رقابت میزهای میانی در سهم معاملات شاپرکی


بررسی عملکرد شرکت های پرداخت در سپتامبر ظاهر می شود.

بررسی ها نشان می دهد در شهریورماه امسال تغییری در جزء مبلغ تراکنش بین دو شرکت بزرگ و پرداخت الکترونیک پاسارگاد رخ داده است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک و بر اساس گزارش ۸۷ شاپرک، در شاخص سهام تعدادی از معاملات، شرکت پرداخت الکترونیک سامان با سهم ۱۹.۵۴ درصدی همچنان در جایگاه نخست قرار دارد.

در مولفه سهم نقدی نیز مانند ماه قبل، ملت با تخصیص ۱۹.۹۶ درصد از مبلغ معامله، بیشترین سهم را پرداخت کرد.

در این ماه اختلاف مبلغ شرکت پرداخت الکترونیک سامان دومین شرکت بازار با این شرکت حدود ۲ درصد است. این شاخص در مولفه اعداد ۰.۳۴ درصد گزارش شده است.

مقایسه نمودارهای گزارش مرداد ۱۴۰۱ نشان می دهد که بین دو شرکت اروند امید و کارت اعتباری ایرانکیش تغییری در تعداد سهام رخ داده است. در جزء سهم مبلغ معامله، دو شرکت تجارت الکترونیک پارسیان و پرداخت الکترونیک پاسارگاد واگذار شدند.

در بین سایر شرکت های پرداخت، اروند امید فرادزاران بیشترین تغییر را در سهم تراکنش ابزار پذیرش کارت خوان فروشگاهی با رشد ۰.۸۵ درصدی نسبت به ماه قبل داشت. شرکت پرداخت الکترونیک سامان با کاهش ۵.۱۸ درصدی بیشترین اختلاف بین سهم تعداد تراکنش های ابزار پذیرش اینترنتی را نشان می دهد. بیشترین اختلاف سهم تعداد تراکنش های ابزار پذیرش تلفن همراه با کاهش ۰.۶۲ درصدی متعلق به این شرکت است.

عملکرد دو شرکت الکترونیک دماوند و اروند امید فرپردازان این است که کمترین تعداد و تعداد تراکنش را از ابزارهای مختلف پذیرش دارند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!