رژیم لاغری سریع – زندگی ایده آل به روش لیپوماتیک | کویتوس


این یکی از مهمترین کارهایی است که هنگام یافتن بهترین رژیم کاهش وزن برای کاهش وزن انجام می شود و هرگز به سراغ قرص ها و مکمل های کاهش وزن که این روزها در همه جا مشاهده می کنید ، نروید. اگر می توانید رژیم لاغری سالم و مناسب را با یک برنامه ورزشی ترکیب کنید ، این برنامه ممکن است بهترین و سریع ترین راه برای کاهش وزن طبیعی باشد. یکی از اولین و مهمترین مواردی که هنگام انتخاب رژیم کاهش وزن باید به آن توجه داشته باشید این است که به هیچ وجه نباید وعده های غذایی را حذف کرده یا وعده های غذایی نامنظم داشته باشید. اگر فکر می کنید نخوردن یک یا دو وعده غذایی و خوردن یک وعده غذایی سنگین در روز به شما کمک می کند ، باید بدانید که کاملا در اشتباه هستید. شما همچنین باید هدف واقع بینانه ای برای کاهش وزن داشته باشید و برای رسیدن به این هدف تلاش کنید. همیشه به یاد داشته باشید که فقط می توانید با یک مقدار مشخص ورزش و یک برنامه غذایی متعادل و سالم به بدن خود فشار بیاورید.

یکی از رایج ترین رژیم های کاهش وزن برای افرادی که دوست دارند وزن کم کنند ، رژیم جنرال موتورز است که یکی از بهترین برنامه های رژیمی است که می توانید از منابع مختلف پیدا کنید ، زیرا سریع ترین و طبیعی ترین روش برای کاهش وزن بدون مکمل است. یا مکمل. قرص لاغر. جنرال موتورز یکی از شرکت های بزرگ خودروسازی است که برنامه تغذیه ای به نام General Motors Diet یا GM Diet و پس از آن بسیاری از شرکت ها و موسسات آموزشی را معرفی کرده است. این رژیم غذایی باریک به ارتقاء سلامت افرادی که در شرکت ها ، مدارس ، دانشگاه ها و سایر صنایع کار می کنند کمک می کند. این برنامه رژیم غذایی برای همه گروه های سنی شناخته شده است و حتی گفته می شود که بسیاری از افراد با این رژیم غذایی می توانند در هفته 8 کیلوگرم وزن کم کنند.

شاید بسیاری از شما به دنبال راه هایی برای کاهش وزن بدون مشکل باشید. ممکن است ورزش های مختلفی از یوگا گرفته تا دویدن و بدنسازی را امتحان کرده باشید ، اما نتوانستید چربی های اضافی بدن را از بین ببرید. اگر چاقی یکی از دغدغه های اصلی شما است ، رژیم غذایی GM ممکن است پاسخگوی مشکل شما باشد.

برنامه غذایی جنرال موتورز
وقتی آماده شروع برنامه غذایی GM هستید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که ذهن خود را برای آن آماده کنید. تنها در صورتی می توانید در برنامه کاهش وزن خود موفق شوید و سریع وزن خود را کاهش دهید که ذهن آرام و کنترل شده ای داشته باشید. این رژیم غذایی یک هفته ای است و شما فقط می توانید از غذای تجویز شده استفاده کنید. گفته می شود که اگر این رژیم را با دقت دنبال کنید ، می توانید بین 5 تا 8 کیلوگرم وزن کم کنید.

مهمترین نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که به هیچ وجه نباید گرسنه بمانید. گرسنگی دقیقاً عکس عکس آن را دارد و در پایان برنامه به جای کاهش وزن بالا می روید. این برنامه مقدار و نوع دقیق غذا را برای اطمینان از سیری شما ارائه می دهد. بسیاری از افرادی که از این رژیم استفاده کرده اند شگفت زده شده اند زیرا رژیم گیرنده نمی خواهد برای از دست دادن چنین وزن موثری گرسنه بماند. اما نگران نباشید ، فقط به دستورالعمل های این رژیم غذایی گوش دهید و آن را با دقت دنبال کنید.

