[ رژیم کانادایی ] تا بهتر بفهمم که او اصلاً کانادایی نیست


طبق معمول به غذا رسیدم و منتظر ماندم تا غذا آورده شود و مورد حمله قرار گیرد. من یک بطری سیب و آب هویج را در مقابل او با یک کاسه ماست دیدم. او نیز نشست و او را تماشا کرد. به پسر عمویم زنگ می زنم. انگار منتظر اجازه بود تا افطار کند. اما در حقیقت ، او منتظر بود تا ناهار ، که رازیانه چرب و خاله چیلی بود ، با برنج سرو شود.

من تعجب می کردم که چرا او می خواهد هویج را با آب سیب بخورد؟ این سه تا چه ویژگی مشترکی دارن؟ بعد با خودم گفتم چی داری؟ خوب …

خلاصه من خیلی گرسنه بودم. به محض اینکه بشقابم را با پلو پر کردم و در یک کاسه رازیانه غرق کردم ، دیدم که او آب سیب و هویج را در یک لیوان دو فنجانی ریخته و کنار گذاشته است. دو فنجان می خورد و می گذارد.

طاقت نداشتم. وقتی غذا می خوردم ، از او می پرسیدم چرا غذا نمی خورد.

گویی صدای او از ته چاه می آید: “نمی توانم.” در چهارمین روز رژیم غذایی ، فقط باید آب میوه و ماست بخورم.

من که آجیل به دهانم می مالیدم ، پرسیدم: “نهاااااااار؟” بعد گفتم: انشاءالله صبحانه خوبی می خورید؟

مطلب را گفت. یک فنجان قهوه ، یک حبه شکر و یک ورقه نان تست.

کم کم نگرانش بودم. الان گفتم باشه؟

او گفت بله.

من هم در سرم گفتم که از رنگ زرد صورت شما که با رنگ سال ست شده مشخص است که خوب است.

به طور خلاصه ، متوجه شدم که پسر عموی ما توسط رژیم کانادا تسخیر شده است. جالب اینجاست که او خودش می داند رژیم کانادایی رژیم بسیار سختی است که بسیاری از کارشناسان آن را تأیید نمی کنند ، اما می گوید من چاره ای ندارم و باید از روی سوگند وزن کم کنم. ضرب المثل “مرا بکش و زیبا کن” در اینجا پاسخ می دهد.

چیزی به او نمی گویم ، ای احمق من ، شما 30 سال سخت کار کردید با این همه حجم و چربی ، اکنون 15 روز است که رژیم کانادا همه چیز را می سوزاند ، هوم؟ !!!

رژیم کانادا از ما چه می خواهد؟

او می گوید با این رژیم پانزده روزه کانادایی به وزن ایده آل خود می رسد. و در میان کسانی که می خواهند در مدت کوتاهی وزن خود را کاهش دهند ، این رژیم طرفداران خاص خود را دارد.

وقتی برنامه رژیم غذایی روزانه او را دیدم ، احساس ضعف کردم حتی اگر تا جایی که می توانستم غذا می خوردم. آنها برنامه را بسیار سختگیرانه و بی رحمانه نوشتند. اراده واقعاً می خواهد شما را ادامه دهد.

قهوه فقط قهوه یا چای با یک حبه قند است. یک روز به آن غذا می دهند و یک ورقه نان تست اضافه می شود. من شخصا با یک بسته کامل احساس سیری نمی کنم.

برای ناهار ، در بهترین حالت ، نصف سینه مرغ با سالاد و آب لیمو پخته یا کبابی می شود. این بیشتر از یک میان وعده است. بعضی روزها باید یک یا دو تخم مرغ آب پز یا ماهی کبابی یا چند سوسیس برگ دار بخورید.

برای شام ، 300 گرم گوشت یا مرغ پخته ، یا فقط سالاد کرفس و کلم در سس آب لیمو ، پنیر رژیمی ، هویج و تخم مرغ آب پز.

نکته ای که توجه من را به خود جلب کرد این بود که اگر شب ها گوشت پخته می خوردید ، شب دیگر محکوم به خوردن سالاد کرفس هستید. مثل اینکه می خواهد یک شب خوب بخوابد. فقط با آب لیمو اصرار کنید. بهش میگن فشار

برای من شکنجه به نظر می رسد ، اما دختر عمه جان پذیرفت و مجبور شد دستورات رژیم کانادا را به مدت 12 روز و به مدت 3 روز ، همانطور که می گویند ، از رژیم تثبیت کننده پیروی کند.

