روز قدس تصویر از دوام جهان اسلام است


رئیس مجمع تجزیه و تحلیل مصلحت نظام همراه خود تاکید بر اهمیت راهپیمایی روز قدس، در زمان حال را تصویر از دوام جهان اسلام دانست را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود خاص اینکه نامگذاری روز قدس محصول ادراک عمیق، حکمت، خردمندی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تدبیر حضرت امام (ره) {بوده است}، اجتناب کرده اند بیشتر مردم خواست همراه خود حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس را انتخاب کنید و انتخاب کنید شعارهای لرزه افکن بر پیکر دشمن، اجتناب کرده اند جریان از دوام حمایت کنند.
به گزارش پایگاه خبری تفاهم وب مبتنی بر به نقل اجتناب کرده اند وسط رسانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید روابط نهایی مجمع تجزیه و تحلیل مصلحت نظام، آیت ‌‌ا… آملی لاریجانی در مونتاژ دیروز مجمع تجزیه و تحلیل مصلحت نظام کدام ممکن است همراه خود حضور روسای قوا، دبیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید اعضای مجمع برگزار شد، همراه خود ردیابی به ایام پایانی ماه مبارک رمضان بر لزوم بهره مندی بدون در نظر گرفتن تا حد زیادی اجتناب کرده اند ایام بقیه این ماه تاکید کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذکر شد: امیدواریم خداوند همه مومنان را در ایامی کدام ممکن است سپری شده است، مشمول عنایات خاصه شخصی قرار داده باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید توشه ای وزین اجتناب کرده اند نورانیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید شوق الی ‌‌ا… را انتخاب کنید و انتخاب کنید طاعت رب الارباب اجتناب کرده اند این ایام برگرفته باشیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ان شاء ‌‌ا… اجتناب کرده اند زمره کسانی باشیم کدام ممکن است خداوند متعال با اشاره به آنان می فرماید: فَأُولَئِکَ یُبَدِّلُ اللَّهُ سَیِّئَاتِهِمْ حَسَنَاتٍ. آیت ‌‌ا… آملی لاریجانی در یکپارچه همراه خود گرامیداشت روز قدس، مساله فلسطین را انتخاب کنید و انتخاب کنید قدس شریف را مساله اول جهان اسلام دانست را انتخاب کنید و انتخاب کنید تصریح کرد: روز قدس، تصویر از دوام جهان اسلام است را انتخاب کنید و انتخاب کنید همانطور که صحبت می کنیم بیش اجتناب کرده اند در هر زمان که عکس به ادراک عمیق، حکمت، خردمندی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تدبیر حضرت امام (قدس ‌‌ا… نفسه الزکیه) در نامگذاری در زمان حال عظیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحریض بر گرامیداشت آن پی می بریم. رئیس مجمع تجزیه و تحلیل مصلحت نظام همراه خود تاکید بر اهمیت بزرگداشت از دوام ملت مظلوم فلسطین را انتخاب کنید و انتخاب کنید خشمگین نگه از گرفتن آن، اظهار کرد: هر چند برخی سران سازشگر در کشورهای عربی، مسیر عکس را می الگو با این حال ملتهایشان همراه خود فهم توأم همراه خود بصیرت، روز {به روز} مقاومتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیدارتر می شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید این بیداری را انتخاب کنید و انتخاب کنید از دوام، همانطور که صحبت می کنیم {در سراسر} جهان اسلام واضح است.
آیت ‌‌ا… آملی لاریجانی خاطرنشان کرد: امیدواریم همراه خود راهپیمایی حداکثری مردمان در حمایت اجتناب کرده اند مظلومیت مردمان فلسطین را انتخاب کنید و انتخاب کنید جریان از دوام، مراسم روز قدس امسال همراه خود شکوه را انتخاب کنید و انتخاب کنید عظمت بیش اجتناب کرده اند پیش برگزار شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید ثمره این همت بلند ملتهای مسلمان، آزادی قدس شریف را انتخاب کنید و انتخاب کنید ستاندن داد مردمان مظلوم فلسطین اجتناب کرده اند رژیم غاصب صهیونیستی باشد.
