روندهای شراب و نوشیدنی که ما نگه داریم


آیا به دنبال چیزی جدید برای ورود به فصل بهار و تابستان هستید؟

هی ، من هم! و ما پنج گرایش جدید شراب و نوشیدنی داریم که کاملاً با آن آفتاب زیبا هماهنگ است.

شراب الکل پایین

شما می دانید که ما چقدر شراب خود را دوست داریم ، اما همه شما نیز می دانید که ما چقدر اعتدال را دوست داریم. البته شراب شامل می شود! اکنون که WSET-1 خود را پشت سر گذاشتم و به WSET-2 رفتم ، بیشتر از همیشه شراب را مزه کردم و باعث شد کاملا آگاهانه و آگاهانه عادات من هنگام بلع. و من می دانم که من در این مورد تنها نیستم: نوشیدن کمتر (یا اصلا) مشکلی بزرگ در حال حاضر است و بسیار فراتر از ژانویه خشک است.

بنابراین ، وقتی فرصتی پیدا کردم که چند بطری Sunny With و Chance of Flowers را از مونتری ، کالی تهیه کنم. برای امتحان کردن ، من موافق بودم. آنها به طور پایدار رشد می کنند (یکی دیگر از روندهای مبتکرانه شراب در حال حاضر) ، بدون شکر ، بدون گلوتن و ساعت مورد علاقه من در 9 درصد ABV (شراب معمولی 11 تا 15 درصد ABV است). این همچنین بدان معنی است که آنها کالری کمتری در یک لیوان دارند – اما شما می دانید که اهداف کالری به دلایل زیادی (از جمله این و آن) مهم نیست.

به طوری که همه سنگها ، اما شما طعم این شرابهای کمتر الکلی را چگونه می پرسید؟ (بیایید واقعاً باشیم ؛ هیچ راهی برای نوشیدن چیزی که من دوست ندارم وقتی تعداد زیادی شراب خوب وجود دارد).

تست طعم بسیار خوب به نظر می رسد! Sauv blanc تنوعی است که من به طور کلی در روزهای گرم و آفتابی به آن تمایل دارم و Sunny Sauvignon Blanc با مقداری چمن ، مرکبات و گواوا روشن و با طراوت بود. در مقایسه با Sauv Blanc با الکل بالاتر ، Sunny Sauvignon Blanc قطعاً سبک تر است و اندام کمتری دارد و طعم آن تقریباً آبکی است-مانند یک آبجو سبک در مقابل یک آبجو غیر سبک. آفتابی چاردونی روی بلوط با طعم وانیل ، گلابی و سیب خرد شده سنگین تر است ، اما کاملاً پیچیده و گرد است – مخصوصاً برای داشتن 9 درصد الکل (واقعیت خنده دار: میزان الکل با بدن یا احساس دهان شراب ارتباط دارد) به

در نهایت Sunny Pinot مورد علاقه من بود ، که من را شگفت زده کرد زیرا من در مورد Pinot خود سخت گیر هستم! البته پینو نوآر یک شراب سبک تر است ، بنابراین هزینه آن برای الکل پایین تر است. این بطری دارای طعم گیلاس قرمز ، کرن بری بود و فقط روشن و شیرین بود.

هیچ کدام از این شراب ها به شما یک لحظه شراب آه هه یا هر چیزی نمی دهند ، اما مطمئناً سرگرم کننده و نوشیدنی هستند. همه بطری ها هر کدام حدود 17 دلار فروخته می شوند و ترکیب آنها با خورشید بسیار جالب است! بسته به جلد کتاب ، بسته بندی نباید تعیین کند که آیا شراب دوست دارید یا نه ، اما نام Sunny With a Chance of Flowers به ​​علاوه تمام پیامهای الهام بخش روی بطری؟ باعث خنده شما می شود. و این هرگز چیز بدی نیست!

چای سخت طبیعی

با حرکت روی آب براق و نمک های سخت ، چای سنگین طبیعی کاملاً یک چیز است مثل این خوشمزه – لذیذ.

من برخی از چای جغد Brew Boozy Teont و Bontanicals را برای امتحان فرستادم و خوب ، آنها لذت بخش بودند و من چیزی را متوقف کردم. تهیه شده از مواد طبیعی و چای تازه تازه ، آنها فاقد گلوتن ، گیاهی هستند و با حدود 5 درصد الکل در هر دوز (و 100-120 کالری در هر دوز) ، بیش از هر چیزی که من در کنسرو به دنبال آن هستم ، هستند. نوشیدنی – به علاوه طعم آنها عالی است!

و طعم های سرگرم کننده – مانند گلهای دارجیلینگ و هیبیسکوس. صبحانه انگلیسی ، لیمو ، لیمو ؛ چای سفید ، تمشک ، هندوانه ؛ و Matcha آناناس و بابونه – اینها کمی ترد و کمی میوه ای هستند بدون اینکه خیلی شیرین یا شربت دار باشند. و بیایید در مورد قسمت مورد علاقه من صحبت کنیم: چای. شما می توانید طعم ظریفی از چای را در هر فردی که به نوع خود وفادار است و در واقع ، فقط مهربان است ، بچشید.

