رونمایی از وب سایت جدید در ماه سپتامبر


سپتامبر به عنوان پرمعامله ترین شرکت پرداخت در خاورمیانه، از وب سایت جدید خود رونمایی کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک و به نقل از PR در سپتامبر، در راستای نوسازی این برند، وب سایت جدید سپ برای گشودن کانال های ارتباطی جدید با مخاطبان این برند رونمایی شد.

سید محمد رضا هدایتی مدیر گروه ارتباطات شرکت سپ هدف از راه اندازی وب سایت جدید این شرکت را ارتباط موثر و تعاملی با سهامداران و مشتریان دانست و گفت: وب سایت قدیمی مطابق با نیاز و سلیقه عموم طراحی شده است. چند دهه پیش با توجه به دنیای پرشتاب فناوری و ارتباط SEP با مخاطبان نسل جوان، تصمیم گرفتیم تا با مطالعه و نیازسنجی زیاد، وب سایت جدیدی طراحی کنیم تا درهای جدیدی را به روی مخاطبان SEP باز کنیم. ، به منظور کوتاه کردن پل ارتباطی با سازمان.

هدایتی در این خصوص گفت: وب سایت جدید با ظاهری خاص و بر اساس اصول تجربه کاربری طراحی شده است و عموم می توانند در کمترین زمان ممکن به بخش های مورد نیاز دسترسی پیدا کنند.

مدیر ارتباطات SEP با اشاره به اینکه وب سایت جدید SEP در ادامه برندسازی مجدد است، خاطرنشان کرد: سرعت بالا، دسترسی سریع، طراحی واکنش گرا برای سازگاری با گوشی های هوشمند و تبلت، ارتباط تعاملی با مخاطبان و سهولت استفاده. سایت جدید سپتامبر

لینک کوتاهلینک کپی شد!