آیت ‌‌ا… آملی لاریجانی در نهایت اظهار کرد: ان‌شاء‌‌ا… همراه خود از دوام را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیداری ملتهای مسلمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید خصوصا مردمان مظلوم فلسطین، ظلم رژیم غاصب صهیونیستی بزودی نوک خواهد کشف شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهان شاهد آزادی قدس شریف {خواهد بود}.
در یکپارچه این مونتاژ، اعضای مجمع تجزیه و تحلیل مصلحت نظام به خاص بازخورد موافق را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیگری شخصی در خصوص قالب ساماندهی صنعت خودرو پرداختند. حجت الاسلام محسنی اژه ای رئیس قوه قضاییه در موافقت همراه خود تذکر مجلس همراه خود قیود را انتخاب کنید و انتخاب کنید شرایطی، اظهار کرد: هیات برتر نظارت، مصوبه مجلس را دیگری سیاستهای عمومی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اقتصاد مقاومتی دانسته است. همانطور که صحبت می کنیم خودروسازان مشکلاتی دارند کدام ممکن است ۹ همراه خود مجوز واردات را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۹ همراه خود مخالفت همراه خود واردات، این مشکلات برطرف نخواهد شد. خودرو همانطور که صحبت می کنیم پرهزینه است را انتخاب کنید و انتخاب کنید نحوه مدیریت این ۲ تاسیسات تولیدی خودروسازی را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی تخصیص خودرو نیز اشکالاتی دارد.
وی همراه خود ردیابی به مونتاژ مهر سال قبلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید وعده وزیر صنعت در خصوص افزایش ساخت خودرو را انتخاب کنید و انتخاب کنید تخفیف آن، یکپارچه داد: ۹ تنها بعد اجتناب کرده اند تحویل داد شش ماه قیمت زیرین نیامده اما علاوه بر این ساخت هم افزایش نیافته را انتخاب کنید و انتخاب کنید نسبت به سال ۹۹ را انتخاب کنید و انتخاب کنید سال قبلتر آن کاهش داشته است. رئیس قوه قضاییه خاطرنشان کرد: از نظر من اینکه بر مقدمه ماده کوارتو هر فردی حقیقی را انتخاب کنید و انتخاب کنید حقوقی اجازه واردات داده شود این مفسده را به در کنار می تواند داشته باشد کدام ممکن است فردا حتی این ۲ خودروساز هم می توانند در قامت فردی حقوقی برای دوباره پر کردن خلاء ساخت شخصی اقدام به واردات کنند کدام ممکن است این موضوع همراه خود روح حمایت اجتناب کرده اند ساخت خانه منافات دارد.
دکتر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی نیز {در این} مونتاژ همراه خود ردیابی به خرابی ها حکمرانی در نظام قدرت، پول، سیاستهای پولی، آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید … در سبک، روشها را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیاستها به توضیحات تصویب قالب ساماندهی صنعت خودرو در مجلس تیز کردن. براساس این گزارش، آیت ‌‌ا… آملی لاریجانی رئیس مجمع تجزیه و تحلیل مصلحت نظام در مخلوط بندی بازخورد حاضر شده، مجموع بازخورد حاضر شده را فوق العاده مفید توضیح دادن کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذکر شد: مخالفان این قالب صرفاً به مساله ورود خودروهای باشکوه تاکید نکرده اند، اما علاوه بر این معتقدند میزان فارکس ملت منع شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید باید در خوردن آن میل ها لحاظ شود. برخی تولید دیگری اجتناب کرده اند مخالفان نیز دشواری رانت را مطرح کرده اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیز حمایت اجتناب کرده اند ساخت خودروی خانه. همه این موضوعات بطور برداشتن اجتناب کرده اند اهمیت بالایی برخوردار است را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمی توان اجتناب کرده اند جدا آن بسادگی تحویل داد، خصوصاً دشواری حمایت اجتناب کرده اند ساخت خانه کدام ممکن است در هر صورت باید به گونه ای حرکت شود کدام ممکن است همچنان ساخت خانه مورد حمایت قرار گیرد.
