرداخت آنی پول را در بانک صادرات فعال کنید


سامانه پرداخت به‌عنوان پرداخت (پل) در درگاه هما بانک بانک توسعه صادرات ایران در دو نسخه موبایل و وب راه‌اندازی شده است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک و به نقل از معاونت فناوری اطلاعات و امنیت سایبری، سامان پل (سامانه پرداخت آنی)، یک سرویس بین بانکی هماهنگ و استاندارد شده در کشور تحت نظارت بانک مرکزی، تسویه حساب بالا است. . – پرداخت آنی به صورت عمده تحویل در هر ساعتی از شبانه روز.
بر اساس این گزارش، هدف اصلی سامانه بریج، تراکنش‌های پرداخت مبتنی بر حساب در مبالغ کم است و بر اساس نیاز بازار و انتظارات کاربران، ابزار جدید انتقال اعتبار الکترونیکی داخلی را معرفی می‌کند که در عرض چند ثانیه قابل اجرا است. .
در مرحله اول سامانه بریج در هما (نسخه موبایل و وب) برای مشتریان فعال می شود و در مراحل بعدی نسخه تحویل به شعبه و پیشخوان همچنین آماده کار خواهد بود.
برخی از ویژگی های سیستم پل شامل کارکرد شبانه روزی، شمارش هر روز تقویم به عنوان روز کاری، تغییر تاریخ روز کاری به صورت لحظه ای و نیمه شب، واریز آنی یا نزدیک به آنی به حساب ذینفع و پردازش است. هر معامله در عرض چند روز ثانیه پردازش، پردازش و تبادل در زمان واقعی. این اطلاعات یک تراکنش در هر پرداخت، یک گزارش به ازای هر دستور پرداخت و تسویه خالص چند جانبه از طریق ساتنا خواهد بود.
در سیستم بریج از بهترین استانداردها و روش های معاملات مستقیم استفاده می شود تا بدون دخالت دست در عملیات مستمر (۲۴ ساعت شبانه روز، همه روزه حتی در روزهای تعطیل و تعطیلات آخر هفته) معامله انجام شود.
این سیستم با الزامات استانداردهای امنیتی بالا، کم ریسک و کارایی هزینه مطابقت دارد و در آینده بخش قابل توجهی از پرداخت های جزئی به آن منتقل و جایگزین سرویس کارت به کارت خواهد شد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!