مخالفان این رژیم بسیار کمتر از حامیان آن هستند. این بدان معناست که تعداد بیشتری از آنها وجود دارد. که برای من هم منطقی به نظر می رسد.

قوانین رژیم دیکتاتوری کانادا (به رفتار خود نگاه کنید)

در این رژیم تعدادی قانون وجود دارد که اگر آنها را رعایت نکنید عصبانی می شوید.

اگر در یک لحظه شیطان به طور تصادفی به شما برخورد کرد یا فراموش کردید که رژیم دارید ، یک شکلات خورده اید که در رژیم غذایی شما وجود ندارد ، از رژیم کانادا اخراج شده اید و از آن لحظه به رفتار اشتباه خود تبعید شده اید. حق ورود به مدت دو ماه را دارید شما هیچ کشوری ندارید (نمی دانم چرا رهبر کره شمالی جلوی چشم من آمد).

میان وعده T ، ممنوع (من با تنقلات زندگی می کنم).

T الکل ، شیرینی ، روغن ، سس ، قند ، کربوهیدرات ، چربی ، غلات ، ممنوعیت.

عمداً یا ناخواسته در مصرف روزانه غذا دخالت نکنید.

یک قاعده خوب این است که به خودتان اجازه دهید هر چقدر که می خواهید آب بنوشید. (خود مردم می دانند که مردم در خوردن آب تنبل هستند. نه ، خدای ناکرده اجازه دهید برق آب را ببندیم).

یک قانون خوب دیگر این است که افراد مبتلا به فشار خون بالا ، بیماری قلبی ، بیماری قلبی و سایر بیماری ها اجازه ورود به رژیم کانادا را ندارند. (خسته نباشید)

حیوانات خانگی رژیم غذایی کانادایی در آبهای اقیانوس اطلس شنا می کنند

داشتن رژیم غذایی منظم و دقیق بسیار خوب است و این موضوع در این رژیم رعایت می شود (البته بسیار سختگیرانه است ، کمی انعطاف پذیری نیز بد نیست). اما فقط به طور منظم و دقیق به شما می گوید که چه می خورید. اما محتوای این مواد مغذی اصلاً اصولی و منطقی نیست. وقتی جزئیات را می خوانید ، قلب شما به یک پرس مخصوص غذا می افتد.

  • ابتدا کربوهیدرات ها و چربی ها به طور کامل از غذا حذف می شوند. از دو منبع اصلی انرژی بدن غفلت می شود و هیچ منطقی در پشت آن وجود ندارد. از میوه خبری نیست البته به جز آب سیب و هویج در روز چهارم در وسط فسیل ما.
  • صبح ، وعده این مهم ، پادشاه وعده ها در این رژیم به سادگی نادیده گرفته می شود. وعده ای که بدن متابولیسم را آغاز می کند ، آیا می توان با یک حبه قند و یک فنجان قهوه آن را برآورده کرد؟!
  • این رژیم مقدار زیادی از ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن را تأمین نمی کند. به عنوان مثال ، بدن دچار کمبود شدید ویتامین B است که هیچ تاثیری جز ریزش مو ندارد. نه وزن کم می کنید ، نه زود کچل می شوید.
  • اصلا چند سالتونه؟ کالری مورد نیاز روزانه شما را در نظر نمی گیرد. رژیم سختی توسط مردم نوشته شد. صرف نظر از جنسیت آنها؟ آیا آنها جوان هستند یا نه؟ آنها به چند کالری در روز نیاز دارند؟ وزن آنها در حال حاضر چقدر است و می خواهند به چه وزنی برسند؟ برای همه یک دستور تهیه کنید.

حداکثر میزان کالری که این رژیم برای بدن فراهم می کند 600 تا 800 کالری است. در حالی که نیاز به کالری افراد بستگی به سن آنها و وضعیت جسمانی آنها دارد ، اما چیزهای بیشتری از آن وجود دارد. اگر با همان 600 تا 800 کالری مصرف کنید ، آن را خیلی سریع از دست خواهید داد.

