روز اول


من فکر می کنم از نظر فنی امروز اولین روز است ، زمین صفربه بلافاصله ، من کاملاً فراموش کردم که قبل از صبحانه روی مقیاس (فقط برای مرجع ، نه برای قضاوت) قدم بگذارم. بنابراین مطمئنم فردا این کار را می کنم.

به هر حال ، من همه ویتامین هایم را مصرف کردم! این در حال حاضر حاوی یک روز و مقداری ویتامین D است ، همراه با مکمل هایی که مادر شوهرم برای مو و ناخن خود ذکر کرده است (منظورم این است که دانه کدو تنبل چیزی در بیوتین دارد؟). روز اول ، ویتامین ها! این یک دستاورد است.

ردیاب MyFitnessPal را مجدداً راه اندازی کردم تا جایی برای نگهداری غذاهایم داشته باشد. در حال حاضر ، من فقط به آنچه عموماً خورده ام توجه می کنم تا ببینم کجا هستم ، با هدف حفظ حدود 2500 کالری یا کمتر. البته ، من همچنان به تنظیم این داده های مختلف ادامه می دهم.

هنوز راه رفتن را شروع نکرده ام. اگر امروز بتوانم کمی بین قطرات باران فشار بیاورم ، این کار را می کنم. من حداقل یک حمام آفتاب انجام می دهم.

این یک شروع است.

من با صبحانه یک نوشیدنی از نوع آب میوه / آب میوه خوردم ، اما اکنون مقداری آب بنوشید. مزه اش خوب است! چند دوز نوشابه برایم باقی مانده است که در چند روز آینده می نوشم ، اما بعد از آن مدتی آن را نخرید.

روحیه مثبت. به جلو حرکت کن.

دیدگاهتان را بنویسید