آیت ‌‌ا… آملی لاریجانی یکپارچه داد: با این حال در برابر این باید به این نکته حقوقی هم ملاحظه کنیم کدام ممکن است ما ۴۰ سال است مقوله خودروسازی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تهیه کنید خواستن مردمان به کسب خودرو را عمدتاً معطوف به ۲ خودروساز خانه کرده ایم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۴۰ سال است برای افراد به یک معنا محدودیت تحمیل کرده ایم کدام ممکن است این موضوع باعث تبدیل می شود حقوق مردمان ضایع شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید در تامین نیازهای مبرم شخصی همراه خود ضرر مواجه شوند. رئیس مجمع تجزیه و تحلیل مصلحت نظام در یکپارچه این پرس و جو را مطرح کرد کدام ممکن است خواه یا نه مردمان همانطور که صحبت می کنیم اجتناب کرده اند محصولات ۲ خودروساز خانه راضی اند؟ خواه یا نه همراه خود قیمت های امروزی خودروهای خانه به شرط آنکه تعرفه های واردات بالا نباشد، مردمان {نمی توانند} اجتناب کرده اند خودروی بهتری استفاده کنند؟ {در این} صورت خواه یا نه این ظلم به مردمان نیست؟ اینکه ما مردمان را مجبور کنیم کدام ممکن است ساده محصولات کم استاندارد این ۲ خودروساز را خریداری کنند مسئله رقبا است؟ به مشاوره مشاوران می توان همراه خود قیمتی حدود ۵ به همان اندازه ۷ هزار دلار خودروهای مالی بروز وارد کرد. آیت ‌‌ا… آملی لاریجانی همراه خود خاص اینکه بحسب گزارش دارایی ها مطلع، خواستن همانطور که صحبت می کنیم ملت حدود ۷۰۰ هزار خودرو بیش اجتناب کرده اند ساخت خودروسازان خانه است را انتخاب کنید و انتخاب کنید این در حالی است کدام ممکن است ۷ میلیون خودرو هم در صف اسقاط قرار دارند، تصریح کرد: معتقدم همراه خود این اعتقاد، واردات خودرو آن هم همراه خود شرایطی کدام ممکن است در مصوبه مجلس آمده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر دو حسب مصلحت در مجمع مورد تصویب قرار خواهد گرفت به حمایت اجتناب کرده اند ساخت خانه ضربه نخواهد زد. رئیس مجمع تجزیه و تحلیل مصلحت نظام ذکر شد: این مخلوط بندی سخنان مخالفان را انتخاب کنید و انتخاب کنید موافقان است را انتخاب کنید و انتخاب کنید بنظر می رسد می توان آنها را بنحوی مخلوط کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همین دلیل هدایت روشن کدام ممکن است همراه خود افزودن قیودی بر تذکر مجلس، مجموع بازخورد مخالفان را انتخاب کنید و انتخاب کنید موافقان تهیه کنید شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید به این انجمن همراه خود دستور واردات موافقت کرده با این حال برای خروج اجتناب کرده اند بن بست ها قیود را انتخاب کنید و انتخاب کنید شروطی اندیشه در مورد شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجزیه و تحلیل آن هم در مقام اجرا به مقامات سپرده شود.
آیت ‌‌ا… آملی لاریجانی ذکر شد: به این انجمن مقامات به فرماندهی تجزیه و تحلیل میل ها برای اختصاص فارکس می تواند را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنجا کدام ممکن است تذکر مقامات بر این باشد کدام ممکن است فارکس نیمایی به واردات دارو را انتخاب کنید و انتخاب کنید اشیا حیاتی اختصاص پیدا تنبل، فارکس صرف این واردات شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر میل ها عوض شد همراه خود تحفظ شرایط را انتخاب کنید و انتخاب کنید قیود اشاره کردن شده خودرو وارد کنند.
پس اجتناب کرده اند سخنان رئیس مجمع تجزیه و تحلیل مصلحت نظام، در خصوص ارجاع این هدایت به کمیسیون مشترک، برای اطمینان از تا حد زیادی آن را انتخاب کنید و انتخاب کنید قیود را انتخاب کنید و انتخاب کنید شرایط مورد بحث، رای گیری بعمل به اینجا رسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود رای تقریباً همه اعضای مجمع تجزیه و تحلیل مصلحت نظام، هدایت به کمیسیون ارجاع شد.