  • و یکی دیگر از معایب مهم تفاوت کالری است که وعده های روزانه این رژیم دارد. یک روز غذای کم کالری ، روز دیگر کالری کم. این نوسانات باعث ایجاد شوک بد در بدن می شود.
  • یکی از اثرات بد این رژیم غذایی در طول روز شدت احساس گرسنگی است که به طرز عجیبی بر روحیه ، تمرکز و کارایی تأثیر می گذارد. این پسر عموی شریر و سرزنده من تبدیل به یک عروسک زرد شد که ظاهراً اشتباه کرده و لباس های رنگارنگ را در ماشین لباسشویی انداخت. ضعیف و زرد و مچاله شده. اعصاب بسته شده را نمی توان با 3 دقیقه عسل خورد.
  • از دست دادن عضلات یکی دیگر از موارد سختی است که در این رژیم اتفاق می افتد. وقتی بدن می بیند که در حال کاهش وزن است ، چربی را برای یک روز ذخیره می کند و عضلات ضعیف را برای انرژی می سوزاند. و اگر رژیم غذایی جواب ندهد ، این وزن اضافی با عضله باز نمی گردد. زیرا چربی ها دوست دارند شما را در آغوش بگیرند. به خصوص چربی های سفت در اطراف شکم شما.
  • کاهش سریع وزن نیز به این دلیل است که بدن آب بینابینی خود را به همان سختی از دست می دهد. این به خودی خود تعدادی دسته دیگر مانند سردرد ، سرگیجه و تیرگی را به همراه داشته است و بنابراین عوارض جانبی روی آب دارد.
  • به گفته پسر عموی من ، تمرینات و ورزش هایی نیز برای این دوره وجود داشت. اما او آنقدر سرزنده بود که فعالیت های روزانه خود را با درد انجام می داد ، چه برسد به ورزش.
  • هرجا به این رژیم نگاه می کنم ، هیچ پایه علمی نمی بینم. کسانی که این رژیم کانادایی را طراحی و اجرا کردند ، من مطمئن هستم که والدین آنها کانادایی نبوده اند ، فکر نمی کردند که کاهش وزن غیر اصولی که در 15 روز اتفاق افتاده است در همان 15 روز باز می گردد؟!

ما الان آخرین کلمه را می گوییم:

اگرچه صحبت های زیادی در مورد آسیب و از دست دادن این رژیم انجام شده است ، بسیاری از مردم معتقد بودند که این رژیم می تواند ایجاد کند و موفق شود. عوامل زیادی ممکن است در این موفقیت نقش داشته باشند ، و این دلیل محکمی برای اثبات خوب بودن این رژیم نیست. این افراد ممکن است در این 15 روز شرایط بدنی مناسبی را حفظ کرده باشند و فقط خود را به آن 15 روز محدود کرده و سپس رژیم معمولی خود را ادامه داده اند.

اما در اصل ، مردم این رژیم زمان زیادی را برای مقابله با آسیب های آن صرف نمی کنند. بنابراین خوب است که به علم ضعیف کودک اعتماد کنیم و از روشها و روشهایی که توسط این علم تأیید شده است پیروی کنیم. متخصصان سالها مطالعه و روشنایی چراغها تا بتوانند روزی به شما کمک کنند. برای هرگونه تغییر در شیوه زندگی خود ، به آنها اعتماد کنید تا با توجه به شرایط جسمانی شما نکات لازم را برای کاهش یا حتی افزایش وزن به شما ارائه دهند.

هر چه کاهش وزن کندتر و اصولی تر باشد ، ثبات آن بیشتر است. و برای کاهش وزن اصولی ، خشم مرکز فرماندهی گرسنگی در مغز شما دیگر جواب نمی دهد. همزمان با ارائه رژیم غذایی سالم و منطقی با تنقلات مناسب برای بدن ، باید تمرینات لازم و اساسی را زیر نظر مربی انجام دهید تا به نتیجه دلخواه برسید. بگذارید افکار شما را روشن کنم: این باعث نمی شود بدون تمرین تناسب اندام داشته باشید.

حالا ، می توانید از خودتان برایمان بگویید؟ آیا حاضرید بدن خود را به خطر بیندازید فقط در ظاهر خوب در خانواده؟ نظر شما در مورد رژیم کانادا چیست؟ آیا آن را تجربه کرده اید؟ اگر فکر می کنید من اشتباه می کنم ، خوشحالم که اشتباه می کنم. منتظر پیام شما هستم

دیدگاهتان را بنویسید