روند سودآوری قبلی بانک صادرات در حال تقویت است


سیدضیاء ایمانی در اولین نشست هم اندیشی مدیران ستادی و صنوف بانک:

مدیرعامل بانک صادرات ایران گفت: تعیین ریسک های بانک بر اساس آمار و اطلاعات در اولویت قرار دارد و در حوزه سودآوری نیز روند سودآوری قبلی تقویت می شود.

و به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، سید ضیاء ایمانی در اولین جلسه ستاد مرکزی و مدیران اجرایی این بانک در سال سوم با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی و مسئولان. این بانک اعضای این وزارتخانه، اعضای هیات مدیره و مدیران استانداری ها و ستادهای بانکی در جلسه ای مهم ترین اولویت های بانک را در سال اول اعلام کردند.

وی گزارشی از وضعیت شاخص های عملکردی بانک از نظر منابع سپرده، مصارف، حساب های دریافتنی، سود و زیان، سهم بازار، سهم نقدینگی دولتی و سایر شاخص های عملکردی بانک در سال دوم ارائه کرد و گفت: در نظر دارم. برای حفظ سودآوری: موارد نشان می دهد که شناسایی ریسک های بانک باید بر اساس آمار و اطلاعات اولویت داشته باشد.

امانی با تشریح اهمیت ریسک‌ها بر شاخص‌های عملکرد بانک‌ها، بر شناسایی عملیات و برنامه‌ریزی برای بهبود آنها و دستیابی به نتایج بهتر برای واحدها و ستادهای مختلف بانک و اشاره به انواع ریسک‌های فناوری اطلاعات به‌ویژه در حوزه تاکید کرد. . پذیرش و صادرات ریسک تمرکز حساب های بزرگ مشتریان، ریسک مطالبات معوق، سهم مطالبات مشکوک الوصول از کل مطالبات، ریسک های عملیاتی و کفایت سرمایه و شرایط حسابرسی، تاکید کرد: بانک صادرات ایران روند سودآوری بانک صادرات ایران را ارتقا خواهد داد. گذشته در زمینه سودآوری و سودآوری آن نباید کمتر از ۵ درصد در سال باشد.

وی در این جلسه افزایش درآمد مزدی، مدیریت صحیح هزینه ها، تلاش برای جبران منابع از دست رفته و فروش املاک مازاد را از اهداف مطلوب امسال برشمرد و افزود: جلوگیری از رشد معوقات، توجه ویژه است. در مورد نیروی کار، مدیریت و تعادل هزینه ها و افزایش شعب سودآور از دیگر برنامه های بانک صادرات ایران در سال جاری خواهد بود.

مدیرعامل بانک صادرات بر چهار حوزه اعتباری، کسب درآمد کارمزد از فناوری اطلاعات، حقوق و مطالبات، سودآوری بیشتر شرکت‌های تابعه، کنترل هزینه‌ها، برآورده کردن انتظارات ذینفعان، مدیریت تسهیلات تکلیفی، رقابت بانکی و حل مشکلات قانونی بانک تاکید کرد.

در اولین همایش مدیران بانکی و لیست انتظار امسال، مهم ترین دغدغه ها و نظرات چهار گروه عمده به ریاست اعضای هیئت مدیره، مدیران و ذینفعان درگیر در کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت به منظور رفع آن ها مورد بحث و بررسی قرار گرفته است. آنها کار خواهند کرد. این همایش تا سه ماه آینده مجدداً برگزار و نتایج مصوبات و اطلاعیه های این همایش اعلام خواهد شد.

بانک صادرات

لینک کوتاهلینک کپی شد!