“رژیم گیاهی”؟ آنقدرها هم که فکر می کنید سخت نیست … – Raina Dawn Lutzرژیم غذایی گیاهی “معنای واقعی” خود را به نام فروش شرکت هایی که بخشی از جنبش رژیم غذایی واقعی نیستند و احتمالاً به سلامت شما اهمیت می دهند ، تغییر داده است. این در واقع معنای حقوقی ندارد و می تواند توسط افراد یا گروه های مختلف تفسیر متفاوتی شود. این بدان معنا نیست که غذای ناخواسته و گیاهی بخورید. این بدان معناست که فقط تا پایان عمر فقط آووکادو و اسموتی نخورید.

شما هنوز هم می توانید گوشت بخورید یا شب جمعه خود را به پیتزا و برنامه عادی فیلم اختصاص دهید و همچنین غذاهای گیاهی بخورید. در واقع ، به نظر من ، این ایده اصلی رژیم غذایی گیاهی است: تمرکز بر غذا است اغلب گیاهان

درست همانطور که مایکل پولان به ما آموخت. یک غذای واقعی نه خیلی زیاد. بیشتر گیاهان.

اکثر غذاهای گیاهی فواید زیادی برای سلامتی شما و محیط زیست دارند ، همانطور که می توانید چند مورد را در اینجا بخوانید [5 Reasons You Need Whole Foods] و امروز من “گیاهی” را برای شما کمی ساده تر تجزیه می کنم.

اما ، چند گیاه بر اساس گیاه است؟

اینجا جایی است که تاس وجود دارد و نه انواع رسمی ، که باعث می شود افراد بدون دستورالعمل های سختگیرانه یا برنامه های غذایی ناراحت شوند. از آنجا که هیچ تعریف رسمی از رژیم غذایی گیاهی وجود ندارد ، به همین دلیل این رژیم اشتباه کرده است و تا به امروز مردم را گیج کرده است. بیایید به آن فکر نکنیم ، درست است؟

متخصصان تغذیه معتقدند که اکثر مردم از رژیم غذایی که حاوی غذاهای گیاهی بیشتری نسبت به خوراک حیوانات است ، بسیار سود خواهند برد. و بیشتر مجموعه دستورالعمل های رژیم غذایی در سراسر جهان شیوه ای از رژیم غذایی گیاهی را ترویج می کنند که بر میوه ها ، سبزیجات ، غلات کامل ، حبوبات ، آجیل و دانه ها تأکید می کند. گوشت و محصولات لبنی اغلب در مقادیر کمتر از آب گیاهان تشویق می شوند. کشور لوکس ما در جهان اول به نوعی پشت سر گذاشته است. با این حال ، در مورد غذاهای گیاهی می توانید انعطاف پذیر باشید. این بدان معنا نیست که شما فقط باید گیاه بخورید. بیشتر معنی می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید