راه اندازی اداره کل بانک صادرات ایران در استان خراسان شمالی


بانک – بیمه – بورس

۴ ژوئیه ۱۴۰۱

معاون اجرایی بانک صادرات ایران در آستانه سفر سیزدهمین رئیس جمهور و مسئولان دولت به استان خراسان شمالی با حضور در روابط عمومی سازمان امور اقتصادی و دارایی استان، از نزدیک به درخواست های مردم و مشتریان گوش فرا داد.

به گزارش پایگاه خبری تفاهم آنلاین، ردا صدیق در جریان سفر هیات دولت و با حضور هادی القفعمی معاون حقوقی و امور مجلس، وزیر امور اقتصادی و دارایی و مدیران کل کشور وزارت امور اقتصادی و دارایی استانداری خراسان شمالی که به مشکلات مراجعین و متقاضیان از نزدیک رسیدگی و دستورات لازم برای رفع آنها صادر شد.

معاون بانک صادرات ایران گفت: وزارت امور اقتصادی و دارایی در راستای سیزدهمین سفر دولت تدبیری اندیشیده است تا نمایندگان بانک ها در استان ها حضور یافته و از نزدیک در جریان مشکلات مردم و راه حل آن قرار بگیرند. درخواست های آنها

وی افزود: بیشتر درخواست ها مربوط به وام های خرد و قرض الحسنه بوده و دستورات لازم برای پرداخت آن به مسئولان بانکی در خراسان شمالی صادر شده است. همچنین بر اساس سهم بانک صادرات ایران و با هماهنگی دفتر معاون اول رئیس جمهور، طرح ها و برنامه های حمایتی برای حمایت از واحدهای اقتصادی و همچنین تامین سرمایه ثابت و در گردش بنگاه های صنعتی برای کمک به تولید و اشتغال در زمینه دستور جلسه. . او آن را دارد.

راه اندازی دفتر روابط عمومی در استان خراسان شمالی با استقبال مردم و صاحبان مشاغل مواجه شد به طوری که شرکت ها و واحدهای تولیدی از جمله مددجویان از سازمان امور اقتصادی و دارایی استان خدمات دریافت کردند.

استان خراسان شمالی از نظر موقعیت جغرافیایی و منابع دارای ظرفیت های فراوانی برای توسعه و صادرات به کشورهای آسیای میانه است و بانک صادرات ایران با شعب گسترده در این استان و همچنین کشورهای شمالی این استان از ظرفیت بالایی برخوردار است. برای تجارت و بازرگانی

مشاغل مشابه