رئیس شورای استان تهران سومین سفیر سیرک خوشگل شد


حجت الاسلام والمسلمین حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید سعید شمسی نژاد، مدیرعامل بانک قرضت الحسنه ایران، در حکمی به امضای دکتر سید سعید شمسی نژاد، به عنوان سومین سفیر قرض الحسنه استان تهران انتخاب شد. حسنا.

به گزارش پایگاه خبری تفشیم آنلاین، زیارت اسلام والمسلمین «سید رضا تقوی» رئیس شورای استان در جمع مدیران و کارکنان ستاد مرکزی این بانک حضور یافت و در حین اجرای ظهر و نماز مغرب را در بیانیه ای گفته است. سخنرانی: آنها می گویند این یک خدمات عالی است. من هم باید واعظ آنها باشم.
تقوی خطاب به کارکنان این بانک گفت: شما یکی از ارزش های اسلامی یعنی آلبالو عمل نیک را اجرا می کنید. شکی نیست که کار در این سازمان که سازمان قرض الحسنه است عبادت محسوب می شود. این بانک به معنای واقعی کلمه یک بانک اسلامی است. نهادهای فرهنگی باید بدانند این بانک چه خدماتی ارائه می کند.
پس از آن در جلسه ای با حضور دکتر سید سعید شمسی نژاد، مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایرانی، تقوی به عنوان سومین سفیر بانک قرض الحسنه انتخاب شد. سفیران امر خیر، دستیاران بانک حسنه ایران در ترویج و اشاعه فرهنگ امر به معروف هستند.
در حکم حجت الاسلام والمسلمین سیدرضا تقوی که به امضای مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران رسیده است، آمده است:
گشایش عرصه‌های جدید برای خدمت به ملت سرافراز و متمدن ایران اسلامی و اهتمام در پیشرفت و تمایز مادی و معنوی کشور، مرهون تلاش بی‌بدیل و تلاش بی‌درنگ تلاشگران علم و عمل نیکو است. ارزشهای والای اسلامی در رأس اقدامات خود در خدمت مردم به ویژه در دوران ظهور حکومت مردمی است، فرصتهای گرانبها و افتخارآفرین خدمت خالصانه را ارج می نهند و در این راه روشن قدم های بلندی برمی دارند.
در این مسیر شگفت انگیز بانک مهر قرض الحسنه ایرانیان به عنوان نقطه ای در دریای مواج نهضت خدمت رسانی به این مرز و بوم موفق به ترویج سنت و فرهنگ الهی قرض الحسنه شده است. تحقق منویات مقام معظم رهبری “عدالت و کمک به جامعه مستضعف” و همچنین تحقق برنامه های یک حکومت مردمی برای ایرانی قدرتمند گام های اساسی برداشته خواهد شد.
اینک که عالم فرهیخته و پرورش دهنده را در پیمودن این راه الهی در کنار خود دیدیم، امیدواریم همواره عزم و اراده خود را در خدمت به میهن اسلامی برای تقویت دستان خود و غنی سازی اندیشه و آرامش من به کار گیرید. پایین ترین.
با عنایت به فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی شگرف سعده، پیشگام در امور بشردوستانه و خیریه؛ با کمال افتخار و سپاس، این افتخار را داشتم که از طرف بانک قرض الحسنه مهر ایران، عنوان «سفیر قرض الحسنه» را دریافت کنم.
امیدواریم در ادامه این راه مقدس همواره موفق و پیروز باشید.