آیا اشاره کردم که اینها زیبا هستند؟ اینجا عاشقانه هستند.

کوکتل های کامبوجا

عکس از غذاهای زنده GT’s گرفته شده است

Boozy Kombucha قطعاً فوق العاده نیست (این دستور کوکتل کامبوچا را که دوست داریم یا این مارک کامبوچا سخت را بررسی کنید) ، اما این یک روند نوشیدنی است که ما هنوز آن را دوست داریم.

و یکی از مارک های کامبوچا-GT’s Living Foods-دارای چندین دستور العمل جدید خوشمزه برای کوکتل و کوکتل است که نمی توانیم به اندازه کافی از آنها استفاده کنیم. همه آنها را اینجا ببینید (ما به خصوص تحت تأثیر دستور العمل لیمو اسطوخودوس که در بالا مشاهده کردید) قرار گرفته ایم – و برخی از انواع بهاری الهام گرفته از گل GT ، از جمله زنجبیل Hibiscus ، Lavender Love و Rose Berry ، را نیز بررسی کنید. به عنوان Classic Kombucha Aroma Rosé از GT. آنها اخیراً چند بطری برای ما فرستاده اند و شما مانند بهار می نوشید ، چه آنها را در یک کوکتل مخلوط کنید یا فقط آنها را به تنهایی بخورید (مخصوصاً توت رز!).

شراب کنسرو شده پاشیده می شود

Rosé چیز جدیدی نیست (هر چند ، بله ، من هنوز هم وقتی نور خورشید می درخشد) ، اما گزینه های اسپری خوب Rosé در دوزها؟ بله ، لطفاً بیشتر

مجموعه خواهران مک براید SHE CAN آخرین وسواس من است. (و اگر خواهران مک براید را نمی شناسید ، اکنون به سایت آنها مراجعه کنید و تاریخچه آنها را بخوانید و سپس شراب سفارش دهید – عالی هستند.) دوزها به پیشرفت حرفه ای زنان در صنعت شراب در تلاش های کلی کمک می کند. برای کمک به بستن شکاف جنسیتی و نژادی ، و طعم آنها عالی است. با داشتن 8 درصد الکل ، طعم میوه سبک و یک گلاب حبابی خشک و خوشمزه که همگی در دوز مناسب و سازگار با محیط زیست بسته بندی شده اند ، می خواهید یک بسته 12 تایی دریافت کنید. به من اعتماد کن.

اگر می خواهید اسپری شراب کنسرو شده کمی شیرین و با الکل کمتر باشد ، اسپری Yes Way Rosé را امتحان کنید. وقتی با 5 درصد الکل ، 5 قند و 93 کالری گیر می کنید ، ترد ، میوه ای ، سبک و مفرح است.

و ، به یاد داشته باشید ، همیشه می توانید سرنگ خود را در خانه درست کنید! ما در اینجا سه ​​دستور العمل خوشمزه پاشیدن داریم.

شراب طبیعی

شراب های طبیعی با حداقل مداخله که ارگانیک و بیودینامیک هستند در حال حاضر بسیار محبوب هستند – هر روز به نظر می رسد پیشنهادات بیشتر و بیشتری اضافه می شود. خوشحالم که شراب فروشی محلی مورد علاقه من (با شرکت شراب Underdog تماس بگیرید) مقدار زیادی از آن را دارد (به همراه حتی یک باشگاه شراب که فقط شامل شراب های طبیعی است!) و من توانستم انواع شراب های طبیعی خوشمزه را بچشم. به

از Pét-Nat می توانید در بالا تقریباً انواع مختلفی را که شنیده اید (یا-حتی بیشتر سرگرم کننده-هنوز نشنیده اید!) ببینید ، اگر هنوز شراب طبیعی را امتحان نکرده اید ، در فروشگاه شراب محلی خود ثبت نام کنید و مقداری بگیر

گزینه های غیر الکلی که تکان می دهند (و دارای مزایای سلامتی هستند)

بگذارید دوباره بگویم: برای خوش گذرانی نیازی به نوشیدن مشروب نیست. و اگر می خواهید بدون نوشیدن یک نوشیدنی سرگرم کننده بخورید که قطعاً عالی است ، گزینه های سرگرم کننده زیادی در دسترس دارید. اخیراً – بر اساس همکاری ما با ماروکان – ما به یک سوئیچ ACV سر خوردیم. دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید! خوشمزه است.

در حال حاضر کدام گرایش شراب یا نوشیدن را دوست دارید؟ به طور کلی ، بهترین چیزها در زندگی به اشتراک گذاشته می شوند ، بنابراین ، به همه چیز در لیوان خود تشویق کنید! – جندیدگاهتان را بنویسید