رویداد Finohack در ۸ آگوست برگزار شد


رویداد رقابتی Finohack در چهار حوزه WealthTech، InsurTech، RegTech و PayTech و بر اساس حل چالش‌های فین‌تک امروزی توسط شرکت توسعه کسب‌وکار Technotrade و مرکز نوآوری Finova برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، finohack یک رویداد رقابتی فین‌تک با پیام «چالش کن و سرمایه‌گذار را شوکه کن» است که شرکت‌کنندگان اعم از فرد یا تیم با شرکت در کارگاه‌های آموزشی، تیم‌سازی خود را برای یک مسابقه سه روزه آماده می‌کنند. و مربیگری برای ساخت یا تکمیل حداقل محصول قابل قبول (MVP) و تلاش برای به دست آوردن سرمایه از Finova و Technotrade برای توسعه آن.

مراسم افتتاحیه رویداد finohack ساعت ۱۰ صبح ۱۷ مرداد از طریق این لینک به صورت زنده پخش می شود.

یکی یک چالش حامله و با دارایی، مالیه، سرمایه گذاری انتقال نخل دادن

مریم نجفی، مدیرعامل فینووا، درباره دلایل برگزاری Finohack توسط Finova می گوید: “Finova مسیر سرمایه گذاری خود را ادامه می دهد و از تشکیل شرکت های نوآوری که چرخه ارزش خدمات مالی را تکمیل می کنند، حمایت می کند. این رویداد از دل اجماع با برجسته ها بیرون آمد. متخصصان و صاحبان کسب و کار در حوزه فناوری مالی و تلاشی است تا نسل جدید را از چالش های موجود در حوزه فناوری مالی آگاه کرده و بهتر بتوانند این چالش ها را حل کنند.

به گفته مریم نجفی، علاقه مندان می توانند به صورت انفرادی یا تیمی در فینوهاک شرکت کنند و شرکت در این رویداد محدودیتی ندارد. همچنین جزئیات رویداد و اطلاعات تکمیلی در مورد آن در مراسم افتتاحیه ارائه خواهد شد.

همانطور که حمید آل محمدی، مدیرعامل شرکت توسعه کسب و کار نوآور (تکنوگرات) در خصوص خرید فینوهاک گفت: یکی از دارایی های ارزشمند بانک تیجارا مشتریان شرکتی و نهادی از صنایع مختلف است که به نیازهای فناورانه این مشتریان پاسخ می دهد. از یک سو و بهبود خدمات از سوی دیگر، خدمات تلقی می شود بانکداری نوین یکی از دغدغه های اصلی ماست. تکنوترید با برگزاری این رویداد به عنوان بازوی سرمایه گذاری خطرپذیر بانک تیجارا، گام هایی را برای رسیدن به هدف همیشگی خود یعنی پاسخگویی برداشته است. از طریق تعامل مثبت با اکوسیستم نوآوری و فناوری، به این نیازها می‌پردازیم. در این رویداد، چالش‌های تأیید دیجیتالی مشتریان حقوقی، تجزیه و تحلیل رفتار مشتریان بانک با استفاده از داده‌های بزرگ و تراکنش‌های محاسباتی و غیره را پیشنهاد کردیم و از ایده‌های عملی استقبال کردیم.

مدیرعامل تکنوجارت افزود: امیدوارم با کمک مبتکران و فناوران در اعتلای تجارت الکترونیک در کشور نقش آفرینی کنیم.

این مراسم با سخنرانی مریم نجفی مدیرعامل فینووا حمید آل محمدی مدیرعامل شرکت تکنوترید و نشستی با حضور کافی رعدی مدیرعامل کارت، سعید قدوسینی نژاد مدیرعامل فاینوتک و فرشید اردوانی معاون بازاریابی و عملیات شرکت فردا تلکام. ماموریت اصلی Finohack تاکید بر چالش ها و فرصت های سرمایه گذاری است.

لینک کوتاهلینک کپی شد!