رژیم 7 روزه برای کاهش وزن 8 کیلوگرم
اولین روز رژیم: میوه تازه
اولین روز از مهمترین روز این رژیم کاهش وزن سریع است زیرا شما فقط می خواهید قدم به دنیایی بگذارید که درک کند چگونه می توانید وزن خود را کاهش دهید. این رژیم می گوید اولین روز برنامه شما باید به میوه ها اختصاص یابد. شما می توانید به اندازه موز تا جایی که می توانید میوه بخورید. میوه هایی مانند هندوانه و طالبی عالی هستند. همچنین باید بین 8 تا 12 لیوان آب بنوشید و به غذاهای دیگر ، از جمله سبزیجات خام یا پخته ، دست نزنید. اگر می خواهید این برنامه برای شما مثر باشد ، کافی است در روز اول به اندازه دلخواه از میوه های مختلف استفاده کنید. اگر احساس گرسنگی می کنید ، میوه بخورید و آب طبیعی بنوشید.
روز دوم رژیم: سبزیجات
روز دوم به شما این امکان را می دهد که در طول روز به میزان دلخواه سبزیجات بخورید ، چه خام و چه پخته. البته توجه داشته باشید که برای پخت سبزیجات به هیچ وجه نباید از روغن استفاده کنید. توجه داشته باشید که سیب زمینی نیز جزء این سبزیجات است و بهتر است آن را در ابتدا به صورت پخته یا بخارپز بخورید تا کربوهیدرات های آن در طول روز بسوزد و مصرف شود. برخی از بهترین سبزیجاتی که می توانید برای روز دوم رژیم غذایی خود استفاده کنید شامل لوبیای پخته ، هویج خام یا پخته ، کلم بروکلی ، خیار ، کاهو ، کلم پخته و قرمز و موارد مشابه است. البته سیستم گوارش شما در این روز کمی متفاوت از روزهای عادی عمل می کند و می توانید بیشتر به دستشویی بروید. نوشیدن روزانه 8 تا 12 لیوان آب را در روز دوم فراموش نکنید.

سومین روز رژیم کاهش وزن: پوست سالم با میوه و سبزیجات داشته باشید
روز 3 برنامه رژیم GM به شما این امکان را می دهد که در طول روز هم سبزیجات و هم میوه بخورید. اما مراقب باشید سیب زمینی با سبزیجات و موز با میوه نخورید. می توانید صبح میوه و سبزیجات عصر بخورید یا برعکس. ترکیب این موارد به شما بستگی دارد. به یاد داشته باشید که 8 تا 12 لیوان آب مصرف کنید.

چهارمین روز رژیم: موز و شیر
روز چهارم می تواند برای بسیاری جذاب باشد. می توانید 8 تا 12 موز و حداکثر 3 لیوان شیر در روز بخورید. شما نگران هستید که این برنامه ممکن است شما را گرسنه کند ، اما در پایان روز ، احساس سیری زیادی خواهید کرد. شما باید این قسمت از موز و شیر خود را به اشتراک بگذارید تا در هر زمان احساس گرسنگی نکنید. به عنوان مثال ، یک موز و یک لیوان شیر صبح ، یک لیوان شیر و مقداری موز در وعده ناهار ، 3 عدد موز در عصر و یک لیوان شیر و بقیه موزها در شب بخورید. اگر این برنامه را دنبال کنید ، در طول روز به هیچ وجه احساس گرسنگی نخواهید کرد.

پنجمین روز رژیم لاغری: گوجه فرنگی
روز پنجم روزی است که می توانید یک مهمانی کوچک برای خود داشته باشید. در این روز می توانید یک فنجان برنج برای ناهار و شش تا هفت گوجه فرنگی در روز بخورید. از آنجایی که بدن شما می تواند سطح بالایی از اسید اوریک تولید کند ، بهتر است مصرف آب خود را به 12 تا 15 لیوان افزایش دهید.

روز ششم رژیم: یک فنجان برنج
در این روز می توانید برای ناهار یک فنجان برنج میل کنید و بقیه روز را مانند سبزیجات بگذرانید. در این روز حتما بین 8 تا 12 لیوان آب بنوشید. مطمئناً در این حالت احساس نور بیشتری خواهید کرد و شکی نیست که سیستم گوارش شما تقویت شده است.

روز هفتم رژیم: آب میوه و سبزیجات
این آخرین روز برنامه غذایی GM است. در این روز ، شما می توانید یک فنجان برنج و هر مقدار سبزیجات و آب میوه ای که دوست دارید بخورید. این بهترین روز کل هفته شما خواهد بود.

مطمئناً متوجه کاهش وزن بسیار خوبی در بدن خود خواهید شد و هیچ کاری جز پیگیری برنامه میوه ، سبزیجات و آب انجام نداده اید. این برنامه تغذیه مزایای دیگری برای شما خواهد داشت. خواهید دید که پوست شما بسیار شفاف تر از قبل شده و سیستم گوارش شما بسیار بهتر از قبل عمل می کند. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که بین 4-5 پوند یا بیشتر وزن کم کنید. برای همه کسانی که تشنه کاهش وزن هستند ، این سالم ترین و سریع ترین راه برای کاهش وزن است.

توجه: قبل از غذا خوردن برای کاهش وزن حتما با پزشک خود مشورت کنید.

برای آگاهی از اسرار زیبایی ، سلامت و تناسب اندام روی مقالات زیر کلیک کنید:

آخرین رژیم غذایی برای پاسخ به سوال “چگونه وزن کم کنیم”

تقویت لب با تزریق ژل به لب

گونه را با تزریق چربی به گونه ها برجسته کنید

از بین بردن چین و چروک صورت با تزریق بوتاکس

بزرگ کردن سینه با پروتز سینه

درمان درد عضلات با ماساژ درمانی

دیدگاهتان را بنویسید