رونمایی از سامانه «IBpay» توسط تامن کپیتال


به گزارش پایگاه خبری آنلاین، تامین سرمایه تمدن در اولین روز کیش اینوکس ۲۰۲۲ در راستای توسعه اکوسیستم بازار سرمایه و بسترهای سرمایه گذاری از سامانه جامع مدیریت پرداخت با نام تجاری پرداخت)IB)ونام تجاری سیستم معاملات آنلاینفروشنده +)IB) با حضور نصرالله ابراهیمی رئیس دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد، رضا ایازلو عضو هیأت مدیره بورس اوراق بهادار، علیرضا دلیری دستیار ویژه معاونت علمی و علمی دانشگاه. فناوری، محمود کودرزی، مدیرعامل بهارپورس و اوراق بهادار، بهنام محسنی، رئیس، مدیرعامل شرکت تامین سرمایه و…

چیست؟

سامانه e-BP به گونه ای طراحی شده است که از صفر تا صد کلیه پرداخت های هر شرکت تولیدی و خدماتی بزرگ و مؤسسات مالی از جمله صندوق های سرمایه گذاری، تأمین سرمایه، سبدگردانی و شرکت های کارگزاری را انجام دهد.

با کمک EBP می توان پرداخت ها، ثبت اسناد، انواع تایید پیش پرداخت خودکار، امضای دیجیتال و در نهایت پرداخت های گروهی و فردی را به راحتی مدیریت کرد.

این سیستم یک ارتباط پایدار با سیستم است ذاتبانک های دولتی ساتنا، پایا و هر گونه دستور پرداخت و همچنین انواع استعلام ها را ایجاد و اجرا کرده اند. همچنین با استفاده از گواهی اسناد پرداخت صادره توسط پرداختتمامی نیازهای کمیسیون حسابرسی و بورس در این زمینه تامین شده است.

پرداختاین اداره دسترسی بسیار خصوصی و امن به کلیه مراحل ایجاد پرداخت، تعیین اعتبار آن، دریافت امضا از امضاکنندگان پرداخت، ایجاد سند پرداخت و تأیید صحت اسناد و غیره ایجاد کرده است.

چرا پرداخت

راه حل ابری

ارائه راه حل ابری بدون نیاز به خرید سرور و هزینه نگهداری تجهیزات

هزینه ها را کاهش دهید

کاهش هزینه پرداخت های بانکی و هزینه های ریالی صندوق های سرمایه گذاری

حفاظت بالا

ایجاد امنیت در پرداخت ها حتی بالاتر از درگاه های آنلاین بانک ها

رعایت الزامات بورس

پوشش و رعایت کلیه قوانین، تعهدات و الزامات شرکت اوراق بهادار بهادر

پشتیبانی مستمر سیستم و اطلاعات به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته

سرعت بالا

ارائه پردازش اطلاعات با سرعت بالا، از جمله اعتبارسنجی و تسریع در پرداخت پول

بانک های مرتبط با پرداخت

در حال حاضر بانک شهر، توسعه صادرات ایران، سینا و صدارت به این سامانه متصل هستند.

نقش پرداخت

حجم تراکنش های این سامانه بیش از ۴۴۰ هزار میلیارد ریال و تعداد تراکنش ها بیش از ۵ میلیون است، همچنین شماره حساب های ۷۰۰ هزار مشتری در سامانه شناسایی شد و ۱۱ موسسه به این سامانه به نشانی لینک شدند. شروع کار