راهکارهای مبین نت برای تحول زیرساخت بانک ها


چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت مالی (فینکس) با حضور صنایع و شرکت‌های مالی، اقتصادی و سرمایه‌داری از دوم تا پنجم مرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد. مبین نت در این دوره ۴ سرویس نظارتی را ارائه و ارائه کرد که نقش مهمی در تحول دیجیتال و نوسازی صنایع مالی دارد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، سامانه نظارت تصویری ابری (VSaaS)، شبکه داده های خصوصی مجازی سازمانی (VPN)، پلتفرم تبلیغات چندرسانه ای (ساینیج دیجیتال) و سامانه پشتیبانی مشتریان سازمانی (پلتفرم B2B) محصولات و خدمات سازمانی معرفی شده توسط مبین نت بودند. در این رویداد

شکل دادن به زیرساخت تحول دیجیتال شرکت ها با راهکارهای سازمانی مبین نت

استفاده از فناوری های نوین و مدرن یکی از عناصر اصلی تحول دیجیتالی صنایع مختلف به ویژه صنایع فعال در حوزه های مالی و اقتصادی است. ارتقای امنیت داده ها و سیستم های ارتباطی دیجیتال، نوسازی ساختارهای امنیتی فیزیکی و محیطی، تبلیغات و رسانه های هوشمند، ارائه خدمات پایدار و بدون وقفه به مشتریان از دغدغه های اصلی مدیران و نمایندگان این دسته از شرکت ها است.

راهکارهای سازمانی مبین نت با هدف تجهیز صنایع مختلف به ویژه صنایع شاخه محور از جمله خدمات بانکی و مالی مانند بورس و بیمه طراحی و در فینکس معتبرترین رویداد مالی کشور و منطقه ارائه شده است.

دوربین های مدار بسته هوشمند

تامین امنیت در کسب و کار مالی موضوع مهمی است که نقش مهمی در جلب رضایت و اعتماد مشتریان دارد. اتصال دوربین های نظارتی و نظارتی به ابر یکی از عواملی است که امنیت فضای کاری را بهبود می بخشد زیرا سیستم های ضبط محلی مانند DVR و NVR ضریب ایمنی بسیار پایینی در برابر خطر سرقت و آسیب فیزیکی دارند. با مدرن کردن دستگاه‌های قدیمی و قدیمی که تصاویر دوربین‌های مداربسته را ضبط و ضبط می‌کنند، می‌توان به تصاویر دوربین در هر موقعیت، هر زمان و هر مکان دسترسی داشت.

مبین نت این فناوری را در قالب راهکار ابری VSaaS به مشتریان سازمانی ارائه می دهد. این سرویس تصاویر را به صورت آنی ضبط کرده و پس از فشرده سازی به مرکز ویرایش منتقل می کند. قابلیت های سیستم نظارت تصویری مبین نت در نمایشگاه صنعت مالی فاینکس به نمایش گذاشته شد و به بازدیدکنندگان نشان داده شد.

به روز شده راه حل اتصال VPN سازمانی

یکی دیگر از خدمات ارائه شده در این رویداد Mebinnet، یک شبکه داده خصوصی مجازی به نام Enterprise VPN بود. مبین نت سال هاست که این سرویس پرطرفدار را به شرکت ها و سازمان ها ارائه می کند و همزمان با رشد و توسعه فناوری ها به روز شده و به مشتریان ارائه می شود.

این سرویس مستقل از شبکه جهانی وب ارائه می شود. با توجه به ناپایداری اتصالات مبتنی بر اینترنت، امکان قطع و اتصال شبکه و وجود تهدیدات سایبری در فضای اینترنت نیز زیاد است، راهکار ارتباطی VPN در این نمایشگاه ارائه و به صنعت مالی ارائه شد.

تکامل در رسانه های تجاری شعبه محور

یکی از دستاوردهای جدید مبین نت در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه، ارائه سامانه ای بود که سامانه اطلاع رسانی و تبلیغات را هوشمند و متمرکز در شعب سازمان ها می کرد. پلتفرم تبلیغات چندرسانه ای (دیجیتال ساینیج) با استفاده از فناوری رایانش ابری، امکان جدیدی را برای سازمان ها فراهم می کند تا فرآیند انتشار و مدیریت انواع محتوا را به صورت هوشمند دنبال کنند.

این سیستم منعطف از ترکیبی از سخت افزار و نرم افزار تشکیل شده و امکان مدیریت محتوا برای تبلیغات و اطلاع رسانی را در هر زمان و مکان فراهم می کند.

از طریق سرویس پلتفرم تبلیغات چندرسانه ای مبین نت، کاربران می توانند محتوای تبلیغاتی خود را بر روی تعداد زیادی صفحه در قالب های مختلف اعم از تصویری، تصویری، متنی یا صوتی به طور همزمان برای بازدیدکنندگان و مشتریان به نمایش بگذارند.

ارائه سیستم ویژه خدمات پشتیبانی

سیستم پشتیبانی مشتری سازمانی (پلتفرم B2B) چهارمین راه حلی بود که مبین نت در رویداد Finex به صنعت مالی ارائه کرد. با توجه به نیاز شرکت های مالی مانند بانک ها به خدمات و ارتباطات ابری پایدار و همیشه در دسترس، موضوع پشتیبانی خدمات ۲۴ ساعته از طریق پشتیبانی اختصاصی نیز در اولویت قرار دارد.

مبین نت با ارائه پلتفرم B2B این چالش نظارتی را با موفقیت حل کرده است. در این سیستم مبتنی بر وب، خدمات پشتیبانی آنلاین به مشتریان شرکتی ارائه می شود. در این بستر جامع، تمامی خدمات ارائه شده به مشتریان از یک پنجره واحد مدیریت، پشتیبانی و نظارت می شود.

مبین نت با ارائه دستاوردهای جدید خود به موسسات و صنایع مالی به کار خود در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی (نمایشگاهی، بانکی و بیمه ای) پایان داد و سعی دارد با ارائه راهکارهای سازمانی، پازل تحول دیجیتال شرکت های مختلف را تکمیل کند. که سازمان ها می توانند خدمات را برون سپاری کنند و زیرساخت فناوری اطلاعات به سمت شکوفایی و توسعه چشم انداز اصلی خود حرکت می کند.