رتبه: غذای سریع ، تازه و مناسب با فاکتور


گفتن اینکه “مشغول” هستم ، دست کم گرفتن سال است. با یک کودک شش ساله بسیار پرانرژی و خلاق به علاوه لباس دوقلو به علاوه کسب و کار من به علاوه مطالعات شراب من در حال انجام است ، من مقدار زیادی در بشقابم دارم. و در حالی که فضای زندگی زبان من کاملاً پر است (و فکر می کنم بسیاری از شما می توانید آن را درک کنید!) ، غذاهای واقعی که من از آنها می خورم ممکن است چند روز از بین برود.

من و شوهرم تمام تلاش خود را می کنیم تا جایی که می توانیم غذا بخوریم و آشپزی کنیم ، اما دستان ما به معنای واقعی کلمه غروب است و چالشبه بنابراین ، وقتی فرصتی برای بررسی عامل-غذای سالم و تازه تهیه شده توسط سرآشپز که به درب منزل شما تحویل داده شد-پیدا کردم ، بله واضح و مشتاق بود. من معتقدم که پاسخ واقعی من این بود: “اوه ، لطفا ، بله. آنها چقدر سریع می توانند برسند؟”

و بیایید ، آنها این کار را انجام دادند … در جعبه های عایق بندی شده با بسته های ژل منجمد که برای نگهداری مواد غذایی در دمای سرد از طریق ترانزیت طراحی شده اند. هنگامی که غذای خود را دریافت می کنید ، آن را در یخچال فوری قرار دهید (جایی که به مدت هفت روز خوب می ماند!).

در اینجا کمی در مورد این عامل (و می توانید ببینید چرا دوست دارم آن را امتحان کنم) به قول خودشان توضیح دهید: “ما معتقدیم که سلامتی و سلامتی با غذا و آنچه شما در بدن خود قرار می دهید شروع می شود. هدف ما این است که مشتریان خود را تامین کنیم به آنها کمک کنید تا به اهداف سلامتی و سلامتی خود برسند. ما بر داشتن تناسب اندام و سلامت با غذای مفید و معنی دار تمرکز می کنیم.

به نظر می رسد بسیار مناسب Bottomed ، نه؟

فاکتور از مواد اولیه با کیفیت بالا استفاده می کند و همه غذاها تازه هستند و کاملاً آماده هستند. شما به سادگی آنها را در مایکروویو یا در اجاق گاز برای چند دقیقه گرم می کنید و لذت می برید. این نمی تواند راحت تر یا بدون استرس باشد. آنها تقریباً با هر محدودیت و هدف غذایی (پروتئین بالا ، سبزیجات ، گیاهخواری ، سرخپوشان و غیره) وعده های غذایی ارائه می دهند.

همه عوامل نه تنها توسط تیم آشپزهای مشهور آنها ایجاد شده است ، بلکه هر وعده غذایی توسط یک متخصص تغذیه ثبت شده تأیید شده است. نتیجه؟ غذاهایی که طعم شگفت انگیزی دارند و از نظر تغذیه نیز متعادل هستند!

هر هفته ، Factor یک منوی چرخشی برای انتخاب شما دارد. من میگو گوجه فرنگی سیر را امتحان کردم. مرغ Chipotle Chingotle با پیاز قرمز ترشی شده ؛ پستو بوقلمون کبابی با کدو بو سرخ شده ؛ و تابه تخم مرغ ، کوریزو و فلفل با حشیش شلغم.

و همه خوشمزه بودند و پر می کند. و تمرینات فوق العاده ای انجام داد.

در اصل ، اینها غذاهایی با کیفیت رستوران هستند که سالم هستند … و در عرض چند دقیقه آماده می شوند. فقط اندازه این میگوها را ببینید! (این غذای مورد علاقه من از این چهار نفر بود.)

برنامه های فاکتور بسیار انعطاف پذیر هستند ، بنابراین می توانید در هر زمان تغییر دهید یا لغو کنید. برنامه ها از 12.83 دلار برای هر وعده برای شش وعده تا 11.50 دلار برای هر وعده برای 12 وعده متغیر است و همچنین طیف وسیعی از افزودنی های سالم مانند آب میوه ها ، میان وعده ها و عکس های سلامتی را ارائه می دهد-نمی توان به راحتی انتخاب کرد که دقیقاً چه چیزی را انتخاب کنید می خواهم و نیاز دارم.

برای هر کسی که مشغول است (و چه کسی نیست؟!) یا فقط می خواهد بدون آن خوب غذا بخورد همه تلاش (سلام ، آشپزی و غذاها) ، عامل فناوری اطلاعات است.

به روز رسانی: افراد فاکتور پیشنهاد ویژه ای را به خوانندگان ما ارائه می دهند! این پیوند را دنبال کنید تا 90 دلار از سفارش خود تخفیف بگیرید. –جندیدگاهتان را بنویسید