رمز موفقیت صنعت بیمه در دستان روابط عمومی است


گسترش اندک صنعت بیمه در دهه گذشته این پیام را به روابط عمومی می رساند تا تلاش های خود را برای فرهنگ سازی با رویکرد اعتماد عمومی در این حوزه تشدید کند.

به گزارش پایگاه خبری تفاهم آنلاین، مهندس مجید بهزادپور در گفتگو با مدیران روابط عمومی صنعت بیمه افزود: همگامی با سرعت تحول آسیب جدی است و روابط عمومی باید درک درستی از مکان داشته باشد.
وی با ابراز خرسندی از انسجام روابط عمومی حوزه بیمه از عملکرد شورای هماهنگی تقدیر کرد.
بر اساس این گزارش، رئیس کل بیمه مرکزی با برشمردن آخرین دستاوردهای صنعت بیمه در حوزه های مختلف، بر تقویت برنامه های آموزشی و رسانه ای تاکید کرد و افزود: شناخت کامل توانمندی های متنوع خدمات و محصولات بیمه ای موجب خواهد شد. مردم مطمئن هستند.” بیشتر خطرات آن را به صنعت بسپارید.
مهندس بهزادپور افزود: رمز موفقیت صنعت بیمه در دست روابط عمومی است و لذا وظایف این مجموعه باید با چشم انداز توسعه و چالش های جزئی و کلی صنعت بیمه همخوانی داشته باشد.
رئیس شورای عالی بیمه در بخشی دیگر از سخنان خود با تبریک سالروز تاسیس بیمه مرکزی، افکار عمومی تشنه سلامت و اطلاع رسانی دقیق را خواستار شد و گفت: اینها رسالت های خطیر روابط عمومی است.
وی با تاکید بر ضرورت احیای جایگاه روابط عمومی در صنعت بیمه گفت: روابط عمومی در کنار اطلاع رسانی و فرهنگ سازی باید در خط مقدم حمایت از مردم و شرکت های بیمه برای افزایش دسترسی و انتخاب اطلاعات باشد.
مهندس بهزادپور عملکرد قوی و پویا صنعت بیمه را لازمه جلب اعتماد مسئولان برشمرد و گفت: روند توسعه اقتصادی کشور در حال گذر از گسترش بیمه های تجاری است که یادآور تقویت تعاملات بیرونی نظارتی است. “
رئیس کل بیمه مرکزی در خاتمه از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل نهاد نظارتی و مدیران روابط عمومی صنعت بیمه تشکر و قدردانی کرد.