رتبه اول در برنامه های پرداخت کشور توسط “پای پاد”


«پی پاد» (کیف پول موبایل بانک پاسارگاد) با رقبای قدرتمند و قدیمی در نهمین جشنواره گروه نرم افزارهای پرداخت برند محبوب مصرف کننده، مقام اول را به خود اختصاص داد و با رای مصرف کنندگان به عنوان بهترین «نرم افزار پرداخت» معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، نهمین جشنواره برند مصرف کننده در حالی به پایان رسید که بانک پاسارگاد در کل گروه درخشید.?خدمات بانکی در گروه نرم افزارهای پرداخت نیز توانستند رقبا را پشت سر بگذارند و رتبه اول «نرم افزار پرداخت» را در کشور به خود اختصاص دهند.

کیف پول الکترونیکی «پای پاد» بانک پاسارگاد، زمان و هزینه دریافت خدمات به مشتریان را کاهش داده و پرداخت ها را آسانتر از گذشته کرده است. «پی پاد» بخش بزرگی از نیازهای روزانه کاربران را پوشش می دهد و کاربر می تواند بدون نیاز به وارد کردن اطلاعات کارت هر بار و با شارژ کیف پول الکترونیکی در عرض چند ثانیه پرداخت های خود را تکمیل کند. از جمله شاخص های برتری کیف پول الکترونیکی به امنیت، سرعت، دقت، سهولت استفاده، رفع نیازهای کاربر و زیبایی محیط آن اشاره می کنیم. کیف پول پای پاد با در اختیار داشتن این ویژگی ها به یک نرم افزار پرداخت همه کاره تبدیل شده و بدین ترتیب با ارائه خدمات کاربردی به مخاطبین توانسته جایگاهی در بازار اپلیکیشن های پرداخت به خود اختصاص دهد و آن را به عنوان بهترین اپلیکیشن پرداخت کشور معرفی کند. .

نظرسنجی نهمین دوره جشنواره ملی برندهای محبوب مصرفی ۱۴۰۱ از پنجم اردیبهشت ماه آغاز و در ۱۵ تیرماه با مشارکت بسیار بالای مصرف کنندگان به پایان رسید. مدل اجرایی این رویداد بر اساس یک نظرسنجی گسترده عمومی برای تعیین سطح حمایت از مصرف کننده در هر یک از گروه های کالا و خدمات، به منظور ایجاد زمینه ای برای مشارکت گسترده مصرف کنندگان و به دست آوردن یک ارزیابی قابل اعتماد از طیف گسترده است. مجموعه ای از برندهای ایرانی فعال در گروه های مختلف کالا و خدمات. در این جشنواره به منظور قدردانی از زحمات صنعتگران ایرانی، سه برند ایرانی با بالاترین رای در هر گروه به عنوان محبوب ترین برند ایرانی سال ۱۴۰۱ معرفی شدند که در میان آنها کیف پول الکترونیکی بانک پاسارگاد “پی پاد” رتبه نخست را در پرداخت سفارشی کسب کرد. نرم افزار .

منبع: بانک پاسارگاد

لینک کوتاهلینک کپی شد!